از محتویات کراس‌اور انیمه Gundam در بازی کال آو دیوتی رونمایی شد

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

اکتیویژن به تازگی جزئیاتی در رابطه با محتوای کراس‌اور انیمه Mobile Suit Gundam در بازی کال آو دیوتی منتشر کرده است. بدین ترتیب بازی‌های «کال آو دیوتی: مدرن وارفر ۳»، «کال آو دیوتی: وارزون» و «کال آو دیوتی: وارزون موبایل» از جمله عناوینی هستند که این محتوا را دریافت خواهند کرد. دو بازی اول را می‌توانید از طریق کنسول‌های ایکس باکس وان، ایکس باکس سری اس، ایکس باکس سری ایکس، پلی استیشن ۴، پلی استیشن ۵ و رایانه‌های شخصی تجربه نمایید. این در حالی است که بازی «کال آو دیوتی: وارزون موبایل» همان‌طور که از نامش مشخص است یک بازی موبایلی است که تنها برای سیستم عامل اندروید و iOS در دسترس است.

محتوای Gundam به عنوان بخشی از به‌روزرسانی فصل چهارم مشخص شده است. برجسته‌ترین ویژگی این کراس‌اور هم چیزی نیست جز اسکین و پوسته‌هایی که به بازیکنان اجازه می‌دهند شخصیت خود در بازی را به زره‌های انیمه گاندم مزین کنند. در همین راستا باید اشاره کنیم کاستوم‌های گنجانده‌شده در این کراس‌اور شامل RX-78-2 Gundam، MS-06S Zaku II و XVX-016 Gundam Aerial خواهد بود.

همان‌طور که در تصاویر بالا مشاهده می‌کنید، تمام محتوای مربوط به Gundam از جمله تیزر ویدیویی‌ای که قبلا منتشر شده بود در نقشه جدید توکیو (Tokyo map) به تصویر کشیده شده‌اند. این مپ جدید ۶v6 که بر اساس پایتخت ژاپن طراحی شده در آپدیت فصل چهارم مدرن وارفر ۳ به بازی اضافه می‌شود.

از طرفی بندای نامکو (Bandai Namco) به تازگی یک بیانیه مطبوعاتی در رابطه با آغاز دوره‌ی فروش باندل‌های Gundam Tracer Pack منتشر کرده است. در نتیجه انتشار این باندل‌ها همزمان با رویداد Mobile Suit Gundam Legends که اکتیویژن در تاریخ ۵ تا ۱۹ ژوئن (۱۶ الی ۳۰ خرداد) برگزار می‌کند، اتفاق می‌افتد.

محتوای کراس‌اور Mobile Suit Gundam از تاریخ ۲ ژوئن ۲۰۲۴ (۱۳ خرداد ۱۴۰۳) تا ۴ سپتامبر ۲۰۲۴ (۱۴ شهریور ۱۴۰۳) در بازی‌های «کال آو دیوتی: مدرن وارفر ۳»، «کال آو دیوتی: وارزون» و «کال آو دیوتی: وارزون موبایل» در دسترس خواهد بود. شما می‌توانید مدت‌زمان دقیق قرارگیری هر اسکین را در ادامه مشاهده نمایید:

  • MS-06S Zaku II (Char Aznable custom) : از تاریخ ۲ ژوئن ۲۰۲۴ (۱۳ خرداد ۱۴۰۳) تا ۳۱ آگوست ۲۰۲۴ (۱۰ شهریور ۱۴۰۳)
  • XVX-016 Gundam Aerial : از تاریخ ۴ ژوئن ۲۰۲۴ (۱۵ خرداد ۱۴۰۳) تا ۲ سپتامبر ۲۰۲۴ (۱۲ شهریور ۱۴۰۳)
  • RX-78-2 Gundam : از تاریخ ۶ ژوئن ۲۰۲۴ (۱۷ خرداد ۱۴۰۳) تا ۴ سپتامبر ۲۰۲۴ (۱۴ شهریور ۱۴۰۳)

منبع: Siliconera

صفحه‌ی اصلی بازی دیجی‌کالا مگ | اخبار بازی، تریلرهای بازی، گیم‌پلی، بررسی بازی، راهنمای خرید کنسول بازیبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما