بازی Blasphemous 2 تابستان امسال عرضه خواهد شد؛ تریلر گیم‌پلی آن را ببینید

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه

بازی بلسفموس (Blasphemous) یکی از نادیده گرفته شده‌ترین عناوین سال ۲۰۱۹ بود. این بازی با سبک بسیار خاص دو بعدی خود و داستان زیبا توانست طرفداران زیادی در طول زمان بدست بیاورد. نکته اصلی در مورد این بازی پشتیبانی شرکت سازنده بود. به حتی که این بازی دو بسته الحاقی متفاوت با خط داستانی جدید دریافت کرده که باعث شد کاربران آن نیز بیشتر شود. حال شرکت Game Kitchen تصمیم گرفت تاریخ عرضه دنباله این بازی را اعلام کند.

بازی بلسفموس حالت سولز لایک دارد. از طرفی این بازی دنیای مترویدوینا (Metroidvania) داشته و همین موضوع باعث خاص شدن آن شده است. داستان بازی نیز بسیار تاریک و عجیب است که امکان دارد در تجربه اول فهم آن دشوار باشد. حال در بلسفموس ۲ بازیکنان شاهد بازگشت کرکتر اصلی داستان خواهند بود. این شخصیت که توبه‌گر (Penitent One) نام دارد، به دنیای جدیدی رفته و باید تلاش کند تا این دنیای جدید را نیز از طلسم نجات دهد.

بازی Blasphemous 2

طبق چیزی که نشان داده شده، بازی بلسفموس ۲ فاصله زیادی با عنوان اصلی ندارد. به این شکل که بازیکنان به طور کامل حالت آشنا را احساس خواهند کرد. البته این موضوع نکته منفی به حساب نمی‌آید. به دلیل اینکه بازی اصلی نیز کیفیت بسیار بالایی داشته و شماره ۲ نیز همین ماجرا را پیش خواهد برد.

یکی از نکات منفی بلسفموس نبودن سلاح‌های متفاوت بود. حال شرکت سازنده اعلام کرده که در شماره ۲ ما شاهد سلاح‌های بیشتری خواهیم بود. همینطور اینکه در این بازی دشمنان و غولآخر (Boss) بیشتری وجود خواهد داشت. مبارزات نیز دشوارتر شده و گیم‌پلی بازی نیز بسیار سریع‌تر و جذابتر از قبل شده است.

بازی بلسفموس یک عنوان بسیار خاص بود. بحث داستان و ادبیات آن چیزی نبود که بتوان به راحتی این بازی را به افراد دیگر پیشنهاد داد. به طور کلی اگر شما از طرفداران بازی‌های خاص با داستان پیچیده هستید، این بازی مخصوص شما است. حال بلسفموس ۲ قرار است بازی را کمی عامه پسندانه‌تر کرده و آن را گسترده‌تر بکند. چیزی که باعث خواهد شد بلسفموس ۲ بهتر از شماره ۱ عمل کند.

بازی بلسفموس ۲ در تاریخ ۲ شهریور (۲۴ اوت) برای کنسول‌های ایکس‌باکس سری ایکس و اس، پلی‌استیشن ۵ و کامپیوتر عرضه خواهد شد.

منبع: Eurogamer

صفحه‌ی اصلی بازی دیجی‌کالا مگ | اخبار بازی، تریلرهای بازی، گیم‌پلی، بررسی بازی، راهنمای خرید کنسول بازی


کنسول بازی سونی مدل PlayStation 5 ظرفیت 825 گیگابایت ریجن 1200 آسیا

کنسول بازی مایکروسافت مدل XBOX SERIES S ظرفیت 512 گیگابایتدیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما