بلیزارد جزییات فصل اول اورواچ ۲ را منتشر کرد

۲۷ شهریور ۱۴۰۱ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
overwatch 2 season 1

بلیزارد (Blizzard) چندی پیش از قهرمان جدید بازی اورواچ ۲ (Overwatch 2) به نام کریکو (Kiriko) رونمایی کرد. در کنار این رونمایی این شرکت تصمیم گرفت تا فصل اول اورواچ ۲ را نیز معرفی کند. به طور کلی اورواچ از لحاظ تجاری تغییر زیادی با شماره ۱ داشته و به یک بازی سرویس آنلاین کامل تبدیل شده است.

سیستم جدید اورواچ ۲ به شکل فصلی است. هر فصل حدود ۹ هفته طول خواهد کشید. همینطور اینکه در هر فصل یک کرکتر جدید، پوشش و آیتم‌های مختلف مرتبط با آن وجود خواهد داشت. برای مثال در انتهای سال میلادی ۲۰۲۲ شما باید انتظار فصل دوم این بازی را داشته باشید. با این حال خبری از بخش بازیکن علیه هوش مصنوعی (PvE) منتشر نشده است. پس نباید انتظار محتوایی از آن تا سال ۲۰۲۳ را داشته باشیم.

زمانی که طرفداران خبر وجود بتل‌پس را شنیدند، بسیار عصبانی شدند. با اینحال بلیزارد در مورد این بسته یک توضیح کامل داد. شما می‌توانید این توضیح را اینجا بخوانید. به طور خلاصه سیستم بتل‌پس اورواچ ۲ به شکل رایگان است. بازیکنان با کامل کردن چندین چالش مختلف و کسب امتیاز می‌توانند آیتم‌های آن را بدست بیاورند. افرادی که دارای پریمیوم‌پس (Premium Pass) هستند که پولی است، از ابتدا این موارد را به صورت رایگان در اختیار دارند.

اورواچ 2

در این تصویر برنامه راهبردی اورواچ ۲ نشان داده شده است.

بلیزارد اعلام کرد که فصل اول دارای ۸۰ رده (Tier) است. ۲۰ عدد از این موارد دارای یک آیتم قابل باز کردن هستند. حال این آیتم‌ها از کریکو گرفته تا یک پوشش برای کرکترهای مختلف و موارد دیگر هستند. در میان این رده‌ها ۸ عدد دارای ارزش زیادی هستند. این ۸ عدد تنها با کامل کردن بتل‌پس بدست خواهند آمد.

پریمیوم‌پس دارای تمام موارد رایگان بتل‌پس بوده و کریکو را نیز از ابتدا به صورت رایگان دارد. همینطور اینکه بازیکنان دارای این اشتراک، فصل را با ۲۰ درصد XP بیشتر آغاز می‌کنند. همینطور اینکه تعدادی از آیتم‌ها نیز از ابتدا برای این افراد باز خواهند بود.

به طور کلی طرفداران اورواچ از این ماجرای بتل‌پس راضی نیستند. به طور کلی این سیستم با آنچه اورواچ قرار است ارائه کند تفاوت دارد. درست است که اورواچ ۲ یک عرضه دوباره با مدل تجاری جدید است ولی این مورد به طور کلی با هویت اورواچ مغایرت دارد. اورواچ از زمان عرضه یکی از عناوینی بود که قهرمان را به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار می‌داد.

مشکل اصلی اینجاست که حال شما برای بدست آوردن یک کرکتر جدید باید بسیار تلاش کنید. حال امکان دارد شما وقت نداشته و در مدت زمان یک فصل نتوانید این کرکتر را بدست بیاورید. یک راهکار برای تجربه قهرمانان مختلف از روز اول وجود دارد و آن هم خرید پریمیوم‌پس است. چیزی که باعث می‌شود مردم بیشتر از روند کاری جدید بلیزارد بیزار بشوند.

منبع: Rockpapershotgun.com

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

دیجی‌کلاب
برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه