۱۰ چای‌ساز محبوب در دیجی‌کالا به انتخاب خریداران (پاییز ۱۴۰۱)

۱۳ دی ۱۴۰۲ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۷ دقیقه
10 چای‌ساز محبوب در دیجی‌کالا به انتخاب خریداران

یک لیوان چای تازه دم حال هر ایرانی را عوض می‌کند و خستگی‌ها را از او دور می‌کند. وقتی برای دور هم جمع شدن، گپ زدن، درد دل کردن یا گفت‌وگو درباره‌ی مساله‌ای خاص و مهم به دنبال بهانه‌ای می‌گردیم سر و کله‌ی یک قوری چای خوش عطر و طعم پیدا می‌شود.

تماشای درختان هزار رنگ پاییزی یا برف سپیدی که در زمستان روی زمین نشسته است با یک لیوان چای گرم دلچسب‌تر می‌شود. می‌بینید که چای نقش مهمی در زندگی ما ایفا می‌کند پس باید به بهترین شکل دم شود و بهترین وسایل را برای آماده‌سازی آن در اختیار داشته باشیم. خرید یک چای‌ساز همه فن حریف می‌تواند مسیر آماده کردن یک لیوان چای را کوتاه کند و در یک چشم بر هم زدن برای تمام اعضای خانواده چای دم کند.

در این مطلب از دیجی‌کالا مگ می‌خواهیم بررسی محبوب‌ترین چای‌ساز‌های دیجی‌کالا با هم ببینیم برای خرید چای‌ساز باید سراغ کدام برند و مدل برویم.

۱. چای‌ساز تولیپس – مدل TMA-459 GG

این چای‌ساز زیبا و جمع‌وجور از یک پایه‌، یک کتری و یک قوری تشکیل شده است که روی هم قرار می‌گیرند و کلا به اندازه‌ی یک کتری برقی جا اشغال می‌کنند. جنس بدنه‌ی کتری و قوری شیشه‌ای است و درجه‌بندی روی آن به شما این امکان را می‌دهد که به میزان لازم آب جوش آورید و چای دم کنید.

سبد مخصوص چای فلزی است و به راحتی می‌توانید پس از هر بار استفاده آن را به خوبی تمیز کنید تا اثری از رنگ چای باقی نماند. پنل لمسی روی پایه به شما امکان برنامه‌ریزی برای استفاده را می‌دهد. همچنین محل مخصوصی برای نگهداری کابل برق دارد و بعد از استفاده می‌توانید کابل را در آن قسمت قرار دهید تا روی کانتر آشپزخانه را شلوغ نکند. پس اگر به خلوتی آشپزخانه اهمیت می‌دهید برای خرید چای‌ساز، حتما تولیپس را انتخاب کنید.

چای ساز تولیپس مدل TMA-459 GG
۱۱ %
۳,۴۹۸,۶۸۲
۳,۱۲۰,۰۰۰ تومان

۲. چای‌ساز میگل – مدل GTS 220

چای‌ساز میگل دومین محصول محبوب در این لیست است که فقط از یک کتری و قوری تشکیل شده است. بله فقط یک قوری و کتری! پس اگر آشپزخانه‌ی کوچکی دارید این چای‌ساز مخصوص شما ساخته شده است. شما می‌توانید به تنهایی از قسمت کتری برقی آن استفاده کنید یا با قرار دادن قوری روی آن، یک چای‌ساز کامل داشته باشید.

جنس کتری و قوری از شیشه و دسته‌ی آن‌ها از پلاستیک ضدحرارت است. المنت آن از استیل ضدزنگ است و در تماس با آب هیچ آسیبی نمی‌بیند. این محصول قابلیت چرخش ۳۶۰ درجه دارد و استفاده از آن برای چپ دست‌ها هم آسان است.

۳. چای‌ساز بوش – مدل TTA5603

بوش یک برند قدیمی است که همه با شنیدن نام آن کیفت و طول عمر بالا را به خاطر می‌آورند. چای‌ساز بوش هم مثل مدل قبلی از یک کتری برقی و قوری تشکیل شده است. جنس کتری از استیل و جنس قوری از پیرکس است. دسته‌ی هر دو بخش از پلاستیک ضدحرارت ساخته شده تا استفاده از آن آسان باشد.

کلید روشن و خاموش کردن کتری و همچنین قطع و وصل جریان برق روی دسته‌ی کتری قرار دارد به همین دلیل می‌توانید از کتری آن هم به صورت جداگانه برای جوش آوردن آب استفاده کنید. این محصول هم امکان چرخش ۳۶۰ درجه دارد و استفاده از آن برای چپ دست‌ها و راست دست‌ها آسان است.

۴. چای‌ساز سیماران – مدل STM-815

چای‌ساز سیماران از دو بخش کتری برقی و قوری تشکیل شده و مثل مدل‌های قبلی ۲ و ۳ پایه ندارد، اما یک تفاوت اساسی با بقیه‌ی چای‌سازها دارد. قوری این مدل از جنس چینی است و چای بهتر در آن دم می‌کشد. جنس چینی می‌تواند حرارت را بهتر و بیشتر در خود حبس کند و برگ‌های چای بیشتر از حالت‌های دیگر در آب جوش رنگ می‌دهند و چای هم طعم بهتری پیدا می‌کند.

جنس کتری برقی آن از پلاستیک است و کلید اتصال به جریان برق و روشن و خاموش هم روی بدنه‌ی آن قرار دارد. قسمت شفاف و درجه بندی شده‌ی کتری امکان مشاهده‌ی میزان آب موجود در کتری را به شما می‌دهد. شما می‌توانید بعد از استفاده سیم برق را در محفظه‌ی مخصوص قرار دهید تا روی کانتر آشپزخانه را شلوغ نکند.

۵. چای‌ساز پارس خزر – مدل گرمنوش

پارس خزر، این برند قدیمی و محبوب ایرانی، در رتبه‌ی پنجم این لیست قرار دارد. چای‌ساز پارس خزر یک پایه‌ی کامل دارد که یک بخش از آن مخصوص قرار گرفتن کتری و جوش آوردن آب است، بخش دیگر آن یک صفحه‌ی گرم است که مخصوص قوری است و با حرارت ملایم و یکنواختی که پخش می‌کند باعث بهتر دم کشیدن چای می‌شود. جنس قوری این محصول از چینی و کتری آن استیل است. در قوری یک فیلتر تفاله‌گیر هم قرار دارد که مانع ورود برگ‌های چای به استکان می‌شود. به دلیل امکان چرخش ۳۶۰ کتری و قوری، استفاده از این محصول برای چپ دست‌ها هم آسان است.

چای ساز پارس خزر مدل گرمنوش

۶. چای‌ساز فیلیپس – مدل HD7301

این مدل چای‌ساز فیلیپس مخصوص افرادی است که دوست دارند میز آشپزخانه خلوت باشد یا آشپزخانه‌ی کوچکی دارند. تمام فضایی که این چای‌ساز اشغال می‌کند به اندازه‌ی یک پارچ است. این محصول یک کتری برقی از جنس پلاستیک دارد که پنل کار کردن با محصول هم روی دسته‌اش قرار گرفته است. قوری پیرکس هم روی کتری قرار می‌گیرد و چای را با حرارت آب در حال جوشیدن دم می‌آورد. سبد مخصوص قرار گرفتن چای بسیار بزرگ است و با توجه به میزان چای مورد نیاز یا تمایلتان به نوشیدن چای پررنگ یا کمرنگ می‌توانید در آن چای خشک بریزید.

چای ساز فیلیپس مدل HD7301

۷. چای‌ساز المپیا – مدل OE-4000A

طراحی ظاهری چای‌ساز المپیا بسیار کلاسیک است و شما را به یاد اولین چای‌سازهایی که به بازار وارد شد می‌اندازد. پایه‌ی این محصول ساده است و یک چراغ برای نشان دادن وصل بودن برق و یک کلید برای قطع و وصل کردن جریان برق دارد.

یک بخش پایه المنت قرار دارد که کتری استیل روی آن قرار می‌گیرد تا آب را به جوش آورد. بخش دیگر هم یک صفحه‌ی گرم است که قوری پیرکس روی آن قرار می‌گیرد تا چای دم بکشد. در زمانی که قرار است فقط از کتری برقی استفاده کنید می‌توانید جریان برق صفحه‌ی حرارتی را قطع کنید تا برق اضافه مصرف نشود. اگر خانواده‌ی پرجمعیتی دارید یا حسابی اهل نوشیدن چای هستید برای خرید چای‌ساز المپیا معطل نکنید.

چای ساز المپیا مدل OE-4000A

۸. چای‌ساز فلر – مدل TS070WP

اولین چیزی که در این مدل چای‌ساز فلر جلب توجه می‌کند ظاهر بسیار زیبا و جذاب آن است. این محصول، برعکس دیگر چای‌سازهای موجود در بازار، در دو رنگ سفید و نقره‌ای تولید شده است که در ترکیب با پیرکس ظاهر بسیار چشم‌نوازی ایجاد کرده است. در این مدل قوری روی کتری قرار می‌گیرد و در نتیجه فضای زیادی در آشپزخانه اشغال نمی‌کند. روی کتری یک کلید روشن و خاموش کردن المنت و یک کلید برای قطع و وصل کردن جریان اصلی برق قرار دارد. اگر از طرفداران دکوراسیون رنگ روشن برای آشپزخانه هستید در خرید چای‌ساز فلر شک نکنید.

چای ساز فلر مدل TS070WP

۹. چای‌ساز ویداس – مدل vir-2110

چای‌ساز ویداس یک پایه‌ی تقریبا بزرگ دارد که از دو بخش مجزا برای قرار گرفتن کتری و قوری تشکیل شده است. جنس کتری و قوری ترکیبی از سرامیک، استیل و پیرکس است. همچنین دسته‌ و حاشیه‌ی درهای آن‌ها از پلاستیک ضدحرارت است تا استفاده‌اش آسان باشد. پنل لمسی روی پایه به شما این امکان را می‌دهد تا به راحتی آن را برای دم آوردن چای یا گرم نگه داشتن آب برنامه‌ریزی کنید.

۱۰. چای‌ساز الینور – مدل ETM-1300

آخرین محصول در لیست محبوب‌ترین چای‌ساز‌های دیجی‌کالا چای‌ساز الینور است. کتری و قوری پیرکس این مدل روی پایه‌ای مستطیل شکل قرار می‌گیرد. سمت راست پایه المنت مخصوص جوش آوردن آب قرار دارد که کتری روی آن قرار می‌گیرد و سمت چپ هم صفحه‌ی حرارتی مخصوص قوری قرار گرفته است.

پنل لمسی روی پایه به شما امکان برنامه‌ریزی برای دم‌آوری چای را می‌دهد. المنت این محصول از استیل ضدزنگ است و در طول مدت استفاده هیچ آسیبی نمی‌بیند. استفاده از این محصول برای چپ دست‌ها هم آسان است و با هیچ مشکلی روبه‌رو نمی‌شوند، به همین دلیل خرید چای‌ساز الینور را به چپ دست‌ها توصیه می‌کنیم.

چای ساز مدل الینور ETM-1300
۳۴ %
۴,۹۹۹,۰۰۰
۳,۲۹۹,۰۰۰ تومان
برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه