تریلرها و تصاویر جدیدی از بایونتا ۳ منتشر شد

۲۵ مهر ۱۴۰۱ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
بایونتا 3

استودیوی پلاتینیوم‌گیمز (PlatinumGames) به تازگی تریلرهای جدیدی را از بازی مورد انتظار بایونتا ۳ منتشر کرده است.

چند هفته‌ی آینده مملو از بازی‌های جدید و بزرگ برای طرفداران این صنعت است. برای تعداد زیادی از دارندگان نینتندو سوییچ، یکی از جذاب‌ترین بازی‌های که قرار است به زودی عرضه شود، سومین نسخه از سری بایونتا محسوب می‌شود. حال سازندگان دو تریلر جدید از بازی منتشر کرده‌اند که جزئیات خوبی را در مورد آن به طرفداران می‌دهد و البته انتظار را برای آن‌ها سخت‌تر می‌کند.

یکی از تریلرها با عنوان !?Bayonettas Everywhere منتشر شده که به طور کلی بر داستان بازی تمرکز دارد و دیگری که تنها به زبان ژاپنی در دسترس است، نگاهی به بخش‌های مختلف بازی دارد. به طور کلی این دو ویدیو المان‌های زیادی از بازی را نشان می‌دهند که از بین آن‌ها می‌توان به گیم‌پلی بایونتا و همچنین شخصیت ویولا، قابلیت احضار شیاطین، انواع مختلف دشمنان و باس‌ها و نسخه‌های مختلف بایونتا در جهان‌های دیگر اشاره کرد.

ویولا

این نسخه از بایونتا در چندین مکان نظیر خیابان‌های توکیو، کوه‌های چین و غیره با المان‌های اکشنی جدید و فوق‌العاده جریان دارد. ساحره‌ی محبوب داستان با داشتن تعدادی همراه باید با یک شیطان مرموز با استفاده از تفنگ‌های مشهور خود و توانایی Witch Time روبرو شود. در واقع تهاجم ناگهانی سلاح‌های زیستی ساخت بشر با نام Homunculi به جهان باعث شده تا بار دیگر بایونتا به مبارزه بازگردد.

بایونتا در کنار احضار شیاطین، از ویژگی Demon Masquerade استفاده می‌کند که به او اجازه می‌دهد تا ظاهر خود را با شیاطین خود ترکیب کرده و حرکات جدیدی را در حین مبارزه امتحان کند. البته شخصیت جدیدی به نام ویولا حضور دارد که به نظر می‌رسد تنوع زیادی به گیم‌پلی خواهد بخشید. جالب است بدانید که نسخه‌های مختلفی از بایونتا با ظاهری متفاوت در این نسخه حضور خواهند داشت که از جهان‌های مختلفی هستند.

بازی بایونتا ۳ در تاریخ ۲۸ اکتبر ۲۰۲۲ (۶ آبان ۱۴۰۱) برای کنسول نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد. در ادامه می‌توانید تریلرها و تصاویر منتشر شده را مشاهده کنید.

بایونتا 3

منبع: Gematsu

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

دیجی‌کلاب
برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه