اولین نگاه به گیم‌پلی Call of Duty Vanguard؛ سینمایی با گرافیکی خیره‌کننده

۱۲ آبان ۱۴۰۰ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
Call of Duty Vanguard

پس از اینکه در هفته‌ی گذشته بازی Call of Duty: Vanguard به‌صورت رسمی معرفی و تریلر سینمایی آن نمایش داده شد، اکنون اولین نمایش گیم‌پلی بخش کمپین داستانی این بازی هم منتشر شده است تا نمای کامل‌تری از این اثر به دست آوریم.

قبل از این تریلر جدید، پوشش خبری بازی Call of Duty: Vanguard بیشتر درباره‌ی بخش چندنفره‌ی آنلاین آن بود و حتی نسخه‌ی آلفای آن هم برای پلی‌استیشن معرفی شد. با این حال، نمایش اخیر این بازی در جریان مراسم افتتاحیه گیمزکام ۲۰۲۱ برای اولین بار نمایی از گیم‌پلی بخش داستانی آن را به ما نشان داد. نمایشی که هم گرافیک عالی بازی و هم بخش جذابی از گیم‌پلی آن را به‌ تصویر می‌کشد.

اولین نمایش گیم‌پلی بازی مرحله‌ای به نام «تابستان استالینگراد» (Stalingrad Summer) را نشان می‌دهد. در این مرحله شما کنترل شخصیت پولینا پِترووا (Polina Petrova) را بر عهده دارید که صداپیشگی او توسط لورا بیلی، صداپیشه‌ی معروف بازی‌های ویدیویی، انجام شده است. طبق توضیحات سازندگان و همچنین صحبت‌های لورا بیلی، شخصیت پولینا پترووا بر اساس تک‌تیراندازهای زنی طراحی شده است که در طول جنگ جهانی دوم حضور داشته‌اند.

مرحله اینگونه شروع می‌شود که پولینا به‌صورت مخفیانه وارد یک مجتمع آپارتمانی می‌شود و ابتدا به دنبال هر سلاحی که می‌تواند می‌گردد. پس از برداشتن یک چاقو، او یک سرباز آلمان نازی را می‌کشد و اسلحه او را می‌دزدد و راه خروجش را با مبارزه‌های حساب‌شده و حتی گاه مخفیانه دنبال می‌کند.

Call of Duty Vanguard

همان‌طور که مرحله ادامه پیدا می‌کند، پولینا یک تفنگ تک‌تیرانداز را پیدا می‌کند که به تا توجه به تصاویر رسمی بازی سلاح اصلی اوست. او سپس با استفاده از این سلاح سربازان آلمانی را که به استالینگراد هجوم آورده‌اند، مورد هدف قرار می‌دهد. پس از یک درگیری آشفته و شلوغ، فردی قنداق اسلحه را‌ به‌صورت پولینا می‌کوبد و در اینجا نمایش به یک ساعت قبل از این وقایع بازمی‌گردد تا ماجرای اتفاقاتی که در یک ساعت پیش رخ داده و پولینا را به اینجا رسانده نشان دهد. جایی که هنوز خیابان‌های استالینگراد توسط توپخانه و هواپیماهای آلمان‌ها مورد اصابت قرار نگرفته است. یکی از نکات عجیبی که در تریلر دیده می‌شد، قابلیت بالا رفتن از بعضی از ساختمان از طریق بلوک‌هایی مشخص‌شده بود.

نمایش گیم‌پلی Call of Duty: Vanguard همان چیزی است که می‌توانیم از یک بازی در سری کال آو دیوتی انتظار داشته باشیم. حتی این نمایش دارای تنوع نسبتا خوبی هم بود. اوایل نمایش گیم‌پلی با مخفی‌کاری و اتمسفری خاص مواجه بودیم اما اندکی بعد بازی وارد فاز اکشن می‌شود و شما طبق معمول با تعداد زیادی از ارتش ناز‌ی‌ها روبه‌رو شوید. با توجه به اینکه این نمایش به نظر می‌رسید که از روی پلی‌استیشن ۵ ضبط شده باشد، گرافیک بازی واقعا عالی بود.

بخش کمپین داستانی بازی Call of Duty: Vanguard قرار است در چهار جبهه‌ی مهم جنگ جهانی دوم یعنی جبهه‌ی شرقی که در این تریلر آن را مشاهده کردیم، جبهه‌ی غربی، شمال آفریقا و اقیانوس آرام جریان داشته باشد و روایت‌هایی را از جنگ جهانی به تصویر بکشد.

بازی Call of Duty: Vanguard در تاریخ ۱۴ آبان (۵ نوامبر) برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس سری، ایکس‌باکس وان و کامپیوترهای شخصی منتشر خواهد شد.

می‌توانید در ادامه دموی ۸ دقیقه‌ای گیم‌پلی Call of Duty: Vanguard را ببینید.

منبع: Polygon

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

دیجی‌کلاب
برچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. Avatar Mehrdad

    سری جنگ جهانی این بازی، خیلی به دل میشینه که این سری آخریش بنظر من فوق العاده خواهد بود

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه