فیلم‌برداری «پلنگ سیاه: واکاندا برای همیشه» آغاز شد

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
پلنگ سیاه

کوین فیج، رییس استودیوی مارول، عنوان کرد که پلنگ سیاه: واکاندا برای همیشه (Black Panther: Wakanda Forever) رسما فیلم‌برداری خود را آغاز کرده است.

دنباله‌ی فیلم بسیار موفق پلنگ سیاه در سال ۲۰۱۸، با حضور بازیگران اصلی و به کارگردانی رایان کوگلر ساخته خواهد شد. تنها بازیگر غایب، چادویک بوزمن فقید، قهرمان اصلی است که در سال ۲۰۲۰ به دلیل سرطان درگذشت.

برای مدتی مشخص نبود که چه کسی نقش اصلی را در دنباله پلنگ سیاه بازی می‌کند. البته گزینه‌هایی مد نظر بود، مانند بازآفرینی کاراکتر اصلی با بازیگری دیگر اما در پایان، عوامل تصمیم گرفتند این شخصیت را از فیلم کنار بگذارند. جزئیات داستان در حال حاضر هنوز نامشخص است اما یکی دو نفر از بازیگران با طعنه گفته‌اند که واقعا چه انتظاری از روایتی باید داشته باشیم که کوگلر آن را می‌نویسد. مارتین فریمن به طور مشخص گفت که قسمت‌هایی از فیلم‌نامه وجود دارد که او آن را عجیب می‌داند، در حالی که لوپیتا نیانگو عنوان کرد که داستان برای ادای احترام به بوزمن تغییر شکل‌هایی داشته است. با وجود این وضعیت پیچیده، این فیلم در آتلانتا در حال فیلم‌برداری است.

فیج، هنگام اکران جهانی بیوه سیاه در لس‌آنجلس و در مصاحبه با ورایتی گفت سعی خواهند کرد تا پروژه جدیدشان، واکاندا برای همیشه موجب شادی و غرور روح بوزمن شود. او در ادامه گفت: «ساخت ادامه فیلم بدون چادویک، کاملا از لحاظ روحی و روانی سخت است اما به هر حال ما از برگرداندن دنیای واکاندا به مردم و طرفداران خوشحال و هیجان‌زده‌ایم.»

با این که جزئیات داستان را نمی‌دانیم اما عنوان فیلم به‌خوبی به آنچه می‌توان از فیلم انتظار داشت اشاره می‌کند. فیلم به جای تمرکز بر یک شخصیت، داستان خود را به این کشور پیشرفته آفریقایی معطوف خواهد کرد. این بدان معناست که تک‌تک شخصیت‌هایی که در فیلم اصلی پلنگ سیاه معرفی شده بودند، باز هم می‌توانند نقشی اساسی در داستان داشته باشند. با توجه به این که گفته شد چادویک بوزمن نیز به فیلم‌نامه مرتبط است، احتمالا شاهد شرایط واکاندا در فقدان رهبر خود و برنامه‌های آتی خواهیم بود. شخصیت منفی این فیلم پرفروش هنوز ناشناخته است اما خبرهایی به گوش می‌رسد مبنی بر اینکه نیمور در فیلم حضور خواهد داشت و شهر آتلانتیس هم از اصلی‌ترین بخش‌های داستان است.

این دنباله قرار است در ژوئیه ۲۰۲۲ اکران شود. پس زمان کافی برای فیلم‌برداری و مراحل پس از تولید وجود دارد. با وجود شروع ساخت از قبل، شاید اولین تصاویر این فیلم، در بهترین حالت تا آخر سال جاری میلادی هم منتشر نشود. در این شرایط پاندمی، استودیوی مارول هنوز چهار فیلم فقط برای امسال و دو فیلم دیگر قبل از پروژه پلنگ سیاه در دست ساخت دارد. جدا از این‌ها، چندین سریال هم برای پخش در دیزنی‌پلاس در حال آماده شدن است. احتمالا با توجه به قضایای مالی و اقتصادی، مارول ابتدا بر روی اکران آثار دیگر تمرکز کند.

منبع: Screenrantبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

یک دیدگاه
  1. Mamali

    کوین فیج چیه ، اسمش کوین فایگیه رئیس مارول

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما