Black Ops 4 رکورد جدیدی در تاریخ مجموعه Call of Duty ثبت کرد

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
بازی Call of Duty: Black Ops 4

شرکت اکتیویژن در روز گذشته طی خبری اعلام کرد که بازی Call of Duty: Black Ops 4 موفق شده تا رکورد جدیدی در زمینه فروش دیجیتالی این مجموعه ثبت کند. طبق گفته این شرکت، Black Ops 4 بیشترین میزان فروش دیجیتالی تاریخ اکتیویژن را در روز اول عرضه داشته است.

سریع‌ترین فروش دیجیتالی تاریخ پلی‌استیشن هم در اختیار Black Ops 4 قرار دارد.

اکنون رکورد سریع‌ترین فروش دیجیتالی تاریخ پلی‌استیشن هم در اختیار Black Ops 4 قرار دارد. اکتیویژن در ادامه اعلام کرد که این اثر توانسته از نظر فروش دیجیتالی روز اول، موفق‌ترین بازی اکتیویژن روی کنسول ایکس‌باکس وان هم لقب بگیرد.

امسال اولین سالی است که بازی Call of Duty روی شبکه بتل‌نت منتشر می‌شود؛ پیش از این، تمامی قسمت‌های این سری روی استیم منتشر می‌شدند. با این حال، این تغییر تاثیر چندانی در فروش بازی نداشت. بر اساس آمار رسمی منتشر شده، میزان فروش دیجیتالی این بازی روی کامپیوترها دقیقا دو برابر بیشتر از فروش Call of Duty: WWII روی همین پلتفرم بوده است.

اکتیویژن گفت که امسال افراد بیشتری در روز اول عرضه بازی مشغول تجربه این اثر بوده‌اند و از این نظر، Black Ops 4 عملکرد بهتری نسبت به بازی سال گذشته داشته است. اگرچه این اثر توانسته در زمینه فروش دیجیتالی بسیار موفق ظاهر شود، اما در سمتی دیگر میزان فروش نسخه فیزیکی بازی در بریتانیا تقریبا ۵۰ درصد کاهش یافته و به کم‌ترین میزان خود در یازده سال گذشته رسیده است.

بازی Call of Duty: Black Ops 4

راب کاستیچ، معاون اجرایی بازی، درباره این خبر گفت: «Black Ops 4 بازی فوق‌العاده‌ای است و بازخورد طرفداران نسبت به آن بی‌نظیر بوده است.»

او در ادامه افزود: «ما چندین رکورد را در زمینه فروش دیجیتالی شکستیم، و هر سال هم تعداد افرادی که در روز اول عرضه بازی آن را تجربه می‌کنند، بیشتر و بیشتر می‌شود. اما جدا از تمام این موارد، لذتی که طرفداران از بخش‌های چندنفره، زامبی و بلک‌آوت می‌برند به مراتب برای ما مهم‌تر است.»

امسال Call of Duty تقریبا یک ماه زودتر از حالت معمول روانه بازار شد. آخرین باری که شاهد عرضه این بازی در ماه اکتبر بودیم، به سال ۲۰۰۵ و انتشار Call of Duty 2 برمی‌گردد.

منبع: GameIndustry

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما