۵ نکته‌ی مهم که قبل از خرید انواع اتو ریش باید در نظر داشته باشید

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱۵ دقیقه
راهنمای خرید اتو ریش

زمانی‌که قصد بلند کردن ریش‌های خود را داشته باشید، با بلند و بلندتر شدن آن‌ها این موها از کنترل خارج می‌شوند و شاید موج عجیبی از وسط آن سر در بیاورد. شکل مرتب و هم‌ریخت ریش‌ها از آن استایل‌هایی است که هر مردی با ریش‌های بلند علاقه‌مند به داشتن آن‌ها است. اما در کنار استفاده از انواع روغن‌ها و شامپوهای مخصوص ریش، شاید استفاده از یک اتو ریش باکیفیت هم بتواند برای شما بسیار مفید باشد تا همان استایلی که دوست دارید را به ریش‌های خود ببخشید. بنابراین در این قسمت از سری راهنماهای خرید دیجی‌کالا مگ به سراغ معرفی انواع اتوهای ریش می‌رویم و در کنار آن نکات لازم برای خرید این محصول را مرور می‌کنیم.

آیا گرمای اتو ریش برای ریش‌ها مضر است؟

به طور کلی اتو ریش یک نوع ابزار کاربردی برای صاف و مرتب کردن موهای ریش و سبیل است که با وجود صفحات گرم‌کننده می‌تواند موهای ریش را مرتب و راست کند و به شکلی زیبا جلوه‌ای نرم و صاف به آن‌ها دهد. اما قبل از اضافه کردن اتوی ریش به لیست خرید استایل خود بهتر است اطلاعاتی در مورد گرما و احتمال آسیب به ریش‌ها و موها را به دست آورید.

در همین راستا، قابل توجه‌ترین نکته‌ای که وجود دارد این است که دمای ۱۸۵ درجه سانتی‌گراد (۳۸۵ درجه فارنهایت) دمای مناسبی برای استفاده از گرمای اتو بر روی موهای ریش و حتی سر است و زمانی که دما به چیزی بالاتر از این حد برسد، احتمال آسیب به ریش‌ها بسیار بالاتر می‌رود. بنابراین اگر در حال انتخاب بین مدل‌های مختلف اتو ریش هستید، بهتر است قابلیت تنظیم دما در این دستگاه را به‌منظور حفظ سلامت مو و ریش خود در نظر بگیرید.

خشک کردن موها و ریش‌ها با سشوار و در دمای ۹۵ درجه سانتیگراد از فاصله‌ی ۱۵ سانتی متری در مقایسه با موهایی که به طور طبیعی در هوا خشک می‌شوند، آسیب کمتری را به همراه دارند.

نکته قابل توجه دیگر این است که یکسری از مطالعات نشان می‌دهد که خشک کردن موها و ریش‌ها با سشوار و در دمای ۹۵ درجه سانتیگراد (۲۰۳ درجه فارنهایت) از فاصله‌ی ۱۵ سانتی متری در مقایسه با موهایی که به طور طبیعی در هوا خشک می‌شوند، آسیب کمتری را به همراه دارند؛ البته گرما و استفاده‌ی نادرست از اتو ریش می‌تواند به موها آسیب برساند.

آشنایی با انواع اتو ریش و مزایای هر کدام

انواع اتوی ریش و ویژگی های هر کدام

اساساً دو نوع مختلف اتو ریش در بازار وجود دارد که شامل برس های خشک‌کننده‌ی مو و برس‌های حرارتی می‌شود. البته اتو موی ساده هم که اغلب خانم‌ها برای صاف کردن موهای خود از آن استفاده می‌کنند هم در بازار وجود دارد، اما ما به شما استفاده از آن‌ها را برای ریش توصیه نمی‌کنیم، چراکه به صورت بیش از حد نزدیک می‌شود و به همین دلیل هم خطرناک هستند.

برس‌های خشک‌کننده‌ی مو شبیه به سشوار عمل می‌کنند، زیرا هوای گرم تولیدی را بین موها پخش می‌کنند. این برس‌ها معمولا سری گرد دارند، اما مواردی با سری‌های صاف هم در بازار دیده می‌شود. از طرفی اتو ریش‌ها یا برس‌های حرارتی از یک عنصر حرارتی داخلی استفاده می‌کنند که برس و موها را گرم می‌کند. در کنار این موارد انتخاب بین انواع اتو ریش با یک‌سری ملاحظات دیگر از جمله نوع صفحات و دندانه‌های دستگاه هم همراه است.

اتو ریش آیونیک

اتو ریش‌های آیونیک از یون‌های منفی برای سرعت بخشیدن به زمان خشک شدن و حالت دادن به ریش‌ها استفاده می‌کنند. در واقع هرچه زمان بیشتری برای پردازش ریش‌ها بدون مجهز بودن به یون‌های منفی گذاشته شود، احتمال ایجاد موخوره و سوختگی در ریش هم بیشتر می‌شود، بنابراین، از نظر تئوری، خشک و حالت‌ دادن سریع‌تر ریش‌ها با اتوی آیونیک، با وز شدن کمتر آن‌ها همراه است.

اتو ریش مدل تورمالین

اتو ریش مدل تورمالین شبیه سیستم‌های آیونیک کار می‌کنند با این تفاوت که میزان بیشتری یون‌های منفی آب تولید می‌کنند. تورمالین یک سنگ معدنی است که ساختار آن موها را در معرض آسیب کمتری با افزایش دما قرار می‌دهد و برای افرادی که ریش‌های نازک و شکننده دارند، بسیار کاربردی است.

اتو ریش‌های سرامیکی، چینی و مادون قرمز

تمامی این مدل‌های اتو ریش عملا معنی یکسانی دارند با این تفاوت که میزان گرمایش مداوم در آن‌ها متفاوت است. البته نکته‌ای که در مورد اتو ریش هوای گرم باید در نظر داشته باشید، این است که اگر ریش شما واقعا پرپشت و تنومند است، یا به دنبال ظاهری دراماتیک و صاف‌تر هستید، ممکن است گرمای مورد نیاز برای حالت دادن ریش‌ها بالای ۱۹۰ درجه‌ی فارنهایت (حدودا ۸۸ سانتی‌گراد) باشد.

در این میان اتو ریش‌هایی با صفحات سرامیکی جزو محبوب‌ترین انواع اتو ریش‌ها در بازار هستند. سرامیک یک جنس نسبتاً نرم و صیقلی است که حرارت را به شکلی ایدئال منتقل می‌کند و در نتیجه آن را بر روی موهای ریش توزیع می‌کند. همچنین گزینه‌های سرامیکی بسیار مقاوم در برابر خراشیدگی و سایش هستند و به همین دلیل هم برای استفاده روزانه مناسب‌اند.

۵ نکته‌ی مهم که قبل از خرید انواع اتو ریش باید در نظر داشته باشید!

5 نکته‌ی مهم که قبل از خرید انواع اتو ریش باید در نظر داشته باشید!

توصیه می‌شود که در زمان خرید اتو ریش علاوه بر قیمت محصول به یکسری نکات دیگر هم توجه کنید، تا بتوانید خریدی باکیفیت را رقم بزنید.

۱. طول و بافت ریش شما چقدر است؟

به یاد داشته باشید که همه‌ی اتو ریش‌های موجود در بازار متناسب با نوع ریش شما نیستند. به طور کلی بلندی و نوع بافت ریش شما دو عاملی است که در زمان انتخاب نوع محصول مناسب باید به آن فکر کنید. در بازار برخی مدل‌های اتو ریش، برای ریش‌های متوسط تا بلند مناسب‌اند، در حالی که برخی برای ریش های کوتاه بهترین کارکرد را دارند.

همچنین همانطور که در ابتدای این نوشته هم به آن اشاره کردیم، نوع بافت ریش هم بااهمیت است. ریش‌های ضخیم‌تر و درشت‌تر به اتوهایی دندانه‌دار نیاز دارند، در حالی که ریش‌های نازک‌تر با شانه‌هایی با دندانه‌های ظریف کاراتر است. با این حال، مهم‌ترین چیزی که باید در نظر داشته باشید این است که مشخصات و ویژگی‌های یک محصول را بررسی کنید تا بدانید که آیا اتو ریش انتخابی با نیازهای شما مطابقت دارد یا خیر!

اگر ریش شما واقعا پرپشت و تنومند است، یا به دنبال ظاهری دراماتیک و صاف‌تر هستید، ممکن است گرمای مورد نیاز برای حالت دادن ریش‌ها بالای ۱۹۰ درجه‌ی فارنهایت (حدودا ۸۸ سانتی‌گراد) باشد.

۲. چه‌قدر وقت دارید؟

زمانی که محصولی را انتخاب می‌کنید باید بدانید که قصد دارید چقدر برای استفاده از آن زمان بگذارید. اگر ریش‌هایی کوتاه دارید، لازم نیست با اتو ریش خود را درگیر کنید و می‌توانید فقط با استفاده از روغن ریش آن را مرتب کنید. با این حال، برای حالت دادن به ریش بلندتر و پرپشت‌تر، ممکن است نیاز به استفاده از دستگاه‌های حرارتی و ابزارهای مخصوصی مانند اتو ریش باشد. پس قبل از خرید این نوع ابزار زیبایی مطمئن شوید که برای استفاده از آن وقت می‌گذارید.

همچنین در هنگام انتخاب اتو ریش، باید وزن محصول را در نظر بگیرید، چراکه استفاده از ابزارهای سنگین می‌تواند خسته کننده باشد، به خصوص اگر بیش از چند دقیقه از آن استفاده می‌کنید. ابزارهای سبک تر ایدئال‌تر هستند زیرا قابل حمل و با استفاده‌ی آسان‌اند.

۳. ویژگی‌های ایمنی اتو ریش را بررسی کنید

مهمترین ویژگی ایمنی چنین ابزارهایی عملکرد خاموش شدن خودکار در آن‌ها است، که در صورت روشن گذاشتن دستگاه و فراموش کردن آن خود به خود خاموش می‌شود.

آسیب به موهای ریش آخرین چیزی است که احتمالا هنگام استفاده از اتوی ریش قصد تجربه کردن آن را دارید، به همین دلیل هم، باید محصولی را انتخاب کنید که ویژگی‌های ایمنی متفاوتی را ارائه دهد تا از آسیب های غیرضروری به مو و پوست جلوگیری کنید. در همین راستا مهم‌ترین ویژگی ایمنی چنین ابزارهایی عملکرد خاموش شدن خودکار در آن‌ها است، که در صورت روشن گذاشتن دستگاه و فراموش کردن آن خود به خود خاموش می‌شود. به یاد داشته باشید که مجهز بودن به این ویژگی در اتو ریش بسیار مهم است زیرا اغلب این نوع از محصولات می‌توانند بسیار داغ شوند، به‌ویژه اگر مدت زیادی روشن بمانند.

۴. آیا اتو ریش انتخابی تنظیمات دما و گزینه‌های گرمایشی متنوع دارد؟

به طور کلی اتو ریش‌های برندهای مختلف همراه با تنظیمات دما و گرمایش متفاوتی هستند، این قابلیت از این لحاظ حائز اهمیت است که بخش‌های مختلف ریش دارای ضخامت، بافت و طول متفاوتی هستند و به سطوح مختلفی از گرما نیاز دارند. در این میان بهترین محصولات بازار دارای چندین گزینه قابل تنظیم هستند که صاف و مرتب کردن ریش‌ها را آسان‌تر می‌کند. بنابراین توصیه می‌کنیم که اتو ریشی را انتخاب کنید که گزینه‌های کافی برای کار با ریش‌های بلند و کوتاه را داشته باشد.

لازم به ذکر است افرادی با ریش‌های شکسته و ضعیف، باید از اتو ریش همراه با صفحه‌های کربن و استیل استفاده کنند تا موهای ریش کمتر در معرض آسیب قرار گیرد.

به طور کلی اتو ریش‌های برندهای مختلف همراه با تنظیمات دما و گرمایش متفاوتی هستند، این قابلیت از این لحاظ حائز اهمیت است که بخش‌های مختلف ریش دارای ضخامت، بافت و طول متفاوتی هستند و به سطوح مختلفی از گرما نیاز دارند.

۵. قیمت آن چه‌قدر است؟

به یاد داشته باشید که انواع مختلفی از اتو ریش در بازار وجود دارد، اما همه آن‌ها باکیفیت نیستند و خوب کار نمی‌کنند. اگرچه نمونه‌های ارزان‌قیمت باعث صرفه‌جویی در هزینه‌های شما می‌شود، اما بسیاری از آن‌ها عملکرد و نتایج ضعیفی ارائه می‌کنند، بنابراین هنگام خرید یک اتو ریش، باید مطمئن شوید ابزاری که می‌خرید، ارزش پولی که صرف آن می‌کنید را دارد.

چگونه با اتو ریش، ریش‌های خود را صاف کنیم؟

چگونه با اتو ریش، ریش‌های خود را صاف کنیم؟

همانطور که قبلا هم اشاره کردیم در کنار انواع اتو ریش در بازار، برس‌های حرارتی هم می‌توانند به نحوی حرفه‌ای استایلی صاف به ریش‌های شما بدهند. به‌منظور این کار دستورالعمل زیر می‌تواند راه‌گشا باشد:

 1. در ابتدا آب اضافی‌ای که پس از شست‌وشو یا استحمام در ریش‌ها جمع شده را خشک کنید، چراکه ریش تقریبا باید خشک باشد.
 2. پس از این کار ریش خود را به روغن ریش آغشته کنید. همچنین با استفاده از یک شانه‌ی ریش هرگونه گره‌خوردگی را از بین ببرید.
 3. در همین راستا توصیه می‌شود که قبل از اتو زدن، از یک محافظ حرارتی (مانند مرطوب کننده) برای ریش‌های خود استفاده کنید. به یاد داشته باشید که طی چنین رویه‌ای آسیب دیدن موها یا ریش‌های شما در اثر گرما به حداقل مقدار ممکن می‌رسد.
 4. سپس برس حرارتی یا اتو ریش را روشن و آن را روی دمای ۳۸۵ درجه‌ی سانتی‌گراد که دمای مطلوبی است، تنظیم کنید. پس از این تنظیمات اجازه دهید که اتو ریش به دمای تنظیم شده، برسد.
 5. حال برس زدن را شروع کنید و با استفاده از اتو با حرکات صاف و کوتاهی را به سمت پایین انجام دهید. لازم به تاکید است که همیشه اتو ریش را در حال حرکت نگه دارید و هرگز در یک نقطه نمانید، چراکه این کار نمی‌تواند به ریش‌های شما آسیب وارد کند.
 6. موهای چانه را مستقیماً به سمت پایین برس بزنید، یا در صورتی که ریش شما بلندتر است، می‌توانید موهای چانه را به طرفین برس بزنید و از فک و گونه خود به عنوان یک سطح صاف برای صاف کردن آن‌ها استفاده کنید.
 7. برس را به سمت پایین و بخش نزدیک به گردن بکشید. البته برای ریش‌های بلندتر، ممکن است لازم باشد که اتو در زیر ریش قرار بگیرید و موها را به سمت بیرون برس بزنید.
 8. پس از صاف شدن موها، از شانه ریش استفاده کنید تا ریش را مرتب‌تر کنید.

لازم به ذکر است که هنگام استفاده از گرما برای حالت دادن به ریش‌ها، هدف همیشه باید این باشد که با حداقل حرارت ممکن به استایل دلخواه برسید. درواقع حالت‌دهی به ریش‌ها باید با تنها یک یا دو بار عبور دستگاه از بین ریش‌ها اعمال شود و نیازی به تکرار دائمی این کار نباشد.

چگونه ریش‌ها را با سشوار صاف کنیم؟

اگر قصد خرید اتوی ریش را ندارید ولی همچنان به دنبال حالت دادن و صاف کردن ریش‌های خود هستید، می‌توانید این کار را با استفاده از یک سشوار، شانه‌ی ریش و برسی گرد انجام دهید.

 1. بعد از دوش گرفتن، ریش خود را با حوله خشک کنید تا آب اضافی آن گرفته شود. درواقع برای حالت دادن به ریش، موها باید مرطوب باشند، اما خیس نباشند.
 2. روغن ویژه‌ی ریش را مانند بخش قبلی به ریش‌های خود آغشته کنید.
 3. از یک شانه‌ی ریش استفاده کنید و آن را به‌خوبی شانه کنید تا هرگونه گره‌خوردگی را از بین ببرید.
 4. سشوار خود را بردارید و آن را روی حرارت مناسبی تنظیم کنید.
 5. شانه زدن ریش‌های روی گونه‌ها را شروع کنید و شانه را با حرکات صاف و کوتاه به سمت پایین حرکت دهید. هنگام شانه زدن ریش‌ها، هوای مستقیم و گرم سشوار را به سمت موها هدایت کنید.
 6. موهای چانه را مستقیماً به سمت پایین شانه کنید. در صورتی که ریش شما بلند است، می‌توانید موهای چانه را به طرفین شانه کنید.
 7. شانه ریش را از سمت گردن به پایین بکشید. همچنین برای ریش های بلندتر، ممکن است لازم باشد که شانه را زیر ریش قرار دهید و موها را به سمت بیرون برس بزنید.

نکته: اگر ریش شما خیلی ضخیم و مجعد است، از شانه‌ی ریش صرف‌نظر کنید و از برس‌های بابیلیس استفاده کنید.

آشنایی با پرفروش‌ترین مدل‌های اتو ریش

حال که با نکات لازم برای خرید اتو ریش آشنا شدید وقت آن است که نگاهی به انواع پرفروش این کالا در سایت دیجی‌کالا بیاندازیم تا با آگاهی بیشتری اقدام به خرید کنید.

اتو ریش روزیا مدل ۷۱۱۱

اتو ریش روزیا مدل ۷۱۱۱ ابزاری مدرن با قابلیت تنظیم درجه حرارت است که می‌تواند گرمای کافی و به‌اندازه‌ای را برای حالت دادن و صاف کردن ریش‌های شما فراهم آورد. این مدل اتو ریش برای انواع ریش‌های کوتاه مناسب است و طول سیم ۲ متری آن کاربری و دسترسی آسان را فراهم می‌آورد.

صفحات اتو ریش روزیا مدل ۷۱۱۱ از جنس سرامیک است و دسته‌ی ارگونومیک و سبک آن دست شما به‌هیچ وجه خسته نمی‌کند. لازم به ذکر است که حداکثر دمای قابل پشتیبانی در این محصول ۲۰۰ درجه‌ی سانتی‌گراد است اما چندان سریع گرم (۲ الی ۳ دقیقه زمان می‌برد) نمی‌شود. درواقع این دستگاه تنها از دو حالت ۱۸۰ درجه و ۲۰۰ درجه پشتیبانی می‌کند.

اتو ریش روزیا مدل 7111

اتو ریش سانفورد مدل SF995BTS

اتو ریش سانفورد مدل SF995BTS محصولی سبک و قابل حمل است که به‌راحتی برای انواع موهای مجعد و ضخیم قابل استفاده است. توان مصرفی این مدل اتو ریش ۲۵ وات است و می‌تواند تا دمای حدود ۲۱۰ درجه‌ی سانتی‌گراد را ایجاد کند.

این کالا سیم گردان با قابلیت چرخش ۳۶۰ درجه دارد و طول آن برای راحتی در کارکرد به ۱ متر می‌رسد. قابلیت تنظیم دمای این نوع اتو از ۱۵۰ تا ۲۱۰ سانتی‌گراد است و صفحات آن از جنس تیتانیوم ساخته شده است. این ابزار زیبایی یکی از خوش‌دست‌ترین محصولات بازار است که می‌تواند در کمترین زمان ممکن استایل و حالتی زیبا به ریش‌های شما بدهد.

اتو ریش سانفورد مدل SF995BTS
۱۸ %
۱,۱۰۰,۰۰۰
۸۹۹,۰۰۰ تومان

اتو ریش مدلینگ کامب کد ۲۹۰

از جمله شاخص‌ترین ویژگی‌های اتو ریش مدلینگ کامب کد ۲۹۰ می‌توان به مواردی همچون گرمادهی عالی، گرمایش تا ۱۲۰ درجه‌ی سانتی‌گراد، مناسب برای حالت دادن به ریش‌های بلند، صفحاتی از سرامیک پیشرفته و دسته‌ی ارگونومیک اشاره کرد. این محصول جزو گزینه‌های سبک و ارگونومیک بازار است و ایجاد گرمایش یکنواخت مهم‌ترین مشخصه‌ی آن به شمار می‌رود.

اتو ریش مدلینگ کامب کد 290

برس حرارتی کرونر مدل ۸۰۰-۱

برس حرارتی کرونر مدل ۸۰۰-۱ یکی از مدل‌های باکیفیت و پرفروش بازار اتو ریش است که قابلیت تنظیم دما در سه حالت مختلف را دارد. این نوع اتو سیمی به طول ۱.۸ متر دارد که به‌منظور دسترسی راحت‌تر و استفاده‌ی آسان اندازه‌ای مناسب است. جنس صفحات این کالا فلزی است و به همین علت هم نسبت به سایر رقبا سریع‌تر گرم می‌شود. در حالت کلی می‌توان برس حرارتی کرونر مدل ۸۰۰-۱ را محصولی اقتصادی و با ارزش خرید بالا در نظر گرفت.

برس حرارتی کرونر مدل 800-1

برس حرارتی باراباس نانو مدل ۵۵۹

برس حرارتی مدل ST599 گزینه‌ای اقتصادی با دسته‌ای ارگونومی است که همین ویژگی‌ هم آن را به ابزاری با کارکرد بسیار آسان و راحت برای حالت دادن به ریش‌ها تبدیل کرده است. این نوع اتو ریش دارای قابلیت تنظیم دماست و با کنترل دمای سطح آن می‌توان درجه‌ی آن را نسبت به ضخامت موهای ریش تنظیم کرد. مدت زمان گرم شدن این محصول ۹۰ ثانیه است و طول سیم آن به دو متر می‌رسد. همچنین با وجود صفحات PTC می‌تواند دمایی در بازه‌ی ۱۰۰ تا ۲۰۰ سیلسیوس را تامین کند.

برس حرارتی باراباس نانو مدل 559

برس حرارتی دی اس پی مدل ۰۰۰۵

در حالت کلی می‌توان ویژگی‌های برس حرارتی دی اس پی مدل ۰۰۰۵ را در مواردی همچون وجود صفحات سرامیکی در ساختار دستگاه، مناسب برای ریش‌های ظریف و رنگ شده و سبکی و دسته‌ی ارگونومیک خلاصه کرد. از طرفی این برس حرارتی دارای قابلیت تنظیم دماست و با کنترل دمای سطح آن، می‌توانید درجه آن را نسبت به ضخامت موهای ریش خود کم و زیاد کنید. همچنین این ابزار زیبایی برای ریش‌های بلند و کوتاه کاربردی است و همین تنوع استفاده هم آن را به گزینه‌ای پرفروش تبدیل کرده است.

برس حرارتی دی اس پی مدل 0005

برس حرارتی مدل ۸۰۰۰

برس حرارتی مدل ۸۰۰۰ محصولی حرفه‌ای با قابلیت خاموشی خودکار در صورت فراموشی پس از ۱ دقیقه است و شاید به همین علت هم قیمت بالایی دارد. این نوع اتو ریش شارژی به‌منظور گرمایش و حالت دادن ریش‌ها از مادون قرمز استفاده می‌کند و تنها در عرض ۳۰ ثانیه به دمای مناسب برای حالت‌دهی و صاف کردن ریش‌ها می‌رسد. حداکثر دمای قابل پشتیبانی در این کالا ۲۰۰ سانتی‌گراد است و جنس صفحات آن به سرامیک تورمالین ختم می‌شود.

برس حرارتی مدل 8000

برس حرارتی مدل C-903

برس حرارتی مدل C-903 محصولی با صفحات نانو سرامیکی است و برای ریش‌های بلند و کوتاه انتخابی مناسب به شمار می‌رود. این نوع اتو ریش دارای استاندارد اروپا است و وزن سبک و ظاهری زیبا و خوش دست دارد. همچنین گستره‌ی دمایی آن بین ۱۴۰ تا ۲۰۰ درجه سانتی‌گراد است که می‌توان بر اساس جنس و نوع بافت ریش‌ها بازه‌ی دمایی مناسب برای آن را انتخاب کرد. همچنین وجود سیم ۱.۵ متری با قابلیت چرخش ۳۶۰ درجه و صفحاتی با اندازه‌ی متوسط از دیگر مشخصه‌های این کالای کاربردی برای آقایان است.

برس حرارتی مدل C-903

برس حرارتی مارسکی مدل MS-5588

برس حرارتی مارسکی مدل MS-5588 محصولی اقتصادی با مشخصاتی همچون دسته‌ی ارگونومیک، کابل USB، قابلیت فراهم آوردن حداکثر دمای ۱۸۰ سانتی‌گراد، مدت زمان گرم شدن در مدت ۳۰ ثانیه و دارای صفحاتی فلزی است.

این نوع اتو ریش یکی از گزینه‌های مناسب برای ریش‌های مجعد است و باتری ۲۵۰۰ میلی آمپری آن امکان استفاده در خارج از منزل را برای شما فراهم می‌کند. این محصول جالب قابلیت نگه‌داری از شارژ مانند پاوربانک را دارد و برای ریش‌های بلند و کوتاه مناسب است. لازم به ذکر است که این نوع برس حرارتی دندانه‌هایی با ویزگی‌ Anti scalding دارد که از موهای شما در برابر آسیب دیدن توسط حرارت جلوگیری می‌کند.

برس حرارتی مارسکی مدل MS-5588

منبع: Beard Brand

پاسخ به سوالات متدوال
بهترین روغن برای حالت دادن به ریش‌ها چیست؟
روغن جوجوبا یکی از گزینه‌های مناسب برای حالت‌دهی به ریش‌ها است. این روغن سازگاری مناسبی با پوست صورت دارد، چراکه شباهت بسیاری به چربی طبیعی دارد.
رنج قیمتی یک اتو ریش میان‌رده و مناسب چیست؟
قیمت یک اتو ریش باکیفیت در بهار ۱۴۰۲ در محدوده‌ی ۵۰۰ الی ۱ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان است.
محبوب‌ترین و پرفروش‌ترین برندهای اتو ریش در بازار جهانی چیست؟
در حالت کلی می‌توان برندهایی همچون Philips ،BaBy lissPRO ،Dyson و GHD جزو محبوب‌ترین مارک‌های فروش اتو ریش در جهان هستند.


برچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما