نگاهی به شخصیت‌های تریلر بسته‌ی الحاقی الدن رینگ

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۳ دقیقه
بسته‌ی الحاقی Shadow of the Erdtree

پس از انتشار تریلری به شدت جذاب از باندای نامکو (Bandai Namco) و استودیوی فرام‌سافتور (FromSofware)، انتظار برای اولین و آخرین بسته‌ی الحاقی بازی الدن رینگ با عنوان Shadow of the Erdtree به اوج خود رسیده است.

این تریلر کمی بیش از سه دقیقه است اما سازندگان آن را با نگاهی به چندین شخصیت جدید و هیولاهایی که به عنوان بخشی از این بسته روبروی بازیکنان قرار می‌دهند، آن را حسابی هیجان‌انگیز ساخته‌اند. با تریلر و تصاویری که منتشر شده، بازیکنان شاهد چیزهای عجیب و غریب و وحشتناک زیادی بوده‌اند که حسابی آن‌ها را هیجان‌زده کرده است. حال در این مقاله به این شخصیت‌ها خواهیم پرداخت.

مسمر (Messmer the Impaler)

بازی Messmer the Impaler

از بین تمام شخصیت‌های نشان داده شده، مسمر به عنوان ستاره‌ی واضح تریلر در صدر قرار می‌گیرد. هیدتاکا میازاکی، کارگردان بازی، در مصاحبه‌ای بیان کرده که مسمر نقش اصلی را در بسته‌ی الحاقی بازی خواهد کرد و داستانی دارد که با موضوع اصلی بسته یعنی رویتی با محوریت سایه‌ی درخت ارد مطابقت دارد. به گفته میازاکی، تاج و تخت مسمر همان تاج و تختی است که در اتاق قصری وجود دارد که در آن با مورگوت مبارزه می‌کنید و قرار است نمادی باشد از اینکه مسمر در جایگاهی برابر با این نیمه خدایان و فرزندان ماریکا‌ ایستاده است.

مسمر علاوه بر اینکه یک شخصیت کلیدی است، طراحی فوق‌العاده‌ای نیز دارد. او یک مار قرمز بلند دور خود دارد و دارای موهای قرمز جذابی است. جالب است بدانید که مجسمه‌ی او با نسخه‌ی کالکتورز بازی عرضه می‌شود.

میکلا (Miquella)؟!

میکلا

در انتهای تریلر، توسعه‌دهندگان یک شخصیت دیگر را به نوعی نمایش می‌دهند. با اینکه ما چهره‌ی او را نمی‌بینیم، اما تصویری کوتاه از او و موهای درخشانش از پشت ممکن است نشانگر شخصیت مهمی باشد. توسعه‌دهندگان تأیید نکرده‌اند که این شخصیت کیست، اما ممکن است میکلا، نیمه خدا و برادر دوقلوی مالنیا باشد. از تریلر و توضیحات بازی می‌دانیم که میکلا نقش اصلی را در بسته‌ی الحاقی بازی خواهد کرد، بنابراین ممکن است این اولین حضور واقعی او در بازی باشد.

باس‌های احتمالی جدید

Shadow of the Erdtree

یک نقطه در تریلر چند شخصیت پشت سر هم نشان داده می‌شود، طرفداران حدس می‌زنند که هر یک از آن‌ها می‌توانند یک باس اصلی در سفر تارنیشد در سرزمین سایه باشند. هر کدام از این شخصیت‌ها به نوبه‌ی خود ترسناک اما شاید عجیب‌ترین آن‌ها دختری باشد که شبیه لاشه‌ بوده و در جنگل با گل‌های بنفشه دراز کشیده است.

بازگشت آکادمی رایا لوکاریا

Shadow of the Erdtree

تریلر همچنین شخصی را نشان می‌دهد که در یک قصر تاریک بر تخت سلطنت نشسته است. ما فقط یک نگاه بسیار کوتاه به او داریم، بنابراین چیز زیادی برای گفتن وجود ندارد، اما محیط و طراحی ممکن است به این اشاره داشته باشد که این شخصیت می‌تواند بخشی از آکادمی رایا لوکاریا، خانه‌ی جادوگران و دانشمندان گلینستون، باشد.

ترسناک‌ترین باس بسته‌ی الحاقی

بسته‌ی الحاقی الدن رینگ

از بین تمام هیولاهای نشان داده شده، این منقل پر از آتش غول پیکر به شدت ترسناک به نظر می‌رسد به خصوص که اندازه‌ی بسیار بزرگی نیز دارد و باید دید که چگونه می‌توان آن را شکست داد. از طرفی به نظر می‌رسد که این شخصیت این پتانسیل را دارد که کل جنگل‌ها را بسوزاند و تارنیشد را بارها و بارها بکشد.

هیولای کرم مانند

بسته‌ی الحاقی الدن رینگ

تریلر همچنین یک هیولای کرم مانند را نشان می‌دهد که سر آواتار را می‌بلعد. چیزی برای گفتن در مورد او وجود ندارد، جز اینکه بدون شک هیچ یک از شما دوست ندارید در این سناریو قرار گیرید.

نگهبانان بیشتر!

Shadow of the Erdtree

تریلر منتشر شده مبارزه با هیولای وحشتناک شیر مانندی را نشان می‌دهد که مار به یاد نگهبانان شیر (Lion Guardians) در بازی اصلی می‌اندازد. بنابراین ممکن است که بسته‌ی الحاقی تعداد بیشتری از آن‌ها را برای محافظت از قلعه‌های خود ارائه کند.

هیولاهای مختلف

هم تریلر و هم اسکرین‌شات‌های منتشر شده تعدادی هیولا را که بازیکنان در سرزمین سایه با آن‌ها روبرو خواهند شد، نشان می‌دهند. در این مرحله، تشخیص اینکه کدام یک باس است و کدام یک دشمنی معمولی، دشوار است، اما هر هیولا بدون توجه به این موضوع، چشمگیر به نظر می‌رسد. برخی مانند کرم درخشان، کمی زیباتر از آن به نظر می‌رسند که بتوانند در یک مبارزه شرکت کنند اما برخی دیگر آنقدر قوی به نظر می‌رسند که چالش‌های بزرگی را برای تارنیشد ایجاد خواهند کرد. در هر صورت به نظر می‌رسد که این بسته‌ی الحاقی یک سفر ترسناک خواهد بود.

بسته‌ی الحاقی Shadow of the Erdtree در ۲۱ ژوئن ۲۰۲۴ (۱ تیر ۱۴۰۳) با قیمت ۳۹.۹۹ دلار به صورت دیجیتالی عرضه خواهد شد.

منبع: Polygon

صفحه‌ی اصلی بازی دیجی‌کالا مگ | اخبار بازی، تریلرهای بازی، گیم‌پلی، بررسی بازی، راهنمای خرید کنسول بازیبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما