لابی چند نفره‌ی Call of Duty: WWII را ببینید

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

شرکت بازی‌سازی اکتیویژن دیروز برای اولین بار بخش Headquarters بازی «ندای وظیفه: جنگ جهانی دوم» (Call of Duty: WWII) را در قالب یک تریلر به تصویر کشیده است. بخش Headquarters در نسخه‌ی نهایی این بازی در اختیار بازی‌کننده‌ها قرار خواهد گرفت و بتای دو روز آینده‌ی Call of Duty: WWII این بخش را در خود ندارد.

Headquarters در اصل لابی بازی Call of Duty: WWII است و بازی‌کننده‌ها در این بخش می‌توانند با یکدیگر ملاقات کنند.

اطلاعات زیادی درباره‌ی کارهایی که می‌توانیم در Headquarters انجام دهیم ارایه نشده است و باید به همین ویدیوی منتشر شده بسنده کنیم. با این حال می‌دانیم که Headquarters در اصل لابی بازی Call of Duty: WWII است و بازی‌کننده‌ها در این بخش می‌توانند با یکدیگر ملاقات کنند. اگر دستینی بازی کرده باشید، می‌توانید Headquarters را شبیه به همان بخش Tower دستینی بدانید.

می‌توان در Headquarters دوئل‌های یک به یک انجام داد. ظاهرا ممکن است به لابی شما حمله هم شود و باید از آن دفاع کنید. بازی‌کننده‌ها در لابی Call of Duty: WWII می‌توانند عضو جوخه‌های مختلف شوند یا تجهیزات جنگی خود را به دیگران نشان دهند. می‌توان در بخش Headquarters مسابقات زنده‌ی تورنمنت‌های Call of Duty را هم مشاهده کرد.

در ادامه می‌توانید تریلر بخش Headquarters را ببینید. بازی Call of Duty: WWII در روز سوم نوامبر روی پلی‌استیشن۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

دانلود تریلر با کیفیت Full HD

منبع: YouTube

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

۳ دیدگاه
 1. ابی

  تریلرش که مزخرف بود خداکنه بازیش خوب باشه

 2. سینا

  به نظرم بتلفیلد به نسبت این تریلر خیلی قشنگ تره واقعا بتلفیلد حرف نداره

  1. amidreza

   اره نظر منم همینه بخش مولتی بتل که واقعا غوغا کئد اینم باید بازی خوبی بشه اما تا وقتی بتل باشه نمیرم سمت این
   بهترین کار دایس و ea استفاده از سلاح هایه قدیمی تو بازیشون بود

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما