تاریخ عرضه‌ی بازی بایوشاک-طور Atomic Heart اعلام شد

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
atomic heart

بازی قلب اتمی (Atomic Heart) یک عنوان در سبک اول شخص شوتر است. این بازی حالت ترکیبی قدیم و جدید داشته و توسط شرکت ماندفیش (Mundfish) ساخته شده است. حال این شرکت تاریخ عرضه دقیق این بازی را اعلام کرده است. همینطور اینکه یک تریلر با جزئیات بیشتری از این بازی منتشر شد و نشان داد که طرفداران با چه سبکی از اکشن روبرو هستند.

بازی قلب اتمی در تاریخ ۲ اسفند (۲۱ فوریه سال ۲۰۲۳) عرضه خواهد شد. در اصل این تاریخ عرضه چیزی نبود که طرفداران منتظر آن بودند. قلب اتمی قرار بود در انتهای سال ۲۰۲۲ میلادی عرضه شود. سپس این بازی با تأخیر مواجه شده و دلیل آن هم بهبود کلی و رفع مشکلات بازی اعلام شد. شرکت سازنده قصد دارد تا قلب اتمی را در کامل‌ترین حالت ممکن عرضه کند.

تاریخ عرضه Atomic Heart

گیم‌پلی این بازی بسیار خاص بوده و شباهت‌هایی به بازی‌هایی مثل Dishonored دارد.

تریلر اخیر این بازی اطلاعات جدیدی را از این بازی به ما نشان نمی‌دهد. اگر تاریخ عرضه را در نظر نگیرید، صحنه‌های بازی همان مواردی هستند که در گذشته آن‌ها را دیدیم. شما با خشونت زیاد و عجیبی روبرو هستید. بازی در شوروی جریان داشته و مردم دچار آزار و اذیت حکومت هستند. از طرفی ربات‌های عجیبی هم در این دنیا وجود دارد. بحث اینجاست که طرفداران بسیار مشتاق این بازی هستند و به همین دلیل شرکت سازنده باید هرچه زودتر آن را عرضه کند.

قلب اتمی یکی از عناوینی بود که به صورت کاملاً ناگهانی معرفی شد. ماندفیش در ابتدا یک تریلر بسیار زیبا از آن منتشر کرده و توجه افراد زیادی را به خود جلب کرد. نکته جالب اینجاست که پس از گذشت ۳ سال از معرفی این بازی همچنان اطلاعات زیادی از آن منتشر نشده است. تنها چیزی که ما می‌دانیم این است که در دوران شوروی جریان داشته و ترکیبی از قدیم و آینده است.

به طور کلی قلب اتمی شباهت زیادی به عناوین بایوشاک (Bioshock) دارد. از این رو افراد زیادی این دو را با هم مقایسه می‌کنند. حال باید صبر کرد و دید که شرکت سازنده در زمان عرضه این بازی چگونه عمل خواهد کرد.

منبع: PCgamer.com

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگدیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما