Call of Duty جدید می‌گذارد در نقش زن هم بازی کنید

۷ آبان ۱۳۹۶ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

معرفی بازی Call of Duty: WW II سر و صدای زیادی به راه انداخت که به نظر می‌رسد به این زودی ها هم فروکش نمی‌کند. هر روز خبر جدیدی از این عنوان منتشر می‌شود که گروهی را بیشتر از قبل نسبت به این عنوان هیجان‌زده می‌کنند. در این که علاقه‌مندان به این بازی تشنه منتشر شدن اطلاعات بیشتر از این بازی هستند شکی نیست و به همین دلیل شرکت اکتیویژن هم با استراتژی خاصی سعی می‌کند اطلاعات جدیدی از این عنوان منتشر کند.

به تازگی «مایکل کاندری» (Michael Condrey) موسس استودیوی Sledgehammer Games به این موضوع اشاره کرد که گیمرها در سناریوی چندنفره این بازی در نقش شخصیت زن هم قرار می‌گیرند.

حضور شخصیت زن در سناریوی چندنفره مجموعه بازی‌های ندای وظیفه از سال ۲۰۱۳ و با بازی Call of Duty: Ghosts به این بازی‌ها اضافه شد. شخصیت زن برای اینکه مجموعه بازی‌های ندای وظیفه بتوانند با مجموعه بازی‌های Halo و Gears of War رقابت بهتری داشته باشند، به این بازی‌ها اضافه شدند.

البته هنوز اطلاعات بیشتری از سناریوی چند نفره بازی Call of Duty WWII‌ منتشر نشده و باید منتظر خبرهای بیشتر از این قسمت باشیم. به هر حال بخش چند نفره این مجموعه بازی‌ها همیشه طرفداران سرسختی داشته‌اند.

منبع: توییتر
telegram_ad2_1

دیجی‌کلاب
برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه