Call of Duty: Infinite Warfare خرده‌سری جدید مجموعه‌ی Call of Duty‌ می‌شود

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

در حالی که Call of Duty جدید سر و صدای زیادی به راه انداخت و نتوانست نظر گیمرها را به سمت خودش جلب کند، به نظر می‌رسد این بازی می‌خواهد به خرده‌سری جدید این مجموعه بازی‌های تبدیل شود و جا پای سری Black Ops و Modern Warfare بگذارد.

ندای وظیفه‌ی جدید خودش را به عنوان یک خرده‌سری تازه از این مجموعه بازی‌ها معرفی خواهد کرد.

استودیوی بازی‌سازی Infinity Ward باور دارد که می‌تواند این عنوان را به یک خرده‌سری موفق در مجموعه بازی‌های ندای وظیفه تبدیل کند و امیدوار است که بتواند موفقیت بازی Modern Warfare را بار دیگر با این عنوان تکرار کند. براساس گفته‌های  کارگردان بازی «تیلور کوروساکی» (Taylor Kurosaki) که قبلا در ساخت بازی‌ The Last of Us هم نقش داشته، این بازی می‌تواند خودش را به عنوان یک خرده‌سری موفق معرفی کند و یک شاخه‌ی جدید از این مجموعه بازی‌ها خواهد شد.

او درباره‌ی تغییر فضای بازی و اینکه این نسخه در آینده رخ می‌ًدهد هم صحبت کرده و گفته:” من اطمینان دارم که تیم Infinity Ward  به خوبی می‌تواند این کار را انجام دهد. این افراد قبلا مجموعه بازی‌های ندای وظیفه را از جنگ جهانی دوم به زمان مدرن آوردند و اکنون می‌توانند این مجموعه را به آینده ببرند و ویژگی‌های جدیدی را پیش روی گیمرها قرار دهند.”

البته بیشتر انتقادهایی که به این بازی می‌شود، مربوط به تغییر فضایی بازی و تخیلی شدن آن است. اکثر طرفداران این مجموعه بازی‌ها مخالف این موضوع هستند.

بازی Call of Duty: Infinite Warfare در تاریخ ۱۴ آبان ماه برای ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و کامپیوترهای شخصی منتشر خواهد شد.

منبع: Polygon

‌‌‌‌‌

مسابقۀ حرفه‌ای ربات‌های پرندۀ حمل کالابرچسب‌ها :
دیدگاه شما

۲ دیدگاه
  1. alireza

    به نظر من باید به گیمرها حق انتخاب بدن نه مجبور کنن گیمرها رو که به این سبک عادت کنن یه call of duty در زمان گذشته یکی حال یکی آینده بسازن بعد خودشون از روی فروش سه بازی قضاوت کنن که گیمرها به کدوم بیشتر علاقه دارن

  2. مرتضی

    Call of duty های جدید، دیگه مثل گذشته حال نمیده. ????

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما