نسخه‌ی سوییچ کاترین عرضه خواهد شد

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
بازی Catherine Full Body

شرکت آتلوس خبر از عرضه‌ی بازسازی «کاترین» (Catherine) روی کنسول نینتندو سوییچ داده است. این بازسازی که چند وقت پیش برای پلی‌استیشن ۴ عرضه شده بود، با همان اسم Catherine: Full Body روی سوییچ عرضه خواهد شد.

بازسازی کاترین یعنی Catherine: Full Body سال گذشته روی پلی‌استیشن ۴ عرضه شد و مکانیک‌ها و شخصیت‌های کاملا جدیدی را به این بازی معرفی کرد. آتلوس نسخه‌ای از Catherine: Full Body را در ژاپن روی پلی‌استیشن ویتا عرضه کرده بودند، طوری که تصور می‌کنیم آماده سازی نسخه‌ای از این بازی برای نینتندو سوییچ پیچیدگی‌های چندان زیادی را برای این شرکت در پی نداشته است.

نسخه‌ی سوییچ Catherine: Full Body در روز ۱۷ تیر ۱۳۹۹ عرضه خواهد شد.

بازی کاترین، تجربه‌ای بسیار خاص و متفاوت را به مخاطب خود ارایه می‌دهد؛ طوری که چه از نظر داستانی و چه از نظر گیم‌پلی، با یک بازی کاملا جدید طرف هستیم. با این که از عرضه‌ی نسخه‌ی اصلی کاترین نزدیک به ده سال می‌گذرد، ولی هنوز هم تجربه‌ای شبیه به آن در صنعت بازی ارایه نشده است.

از نظر گیم‌پلی بازی به دو بخش متفاوت تقسیم می‌شود. در یک بخش، بازی‌کننده‌ها با انتخاب‌های خود داستان را پیش می‌برند و در بخش دیگر با یک سکوبازی معمایی روبرو می‌شوند. داستان و گیم‌پلی بازی کاملا با یکدیگر گره خورده است و دو بخش متفاوت بازی، روی همدیگر تاثیر می‌گذارند.

نسخه Switch بازی Catherine Full Body

کاترین قصه‌ای درباره‌ی ازدواج و روابط بین افراد برای مخاطب بزرگسال تعریف می‌کند و در حالی که نسخه‌ی اصلی این بازی، بین سه شخصیت اتفاق می‌افتاد، در Catherine: Full Body یک شخصیت اصلی دیگر هم به بازی اضافه می‌شود و روابط افراد را حتی از قبل هم پیچیده‌تر می‌کند.

نسخه‌ی سوییچ Catherine: Full Body محتوای دانلودی نسخه‌ی پلی‌استیشن ۴ را هم در خود جای داده است؛ یعنی بازی‌کننده‌ها می‌توانند از صداگذاری‌های مختلف، شخصیت جوکر پرسونا ۵، لباس‌های مختلف و پشت صحنه‌ی بازی از همان ابتدای کار لذت ببرند.

نسخه‌ی سوییچ Catherine: Full Body در روز ۷ جولای سال جاری میلادی (۱۷ تیر) عرضه خواهد شد.

منبع: Gematsu

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

یک دیدگاه
  1. احسان

    خودمونیم ولی چه جیگرایی تو بازی هستنا

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما