اسپایدرمن در بازی اونجرز مراحل داستانی نخواهد داشت

۸ آذر ۱۴۰۰ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
اسپایدرمن در بازی اونجرز

شخصیت محبوب اسپایدرمن پس از مدت‌ها انتظار، قرار است در تاریخ ۳۰ نوامبر ۲۰۲۱ (۹ آذر ۱۴۰۰) طی یک به‌روزرسانی برای بازی اونجرز در دسترس قرار گیرد. حال طبق جدیدترین گزارش‌های منتشر شده، به نظر می‌رسد که محتوای این شخصیت برخلاف انتظار، شامل مأموریت‌های داستانی نمی‌شود. گفتنی است که شخصیت‌هایی که در گذشته به این بازی اضافه شده بودند، همگی ماموریت‌های داستانی خود را داشتند. دن متلک، تهیه‌کننده‌ی ارشد بازی اونجرز، در جریان تبادل نظر در دیسکورد رسمی بازی در ماه سپتامبر بیان کرد:

مرد عنکبوتی چیزی است که ما آن را یک رویداد می‌نامیم، بنابراین او قطعا صحنه‌های کوتاه و داستانی خواهد داشت.

برخی این را به این معنا می‌دانستند که ورود اسپایدرمن به بازی با مأموریت‌های داستانی سفارشی مانند آنچه در به‌روزرسانی‌های قبلی برای شخصیت‌های جدیدی مانند کیت بیشاپ، هاوک‌آی و بلک پنتر گنجانده شده بود، همراه خواهد بود. فیلیپ ترین، کارگردان گیم‌پلی بازی در گفت‌و‌گویی با IGN، بیان کرد که به‌روزرسانی اسپایدرمن تفاوت‌هایی در این زمینه خواهد داشت.

اسپایدرمن

این ابرقهرمان که قرار است به‌عنوان بخشی از به‌روزرسانی نسخه‌ی ۲.۲ بازی تنها برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ۵ عرضه شود، به جای یک کمپین کوتاه با مأموریت‌های جدید، داستان او از طریق گزارش‌های صوتی و کات‌سین‌های مصور به سبک کمیک‌بوکی با تکمیل چالش‌های چندنفره‌ی جدید بازی باز می‌شود.

مرد عنکبوتی با یک رویداد قهرمانی جدید با نام With Great Power همراه خواهد شد که در آن این شخصیت با میس‌مارول و بلک ویدو متحد می‌شود تا سعی کنند نقشه‌ی جدید سازمان شرور AIM را متوقف کنند. این در حالی است که این شخصیت‌ها باید بین کار تیمی و اقدام به صورت شخصی، یکی را انتخاب کنند. اگرچه محتوای اسپایدرمن به صورت انحصاری برای دارندگان پلی‌استیشن خواهد بود اما به‌روزرسانی ۲.۲ بازی شامل محتوای موجود برای بقیه‌ی پلتفرم‌ها، از جمله Klaw Raid است که پس از وقایع بسته‌ی گسترش‌دهنده‌ی War for Wakanda رخ می‌دهد.

Klaw Raid

فیلیپ ترین از استودیوی کریستال داینامیکس گفت:

ما می‌خواهیم تلاش خود را صرف محتوایی کنیم که همه بتوانند از آن لذت ببرند. بنابراین تصمیم گرفتیم انرژی خود را صرف محتوای Klaw Raid کنیم که هم‌زمان با محتوای اسپایدرمن در راه است. این یک تصمیم ساده برای ما محسوب می‌شود. اسپایدرمن پتانسیل محتوای زیادی دارد، اما محتوایی را منتشر می‌کنیم که در همه‌ی پلتفرم‌ها خوب عمل خواهد کرد. این تصمیمی بود که از ابتدا گرفته شده بود.

بازی اونجرز هم اکنون روی کنسول‌های نسل هشتم و نهمی ایکس‌باکس، پلی‌استیشن و رایانه‌های شخصی در دسترس است. گفتنی است که سازندگان بازی اوایل این ماه پس از واکنش شدید طرفداران نسبت به بوست‌های XP پولی موجود در بازی، آن‌ها را حذف کردند.

منبع: VGC

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه