ایلان ماسک پوتین را به مبارزه تن‌به‌تن دعوت کرد؛ رهبر چچن واکنش نشان داد

۲۵ اسفند ۱۴۰۰ | ۱۳:۳۴ ۲۵ اسفند ۱۴۰۰ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

ایلان ماسک از ولادیمیر پوتین خواسته که به جای آن که سربازانش را به جنگ در آن سوی مرزها بفرستد، خود پا به صحنه  نبرد بگذارد. او در یک توییت نوشته: «من بدین وسیله ولادیمیر پوتین را به مبارزه‌ای تن به تن دعوت می‌کنم.» و به روسی افزوده: «آیا این مبارزه را می‌پذیرید؟»

رهبر چچن که یکی از متحدان اصلی پوتین محسوب می‌شود، در واکنش به این درخواست یک پیام طولانی در تلگرام منتشر کرده است. در بخشی از آن آمده: «رئیس‌جمهوری روسیه می‌تواند ایلان ماسک را در نبرد شکست دهد. به شما توصیه نمی‌کنم که با پوتین رقابت کنید.» او در ادامه نوشته که ایلان ماسک صرفا یک تاجر و بلاگر است ولی پوتین یک سیاستمدار و استراتژیست جهانی و غضب خداوند برای غرب و آمریکا محسوب می‌شود.رمضان قدیروف،رهبر چچن، به ایلان ماسک توصیه کرده که برای آمادگی بهتر، به یکی از مراکز آموزشی مختص نیروهای ویژه چچنی و باشگاه بوکس او مراجعه کند.

ایلان‌ ماسک در جواب رهبر چچن نوشته که اگر پوتین از مبارزه با او می‌ترسد، او حاضر است صرفا از دست چپ خود برای مبارزه استفاده کند. او همچنین به پوتین اعلام کرده که برای این نبرد تن‌به‌تن می‌تواند خرسش را هم بیاورد.

منبع: Fortune

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

۳ دیدگاه
  1. Avatar رضا

    😂😂خدایا اینو شفا نده یکم بخندیم 😂😂

  2. Avatar م

    🤣🤣

  3. Avatar آرش دهستان

    =))))))))))))))))))