جین فاستر فردا به بازی اونجرز می‌آید؛ تریلر او را تماشا کنید

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
jane foster thor

مدت زیادی است که بازی اکشن و ماجراجویی اسکوئر انیکس یعنی انتقام جویان مارول (Marvel’s Avengers)، یک قهرمان قابل بازی جدید دریافت نکرده است. در واقع جدیدترین شخصیتی که به این بازی اضافه شده، مرد عنکبوتی است که در پایان سال گذشته به طور انحصاری برای دارندگان نسخه‌ی پلی‌استیشن بازی در دسترس قرار گرفت. با این حال به نظر می‌رسد که این روند قرار است به پایان برسد چرا که به‌‌زودی شخصیت جین فاستر (Mighty Thor) به بازی اضافه خواهد شد.

زمانی که کریستال داینامیکس برای اولین بار تایید کرد که فاستر قهرمان بعدی بازی اونجرز خواهد بود، این استودیو اعلام کرد که این شخصیت اشتراک‌های زیادی با نسخه‌ای از ثور که قبلا در بازی وجود داشته، خواهد داشت. البته با توجه به این که فاستر به نوعی نسخه‌ی مونث ثور است، این قضیه جای تعجب ندارد. با این حال فاستر از قدرت‌های خاص خود نظیر حملات جدید و کمبوهای دوربرد برخوردار است که او را اندکی متفاوت از ثور اصلی می‌کنند. از دیگر قدرت‌های ویژه‌ی او می‌توان به All-Mother’s Blessing ،God Tempest و در نهایت به All-Weapon اشاره کرد که به او اجازه می‌دهد تا با چکش میولنیر و سلاح جادویی آندرین، دشمنان را شکست دهد.

Jane Foster Thor

همچنین فاستر به طور کامل صداگذاری می‌شود و مجموعه لوازم تزئینی و سفارشی خود را شامل شکلک‌ها، ضربات نهایی و لباس‌های متنوع دریافت خواهد کرد. متاسفانه در حال حاضر اطلاعات بیشتری از گیم‌پلی این شخصیت در دسترس نیست، اما استودیوی سازنده تریلری سینمایی و داستان محور را از او منتشر کرده که از ورود‌ش به بازی خبر می‌دهد.

Jane Foster Thor

گفتنی است که استودیوی کریستال داینامیکس و بخش عمده‌ای از استودیوهای غربی اسکوئر انیکس و آی‌پی‌های آن‌ها به کمپانی Embracer Group فروخته خواهند شد. در واقع قرار است که این قرارداد در اواخر سال جاری میلادی تکمیل شود. در این بین بازی انتقام‌جویان مارول و محافظان کهکشان اثر استودیوی ایدوس مونترال نیز احتمالا در این معامله قرار خواهند گرفت. البته این اتفاق ممکن است به تایید کمپانی دیزنی بستگی داشته باشد.

جین فاستر به عنوان بخشی از آپدیت رایگان ۲.۵، در تاریخ ۲۸ ژوئن ۲۰۲۲ (۷ تیر ۱۴۰۱) به بازی اونجرز اضافه خواهد شد. در ادامه می‌توانید تریلر منتشر شده را مشاهده کنید.

منبع: Eurogamer

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما