بهترین ست‌های لگو جنگ ستارگان؛ از لوکیشن‌های بزرگ تا شخصیت‌ها

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۸ دقیقه
LEGO Star Wars

لگو (Lego) را می‌توان یکی از سرگرم‌کننده‌ترین تفریحاتی دانست که نیاز کاری به تکنولوژی ندارد. این آجرهای کوچک با جمع شدن و اتصال به یکدیگر یک دنیای بسیار زیبا را ساخته که جنبه تزئینی هم دارد. از طرفی ساخت یک مدل از فیلم یا بازی مشهور قطعاً می‌تواند جذاب باشد. لگو انواع بسیار زیادی دارد و هر کدام نیز قیمت‌های متفاوتی دارند. همه نیز بسیار مفرح بوده و تجربه جالبی را در اختیار خریداران قرار می‌دهند.

دنیای جنگ ستارگان (Star Wars) یکی از بهترین سوژه‌ها برای شرکت لگو است. جورج لوکاس (George Lucas) با ساختن دنیای جنگ ستارگان موجودات و ابزار بسیار جالبی را خلق کرد که حضور آن در خانه و ساختن آن‌ها می‌توان بسیار جذاب باشد. شرکت لگو نیز در این زمینه کم کاری نکرده و انوع مختلفی از لگوهای جنگ ستارگان را ساخته است.

تاریخچه لگوهای جنگ ستارگان به حدود ۲۴ سال پیش باز می‌گردد. از آن زمان تا الان ما شاهد انواع مختلفی از لگو‌های جنگ ستارگان بودیم که هر کدام قسمتی از دنیای این مجموعه را تشکیل می‌دهند. لگو از انواع و اقسام وسایل نقلیه مثل N-1 Starfighter گرفته تا سر دارث ویدر (Darth Vader) را طراحی کرده است.

بحث اصلی اینجاست که لگوها بسیار گران قیمت هستند. با این حال ارزش خرید را دارند. از طرفی شما باید انتخاب درست را بکنید تا پول خود را هدر ندهید. اگر از طرفداران دنیای جنگ ستارگان هستید و قصد خرید یک لگو را دارید، این مطلب مخصوص شماست. حال با راهنمای خرید بهترین لگو از دنیای جنگ ستارگان با ما همراه باشید. اول از همه به چند نکته اشاره می‌کنیم.

بهترین لگوهای جنگ ستارگان کدامند؟

اینکه کدام لگو بهترین مورد برای شما است، به طور کامل به بودجه و زمان خالی شما بستگی دارد. به دلیل اینکه این بازی‌ها بسیار گران بوده و از طرفی وقت‌گیر هم هستند. اگر شما نمی‌خواهید زیاد هزینه کنید، لزومی هم ندارد که یک لگوی بزرگ و گران قیمت خریداری کنید. در این شرایط دو مورد Razor Crest Microfighter یا Dark Trooper Attack بهترین موارد هستند. به دلیل اینکه ساختمان‌های کوچک داشته و از طرفی جزئیات زیادی دارند. پس به نوعی حس نیاز کاربر برطرف شده و نیازی به هزینه زیاد کردن نیز ندارد.

اگر بودجه شما کمی بیشتر است، به وسایل نقلیه دنیای جنگ ستارگان نگاهی بیاندازید. برای مثال Millennium Falcon یکی از بهترین موارد است. این سفینه به شدت محبوب بوده و از طرفی لگو نیز به بهترین نحو آن را طراحی کرده است. درست است که این کیت لگو بسیار گران قیمت است ولی جذابیت زیادی هم دارد.

بهترین لگوی جنگ ستارگان در تاریخ تولید این محصولات کدام است؟

بهترین لگوی جنگ ستارگان

انتخاب بهترین لگوی ساخته شده از دنیای جنگ ستارگان کمی دشوار است. با این حال Ultimate Collector Series Millennium Falcon یک انتخاب بسیار خوب است. نکته اینجاست که این نسخه از سفینه محبوب دنیای جنگ ستارگان بسیار دقیق بوده و بیش از ۷۵۰۰ تکه دارد. اگر شما طرفدار مجموعه جنگ ستارگان باشید، چیز بهترین پیدا نخواهید کرد.

این کیت دارای چندین کاراکتر محبوب از سه گانه‌های مختلف جنگ ستارگان است. به همین دلیل شما می‌توانید تمامی این کاراکترها را در میلنیوم فالکون (Millennium Falcon) ببینید. همینطور اینکه اگر دوست داشتید می‌تواند هر چند وقت یک بار برای تنوع شخصیت‌های داخل سفینه را عوض کنید.

کم‌یاب‌ترین کیت لگوی جنگ ستارگان چیست؟

قطعاً هرچه به گذشته برویم، کیت‌های جنگ ستارگان کم‌یاب‌تر و گران‌قیمت‌تر می‌شوند. برای مثال اولین لگویی که از دنیای جنگ ستارگان ساخته شد یک X-Wing بود که امروزه به ندرت پیدا می‌شود. به همین دلیل قیمت بسیار زیادی هم دارد. یکی دیگر از این مثال‌ها میلنیوم فالکون است. از این سفینه نزدیک به ۱۱ لگوی مختلف در ۲۴ سال اخیر ساخته شده که مدل‌های قدیمی‌تر کمیاب‌تر هم هستند.

حال به بحث اصلی می‌رسیم.

لگو سری Star Wars مدل K-2SO 75120

بهترین لگوی جنگ ستارگان در حال حاضر کدام یک از موارد موجود در بازار است؟

میلنیوم فالکون (Millennium Falcon)

تعداد قطعات: ۱۳۵۳

نکته کلیدی: بهترین کلی کیت لگو از دنیای جنگ ستارگان

بهترین لگو جنگ ستارگان

لگوهای ساخته شده از دنیای جنگ ستارگان در عین زیبایی می‌توانند بسیار گران قیمت باشند. به همین دلیل اگر شما نمی‌خواهید هزینه زیادی برای لگو بکنید، این مورد یک تعادل خوبی میان قیمت و امکانات دارد. قطعاً نسخه آلتیمیت از این نسخه جزئیات بیشتری دارد ولی میلنیوم فالکون ساده نیز سازه کوچکی نیست.

این میلنیوم فالکون دارای تعدادی از شخصیت‌های اصلی فیلم مثل فین (Finn)، چوباکا (Chewbacca) و ربات‌های دوست داشتنی دنیای جنگ ستارگان است. از طرفی اگر شما درب آن را باز کنید به صورت اتاق اتاق بوده که هر کدام نقش خاصی دارند. کابین خلبان نیز نسبتاً با جزئیات طراحی شده و می‌تواند دو شخصیت را در خود جای بدهد.

میکروفایتر ریزر کرست (The Razor Crest Micro Fighter)

تعداد قطعات: ۹۸

نکته کلیدی: قیمت بسیار کمی دارد

بهترین لگو جنگ ستارگان

سریال مندلورین (Mandalorian) را می‌توان یکی از پرطرفدارترین سریال‌های تاریخ دانست. به همین دلیل این کیت کوچک لگو بسیار جذاب است. از طرفی به دلیل تعداد قطعات کم، قیمت بسیار خوبی هم داشته که آن را دوست داشتنی‌تر می‌کند. این کیت لگو جای زیادی در خانه نگرفته و به راحتی می‌تواند به عنوان یک جزء تزئینی در هرجای خانه قرار بگیرد.

کیت میکروفایتر ریزر کرست یک بازسازی خوب از سفینه مندلورین است. این سفینه در دو فصل اول این سریال وجود داشت و برای طرفداران این سریال کاملاً آشنا است. تنها نکته ناامید کننده نبود بیبی یودا (Baby Yoda) است. از طرفی لگو این سفینه را با جزئیات زیادی طراحی کرده و همین باعث شده تا بسیار جذاب باشد. یکی دیگر از نکات مثبت این کیت این است که شما نیاز به زمان زیادی برای تکمیل آن ندارید.

لگو سری Star Wars مدل First Order Transporter 75103

آلتیمیت کالکتور میلنیوم فالکون (Ultimate Collector Millennium Falcon)

تعداد قطعات: ۷۵۴۱

نکته کلیدی: بهترین بسته جنگ ستارگان لگو با قیمت بالا

بهترین لگوی جنگ ستارگان

این کیت میلنیوم فالکون نه تنها بسیار بزرگ است بلکه روزها ساخت آن طول خواهد کشید. همینطور اینکه به شدت گران قیمت است. با این حال آلتیمیت کالکتور میلنیوم فالکون بهترین بسته لگویی است که می‌توانید خریداری کنید. جزئیات این کیل لگو به شدت زیاد بوده و به همین دلیل دارای بیش از ۷۵۰۰ قطعه است. از طرفی قسمت خارجی این کیت نیز بسیار دقیق بوده و زیبا ساخته شده است.

زمانی که شما روی این سفینه را باز کنید با دنیای دیگری روبرو خواهید شد. هر بخش از این سفینه به دقیق‌ترین حالت ممکن طراحی شده و دارای جزئیات بسیار زیادی است. حتی بازی هولوگرافیک معروف میلنیوم فالکون نیز در این بسته وجود دارد. کابین این سفینه نیز بسیار بزرگ بوده و می‌تواند ۴ کرکتر را در خود جای دهد.

این کیت دارای ۱۱ کرکتر مختلف از دنیای جنگ ستارگان است. این کرکترها از سه‌گانه اصلی هستند تا آخرین سه گانه جنگ ستارگان که چند سال پیش عرضه شد. همین باعث شده تا بتواند تنوع خوبی داشته و یک کیت بسیار جذاب باشد.

لگو سری استار وارز طرح یودا کد 75255

کلاه دارث ویدر (Darth Vader Helmet)

تعداد قطعات: ۸۳۴

نکته کلیدی: بهترین ست تزئینی لگوی جنگ ستارگان

بهترین لگوی جنگ ستارگان

لگو اخیراً کلاه‌های بسیار زیادی را از دنیای سرگرمی ساخته است، با این حال موارد کمی مثل کلاه دارث ویدر زیبا هستند. این کیت در اصل سر کامل دارث ویدر را بازسازی کرده و به شدت دقیق است. از طرفی از نظر اقتصادی هم چندان گران نیست و ارزش خرید بالایی دارد. این کلاه از آنچه شما فکر می‌کنید کوچک‌تر است با این حال به بهترین نحو ویدر را نشان می‌دهد.

حال اگر شما یک بزرگسال هستید که دوست دارید کلکسیون خود را از دنیای جنگ ستارگان نشان دهید، کلاه دارث ویدر یکی از بهترین موارد است. از طرفی با پایه‌ای که دارد به راحتی در دکور شما جای گرفته و یک ظاهر زیبا به آن منطقه می‌دهد. همینطور اینکه به دلیل اندازه مناسب جای زیادی هم نمی‌گیرد. تعداد قطعات این کیت نیز بسیار مناسب است و به همین دلیل ساخت آن زیاد طول نمی‌کشد.

لگو سری Star Wars مدل Darth Vader™ Helmet کد 75304

موس آیلی کانتینا (Mos Eisley Cantina)

تعداد قطعات: ۳۱۸۷

نکته کلیدی: بهترین ست لگو در زمینه صحنه‌های جنگ ستارگان

بهترین لگوی جنگ ستارگان

قطعاً یکی از آشناترین مناطق در دنیای جنگ ستارگان موس آیلی کانتینا است. جایی که تمام افراد تبهکار دنیا کنار هم جمع شده و به دنبال کار هستند. این ست لگو بیش از ۳۰۰۰ قطعه دارد و همین باعث شده که به شدت با جزئیات و دقیق باشد. این ست را می‌توان یکی از بهترین موارد از دنیای جنگ ستارگان دانست.

به دلیل نکات بسیار زیادی که در این ست وجود دارد، یک قطعه کلکسیونی بسیار زیبا است. برای مثال قسمتی که هان سولو (Han Solo) به گریدو (Greedo) شلیک کرد نیز در این ست وجود داشته و همین آن را بسیار جذاب کرده است. به نوعی افرادی که طرفدار سه گانه اصلی جنگ ستارگان بودند قطعاً بیشتر این ست را دوست خواهند داشت. مانند لگوهای دیگر اگر شما آن را باز کنید، دارای بخش‌های مختلف است که هر کدام نشانه‌ای از فیلم اصلی را در خود دارند.

لگو سری Star Wars مدل Dagobah Jedi Training کد 75330

بیبی یودا (Baby Yoda)

تعداد قطعات: ۱۰۷۵

نکته کلیدی: بهترین لگو از شخصیت‌های جنگ ستارگان

بهترین لگوی جنگ ستارگان

اکشن فیگورهای زیادی از بیبی یودا تا الان ساخته شده است. این کرکتر یکی از محبوب‌ترین شخصیت‌های دنیای جنگ ستارگان بوده و توانست دل افراد زیادی را بدست بیاورد. حال یکی از بهترین اکشن فیگورهای این شخصیت، لگوی آن است. لگو توانسته به بهترین نحو و با جزئیات کامل این شخصیت را طراحی کند و به خانه‌ها بیاورد.

در حالت ایستاده این مجسمه حدود ۱۹ سانتی‌متر طول دارد. این موجود کوچک دوست داشتنی بیش از ۱۰۰ قطعه مختلف داشته که نشان می‌دهد لگو تمام تلاش خود را کرده تا از لحاظ ظاهری بسیار دقیق باشد. همین باعث شده تا بیبی یودای ساخته شده توسط لگو شخصیت بسیار خاصی داشته باشد. همینطور اینکه این بیبی یودا در دکور می‌تواند ظاهر بسیار زیبایی داشته باشد.

لگو سری Star Wars مدل Trench Run Diorama کد 75329

حال نظر شما چیست؟ به نظر شما کیت بهتری از لگوهای جنگ ستارگان وجود دارد که در این لیست حضور نداشته باشد؟ نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع: GamesRadarPlus


لگو سری Star Wars مدل Rebel Combat Frigate 75158

لگو سری Star Wars مدل Kylo Rens Command Shuttle 75104

لگو سری Star Wars مدل Krennics Imperial Shuttle 75156برچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما