آپدیت جدید کال آو دیوتی با تم فال‌اوت در دسترس قرار گرفت

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
کراس‌اوور فال‌اوت و کال آو دیوتی

شرکت اکتیویژن (Activision) جزئیات کراس‌اوور کال آو دیوتی (Call of Duty) و فال‌اوت (Fallout) را منتشر کرده است

از زمان پخش سریال فال‌اوت در شبکه آمازون پرایم در اوایل سال جاری، پایگاه هواداران فال‌اوت در حال رشد بوده است. این سریال مطابق انتظار تعداد زیادی از طرفداران جدید را جذب این سری کرده است. علاوه بر این، بازیکنان فال‌اوت ۷۶ به عنوان بخشی از به‌روزرسانی جدید Skyline Valley، با اولین گسترش نقشه بازی مواجه شده‌اند. از آنجایی که مایکروسافت صاحب هر دو آی‌پی فال‌اوت و کال آو دیوتی است، این انتظار می‌رفت که شاهد کراس‌اووری بین این دو باشیم. این کراس‌اوور که در قالبی باندلی به نام Fallout Vault Dweller Tracer Pack در دسترس قرار گرفته شامل محتوایی برای وارزون، وارزون موبایل و مدرن وارفر ۳ است.

بازیکنان می‌توانند به تن سوپ (Soap)، گوست (Ghost)، پرایس (Price) و گز (Gaz)، لباس‌هایی مشابه لباس‌های افراد درون پناهگاه‌های سری فال‌اوت را بپوشانند. پوسته‌هایی برای سلاح‌ها با تم فناوری پناهگاه (Vault-Tec) و سایر موارد با تم فال‌اوت وجود دارد که به طور کلی ۱۵ آیتم هستند. در حال حاضر در فصل چهارم، مدرن وارفر ۳ مجموعه‌ای از نقشه‌های جدید مانند پاریس و توکیو، چندین حالت بازی چندنفره جدید از جمله Demolition و غیره را به آن اضافه کرده است.

مجموعه‌ای از آیتم‌های کوچک‌تر مانند دو چارم (Charm) سلاح، شش صفحه بارگیری، یک برچسب نوکا کولا و موارد دیگر نیز وجود دارند. کال آو دیوتی همچنین رویداد Fallout: Vault Dwellers را معرفی کرده که در ۲۸ ژوئن (۸ تیر) به پایان می‌رسد و شامل مجموعه‌ای از چالش‌هایی است که بازیکنان می‌توانند برای کسب جوایز بیشتر با مضمون فال‌اوت انجام دهند. علاوه بر این، بازیکنانی که از هر یک از پوسته‌های Vault Dweller Tracer Pack در طول رویداد استفاده می‌کنند، میزان ایکس‌پی (XP) دریافت خواهند کرد

مدرن وارفر ۳ به سمت آپدیت میانه‌ی فصل خود می‌رود که در آن بازیکنان می‌توانند منتظر دو نقشه چندنفره جدید در Incline و Das Gross، سه حالت جدید و موارد دیگر باشند. هرچند پس از تریلرهای نسخه جدید، طرفداران بدون شک مشتاقانه منتظر بازی بعدی استودیوی Treyarch هستند که سیستم جدید هیجان‌انگیز Omnimovement را هنگام عرضه در ماه اکتبر معرفی خواهد کرد.

منبع: IGN

صفحه‌ی اصلی بازی دیجی‌کالا مگ | اخبار بازی، تریلرهای بازی، گیم‌پلی، بررسی بازی، راهنمای خرید کنسول بازیبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما