Call of Duty جدید رکورد Dislike در یوتیوب را شکست

۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ | ۱۷:۴۰ ۶ بهمن ۱۳۹۵ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

به نظر می‌رسد که بازی Call of Duty: Infinite Warfare نتوانسته نظر بازی‌کننده‌ها را به سمت خودش جلب کند. ویدیوی این بازی که روی سایت یوتیوب قرار گرفته تا این لحظه ۹٫۲ میلیون بازدید‌، ۲۰۴۲۵۸ عدد «لایک» (Like) و ۴۷۵۹۰۰ «دیسلایک» (Dislike) داشته است. همین موضوع نشان می‌دهد که بسیاری از کاربران از این عنوان ناراضی هستند.

بازی‌کننده‌ها از نبود نوآوری در Call of Duty: Infinite Warfare و علمی-تخیلی شدن این عنوان ناراضی هستند.

بسیاری از کاربران به دلیل اینکه نسخه‌ی جدید ندای وظیفه از ریشه‌های سری Modern Warfare دور شده‌اند و بیش از پیش روند علمی-تخیلی در پیش گرفته‌اند، ناراضی هستند. دلیل دیگر نارضایتی کاربران از این بازی، عدم خرید نسخه‌ی بازسازی شده‌ی Call of Duty 4: Modern Warfare بدون خرید Infinite Warfare است. در ادامه می‌توانید ویدیوی معرفی Call of Duty: Infinite Warfare را ببینید:

‌‌‌‌‌‌

ویدیوی معرفی بازی Infinite Warfare تا این لحظه ۴۷۵۹۰۰ دیسلایک گرفته و تریلر معرفی بازی Black Ops 3 که سال گذشته عرضه شد، تنها ۷۹ هزار دیسلایک داشت. این میزان در زمان معرفی بازی Advanced Warfare تنها ۵۰ هزار عدد بود. حتی میزان بازدید این ویدیو هم بسیار کمتر از ویدیوهای ساخته شده برای شماره‌های قبلی بوده است. دو نسخه‌ی قبلی مجموعه بازی‌های ندای وظیفه به ترتیب ۲۲ و ۳۰ میلیون بازدید داشته‌اند. حتی بسیاری از کاربران کامنت‌های منفی زیادی در زیر ویدیوی معرفی بازی Infinite Warfare گذاشته بودند و بسیاری از بازی‌کننده‌ها هم به تحسین بازی Battlefield 1 پرداختند که دیروز معرفی شد. این عنوان با تریلر زیبایی به نمایش درآمد که بسیاری از بازی‌کننده‌ها را هیجان‌زده کرد:

‌‌‌‌‌‌‌‌

در چند سال گذشته مجموعه بازی‌های ندای وظیفه با انتقاد زیاد گیمرها مواجه شده‌اند، اما به دلیل فروش بالایی که دارند این انتقادها نتیجه بخش نبوده‌اند. شرکت اکتیویژن از سال ۲۰۰۷ تا کنون سالی یک قسمت از مجموعه بازی‌های ندای وظیفه را راهی بازار کرده است. این روند باعث شده که میزان خلاقیت پایین بیاید و گیمرها به دلیل نبود نوآوری اعتراض کنند.

حتی مجموعه بازی‌های «فرقه‌ی اساسین» (Assassin’s Creed) که به صورت سالانه راهی بازار می‌شدند هم امسال عرضه نمی‌شوند تا سازندگان بتوانند تغییرات لازم را در بازی به وجود بیاورند.

‌‌‌‌‌

منبع:  Digital Trends

‌‌‌‌‌‌‌

کانال تلگرام دیجی کالا مگ

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. Avatar علی

    این که دیگه جنگ ستارگان شد.کالاف دیوتی هر سال خیالی تر میشه و همچنین الکی تر.