Call of Duty: WWII را زودتر از عرضه‌ی جهانی نخرید

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

سه چهار روز تا عرضه‌ی جدیدترین قسمت از مجموعه بازی‌های «ندای وظیفه» یا همان Call of Duty باقی مانده است. مثل همیشه، برخی فروشگاه‌ها شروع به فروش زودتر بازی کرده‌اند و همین حالا هم Call of Duty: WWII به دست برخی گیمرها رسیده است. با این حال کسانی که بازی را زودتر خریداری کرده‌اند، نمی‌توانند آن را تجربه کنند.

باید برای بازی کردن Call of Duty: WWII به اینترنت دسترسی داشته باشید و بازی را آپدیت کنید.

بازی‌کننده‌هایی که توانسته زودتر از روز عرضه به دیسک Call of Duty: WWII دسترسی پیدا کنند، متوجه شده‌اند که نمی‌توانند از منوی اصلی بازی جلوتر بروند. به نظر می‌رسد که بازی برای فعال شدن نیاز به یک دانلود دارد که این آپدیت، همزمان با عرضه‌ی بازی در اختیار بازی‌کننده‌ها قرار می‌گیرد.

فقط هم درباره‌ی بخش آنلاین صحبت نمی‌کنیم. در حال حاضر اگر یک دیسک Call of Duty: WWII را در کنسول خود بگذارید، به هیچ کدام از بخش‌های بازی دسترسی نخواهید داشت و این هیچ‌کدام شامل بخش داستانی بازی هم می‌شود.

ممکن است استودیوی بازی‌سازی اسلج‌همر گیمز (Sledgehammer Games) برای جلوگیری از درز اطلاعات داستانی و ویدیوهای بازی، دسترسی به آن را پیش از روز عرضه، محدود کرده باشد.

پس این موضوع را پیش از خرید Call of Duty: WWII در نظر داشته باشید: حتی اگر هم نمی‌خواهید وارد بخش آنلاین بازی شوید، باید برای بازی کردن Call of Duty: WWII به اینترنت دسترسی داشته باشید و بازی را آپدیت کنید.

قرار است Call of Duty: WWII در روز سوم نوامبر روی سه پلتفرم ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن۴ و رایانه‌های شخصی عرضه شود.

منبع: توییتربرچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

۳ دیدگاه
  1. Mahan

    چرا سروراش داغونه از اون موقع که خریدم نتونستم به سرور وصل شم انلاین بزنم مشکل چیه؟????

  2. Mahan

    چرا سروراش داغونه از اون موقع که خریدم نتونستم به سرور وصل شم انلاین بزنم مشکل چیه؟????

  3. امیرحسین

    سلام خبری از md2 نسخه ریمستر نیست؟

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما