Call of Duty: WWII برای پنجمین هفته‌ی متوالی بازی پرفروش هفته شد

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
Call of Duty WWII

برای پنجمین هفته‌ی متوالی، جدیدترین شماره‌ی «ندای وظیفه» توانسته است اولین بازی پرفروش هفته در انگلستان باشد. بازی «ندای وظیفه: جنگ جهانی دوم» (Call of Duty: WWII) رکورد پرفروش‌ترین بازی را در چند هفته‌ی متوالی در سال ۲۰۱۷ به اسم خود ثبت کرده است. این رکورد پیش از این به دست بازسازی کرش یعنی Crash Bandicoot N.Sane Trilogy بود.

«جی‌تی‌ای ۵ هنوز هم قصد ندارد از لیست بازی‌های پرفروش هفته خارج شود.

پس از این اکشن اول شخص بزرگ، شماره‌ی امسال FIFA قرار گرفته است. سه بازی پرفروش دیگر هفته‌ی گذشته هم Gran Turismo Sport، Star Wars: Battlefront 2 و Assassin’s Creed: Origins هستند.

به لطف فروش بسیار خوب کنسول بازی نینتندو سوییچ در بلک فرایدی، حتی با اینکه این کنسول شامل تخفیف‌های بزرگ نشده بود، سوپر ماریو جدید توانسته است چند رتبه‌ای در بازی‌های پرفروش هفته‌ی انگلستان صعود کند و در رتبه‌ی ششم بازی‌های پرفروش هفته‌ی گذشته قرار گیرد. بازی Super Mario Odyssey ماه گذشته، دومین بازی پرفروش ایالات متحده بود.

Call of Duty WWII Screenshot

کنسول سوییچ هفته‌ی گذشته یک بازی جدید هم داشت که نتوانست حتی در ده بازی پرفروش هفته قرار بگیرد. بازی Xenoblade Chronicles 2 در هفته‌ی اول عرضه در رتبه‌ی ۱۹ام قرار داشت.

بد نیست به این موضوع هم اشاره کنیم که «جی‌تی‌ای ۵» هنوز هم قصد ندارد از لیست بازی‌های پرفروش هفته خارج شود؛ آن هم چهار سال پس از عرضه‌ی بازی.

می‌توانید در ادامه لیست کامل بازی‌های پرفروش هفته‌ی گذشته‌ی انگلستان را ببینید.

  1. Call of Duty: WWII
  2. FIFA 18
  3. Gran Turismo Sport
  4. Star Wars: Battlefront 2
  5. Assassin’s Creed Origins
  6. Super Mario Odyssey
  7. Forza Motorsport 7
  8. Mario Kart 8: Deluxe
  9. Grand Theft Auto V
  10. Crash Bandicoot N. Sane Trilogy

منبع: Game Industryبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما