اولین تریلر داستانی Call of Duty: WWII را ببینید

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه

شرکت اکتیویژن و استودیوی بازی‌سازی اسلج‌همر گیمز اولین تریلر داستانی شماره‌ی امسال مجموعه‌ی «ندای وظیفه» (Call of Duty) را منتشر کرده‌اند. تمام و کمال درباره‌ی روند بازی «ندای وظیفه: جنگ جهانی دوم» (Call of Duty: WWII) شنیده بودیم، ولی حرفی از قصه‌ی این بازی زده نشده بود. با این حال، مجموعه بازی‌های ندای وظیفه همیشه بخش داستانی شگفت‌انگیزی دارند و به نظر می‌رسد این قسمت ندای وظیفه هم قرار است همین روند را دنبال کند.

Call of Duty: WWII در روز سوم نوامبر روی سه پلتفرم ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن۴ و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

در توضیح قصه‌ی بازی، اکتیویژن نوشته است:

«ندای وظیفه: جنگ جهانی دوم قصه‌ی رونالد دانیلز یا رد را تعریف می‌کند؛ یک سرباز تازه کار که برای اولین بار مبارزه را در روز D-Day تجربه می‌کند؛ روزی که یکی از بزرگ‌ترین مبارزات دریایی و زمینی را در خودش جای داده است. پس از اینکه از سواحل نورماندی جان سالم به در می‌برند، رد و جوخه‌ی او به مبارزه در اروپا و حرکت به سمت آلمان ادامه می‌دهند.»

در تریلر داستانی Call of Duty: WWII چیزی از روند بازی نشان داده نمی‌شود و تمام تمرکز روی شخصیت‌های اصلی داستان است؛ طوری که می‌توانیم انیمیشن صورت بسیار خوب بازی و بازی خوب بازیگران را در تریلر جدید بازی ببینیم.

سازندگان بازی از هدف‌هایی که برای داستان بازی در ذهن خود دارند، کم و بیش صحبت کرده‌اند که می‌توانید آن را در پیش نمایش Call of Duty: WWII بخوانید.

بازی Call of Duty: WWII در روز سوم نوامبر روی سه پلتفرم ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن۴ و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

دانلود تریلر با کیفیت Full HD

منبع: Polygonبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما