[BlizzCon 2016] حالت جدید Overwatch به بازی‌کننده‌ها جایزه و امتیاز بیشتر می‌دهد

۱۶ آبان ۱۳۹۵ | ۱۹:۳۰ ۶ بهمن ۱۳۹۵ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

بلیزارد قرار است حالت‌های جدیدی به بازی Overwatch اضافه کند. این اکشن اول‌شخص قهرمان-محور، به زودی با حالت جدیدی به اسم Arcade Mode بروزرسانی خواهد شد؛ حالتی که به بازی‌کننده‌ها اجازه می‌دهد امتیاز تجربه‌ی بیشتری کسب کنند و هم‌چنین جعبه‌های جایزه‌ی بیشتری بگیرند.

در حال حاضر، Overwatch حالتی به اسم Weekly Brawl دارد که هر هفته بازی‌کننده‌ها را با چالش‌های جدیدی روبرو می‌کند. در بخش Weekly Brawl، بلیزارد قوانین خاصی برای بازی تنظیم می‌کند؛ قوانین‌هایی که برای مثال دو بازی‌کننده را در نقش قهرمانی یکسان در مقابل هم قرار می‌دهد یا اینکه قابلیت اسپاون شدن را از بازی می‌گیرد. قرار است این مسابقات هفتگی، از این پس در بخش Arcade Mode قابل انتخاب باشند. یعنی دیگر لازم نیست منتظر باشید تا هر هفته بخش Weekly Brawl تغییر کند و می‌توانید خودتان، بخشی که دوست دارید را انتخاب کنید.

arcade_modes

بازی‌کننده‌ها می‌توانند در بخش Arcade Mode هفته‌ی سه جعبه‌ی جایزه یا همان Loot Box بگیرند؛ جعبه‌هایی که اضافه بر سازمان به بازی‌کننده‌ها داده می‌شوند. برای گرفتن جعبه‌های جایزه از بخش Arcade Mode، بازی‌کننده‌ها باید سه مسابقه در این بخش را پیروز شوند.

بخش‌های جدیدی که به Arcade Mode اضافه می‌شوند، شامل Mystery Duel، Mystery Heroes، Elimination و No Limits هستند. در بخش Mystery Duel، بازی‌کننده‌ها دوئلی دو نفره را با قهرمان‌هایی که بازی برای‌شان انتخاب می‌کنند انجام می‌دهند. بخش Mystery Heroes خودش قهرمان‌ها را برای بازی‌کننده‌ها انتخاب می‌کند و بخش Elimination هم پس از مرگ هر بازی‌کننده‌، او را از بازی به بیرون می‌اندازد. قوانین قدیمی بخش Weekly Brawl هم قابل انتخاب خواهند بود.

overwatch-sombra

«جف کاپلان» (Jeff Kaplan)، کارگردان Overwatch می‌گوید که بخش‌های جدیدی هم برای Arcade Mode در دست ساخت دارند؛ مثل بخشی که بازی‌کننده‌ها را در تیم‌هایی قرار می‌دهد که فقط شخصیت Reinhardt و Lucio را در اختیار دارند.

بخشی اصلی بازی، یعنی Quick Play از این پس به بازی‌کننده‌های یک تیم این اجازه را نمی‌دهد تا شخصیت تکراری بردارند. با این حال، امکان انتخاب شخصیت‌های تکراری در بخش No Limits از حالت Arcade Mode وجود خواهد داشت.

منبع: Polygon

telegram_ad2_1

برچسب‌ها :
دیدگاه شما