درآمد ۵۰۰ میلیون دلاری Black Ops 4 در سه روز اول عرضه

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
بازی Call of Duty: Black Ops 4

امسال هم دوباره با موفقیتی دیگر از مجموعه بازی‌های ندای وظیفه طرف هستیم و ظاهرا قرار نیست این مجموعه با تمام تغییراتی که پیدا کرده، محبوبیت خودش را از دست دهد. شرکت بازی‌سازی اکتیویژن آمار فروش سه روز اول بازی Call of Duty: Black Ops 4 را اعلام کرده است. این بازی توانسته است در سه روز اول عرضه بیش از ۵۰۰ میلیون دلار بفروشد.

تعداد بازی‌کننده‌های نسخه‌ی کامپیوتر دو برابر شده است.

آمار ارایه شده از سوی اکتیویژن، هم فروش نسخه‌های دیسکی و هم فروش نسخه‌های دیجیتال بازی را شامل می‌شود. طبق گفته‌ی اکتیویژن، بازی Black Ops 4 رکوردهای تازه‌ای برای این مجموعه ثبت کرده است؛ طوری که وضعیت تعداد بازی‌کننده‌ها و میانگین ساعت بازی شده‌ی Black Ops 4 در سه روز نخست از تمام بازی‌های دیگر مجموعه‌ی Call of Duty بهتر بوده است. اکتیویژن می‌گوید که مجموعه این ارقام، از مجموعه تعداد بازی‌کننده‌های Call of Duty: WWII و Call of Duty: Black Ops 3 در سه روز نخست بیشتر است.

بازی Call of Duty: Black Ops 4

تعداد بازی‌کننده‌های نسخه‌ی کامپیوتر Black Ops 4 هم در مقایسه با سال گذشته و قسمت قبلی این مجموعه بازی‌ها، دو برابر شده است. برای اولین بار شرکت اکتیویژن مجموعه‌ی Call of Duty را به سرویس بتل‌نت شرکت بلیزارد آورده است و بازی Black Ops 4 از زیرساخت‌های بلیزارد استفاده می‌کند.

منتقدان بازخورد خوبی نسبت به بازی Call of Duty: Black Ops 4 داشته‌اند؛ حتی با اینکه شاهد پیشرفت بزرگی در روند بازی نیستیم و حتی خبری هم از بخش داستانی نیست. با این حال، بخش بتل رویال بازی بسیار محبوب و بزرگ شده است و از طرف دیگر هم بخش همیشگی چند نفره‌ی بازی، به خوبی گذشته است.

بازی Call of Duty: Black Ops 4 یک هفته‌ای است که روی پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و کامپیوتر عرضه شده است.

منبع: Gematsu

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما