پلی‌استیشن۴ با طرح ارتشی عرضه خواهد شد

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۳ دقیقه

همزمان با عرضه‌ی جدیدترین شماره از مجموعه بازی‌های «ندای وظیفه» یا همان Call of Duty، سونی هم تصمیم گرفته است تا نسخه‌ای ویژه از پلی‌استیشن۴ را با طرح بازی «ندای وظیفه: جنگ جهانی دوم» (Call of Duty: WWII) عرضه کند. پلی‌استیشن۴ طرح این بازی، یک پلی‌استیشن۴ اسلیم با رنگ سبز ارتشی است.

پلی‌استیشن۴ طرح Call of Duty: WWII با قیمت ۳۰۰ دلار در روز سوم نوامبر وارد بازار می‌شود.

طرح ارتشی این پلی‌استیشن۴، تعداد زیادی دسته را در خودش مخفی کرده است. به غیر از خود کنسول، دسته‌ی این پلی‌استیشن۴ هم رنگ سبز دارد. حافظه‌ی داخلی پلی‌استیشن۴ طرح Call of Duty: WWII هم‌چنین یک ترابایت است. سونی هنوز مشخص نکرده است که بازی همراه کنسول، نسخه‌ی فیزیکی است یا نسخه‌ی دیجیتالی. البته بیشتر باندل‌ها یک نسخه‌ی دیجیتالی در خود دارند و تصور می‌کنیم که با خریدن این کنسول مجبور باشید Call of Duty: WWII را دانلود کنید.

به غیر از بازی اصلی، چند محتوای دانلودی هم روی این کنسول برای Call of Duty: WWII عرضه می‌شود: بسته‌ی Division، بسته‌ی Nazi Zombies و یک توکن برای آنلاک کردن اسلحه در بخش چندنفره.

در کنار طرح ویژه، باندل معمولی Call of Duty: WWII برای پلی‌استیشن۴ اسلیم و پلی‌استیشن۴ پرو هم عرضه خواهد شد.

از همین امروز می‌توان این کنسول را پیش‌خرید کرد. پلی‌استیشن۴ طرح Call of Duty: WWII با قیمت ۳۰۰ دلار در روز سوم نوامبر، یعنی همان روز عرضه‌ی بازی، وارد بازار می‌شود.

منبع: GameSpotبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

یک دیدگاه
  1. پویا

    اگه خوب توجه کنید تو طرح ارتشی چندین dualshock (همون دسته پلی استیشن) می تونید پیدا کنید. کلا برای این طرح سونی خیلی به خودش فشار آورده

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما