Biomutant: نقش‌آفرینی با طعم کونگ فو

امیرحسین میرزایی ۱ شهریور ۱۳۹۶ | ۱۲:۰۰ ۳۱ مرداد ۱۳۹۶ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

به مناسبت نمایشگاه گیمزکام ۲۰۱۶، شرکت بازی‌سازی THQ Nordic رسما از یک نقش‌آفرینی اکشن بزرگ به اسم Biomutant رونمایی کرده است. استودیوی Experiment 101 این بازی را می‌سازد، استودیوی جدید که توسط کارگردان سابق مجموعه بازی‌های Just Cause تاسیس شده است.

شرکت THQ Nordic در توضیح بازی Biomutant گفته است:

“Biomutant یک نقش‌آفرینی اکشن محیط-باز است که بازی‌کننده‌ها در آن با عناصری مثل تیراندازی، مبارزه‌ی تن به تن و هم‌چنین قابلیت‌های ویژه‌ی جهش یافته مبارزه می‌کنند. می‌توان در محیط بزرگ بازی یک منظومه‌ی کوچک است با استفاده از سفینه، بالن هوایی یا ماشین‌های مختلف گشت و گذار کرد. شخصیت اصلی بازی کاملا قابل شخصی‌سازی است و با قابلیت‌ها و توانایی‌های زیادی پیشرفت می‌کند و جهش می‌یابد. بازی سیستم ساخت و ساز دارد و بازی‌کننده‌ها هم‌چنین با داستانی غیرخطی روبرو می‌شوند و قصه‌ی خودشان را می‌سازند.”

قابلیت‌های اصلی بازی از این قرار هستند:

  • سیستم مبارزه‌ی سوم شخص جدید:‌ مکانیک‌های مبارزه‌ی رزمی در کنار تیراندازی و قدرت‌های جهش یافته، آزادی عمل و سرعت زیادی در مبارزات به شما می‌هند.
  • ساخت و ساز: با ادغام قطعه‌های مختلف سلاح‌هایی خاص برای خود بسازید؛ سلاح‌هایی برای خرد کردن، تکه تکه کردن یا شلیک کردن.
  • انتخاب تجهیزات: آزادی عمل کامل در انتخاب تجهیزات شخصیت خود دارد؛ نه تنها در انتخاب اسلحه‌ها، بلکه در انتخاب لباسی که به تن می‌کنید.
  • محیطی بزرگ و متنوع: داستان خودتان را با گشت و گذار در محیطی باز و دنیای زیر آن بسازید.
  • داستانی عجیب با پایانی عجیب: ریشه‌ی درخت زندگی سرزمین بازی در حال نابودی است؛ قبیله‌های مختلف با یکدیگر وارد جنگ شده‌اند و نیاز به کسی دارند که همه‌ی آن‌ها را با هم متحد، یا اینکه همه‌ی آن‌ها را کاملا نابود کند.

در ادامه می‌توانید تریلر رونمایی بازی Biomutant را ببینید. تصاویر و تریلری هم از روند بازی قرار داده‌ایم. این بازی در سال ۲۰۱۸ روی سه پلتفرم ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن۴ و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

منبع: Gematsu

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. Avatar پویا

    بچه های پلی استیشن اکسس که میگفتند حس بازی ترکیبی از جک و دکستر با dmc و هرایزن زیرو داون هستش. به نظر میاد بتونه گیمرها رو از طیفهای مختلف عناوین و سبکها به خودش جذب کنه