طرز تهیه ماگ کیک شکلاتی لذیذ در یک دقیقه

۱ خرداد ۱۴۰۱ | ۲۰:۰۰ ۱۰ خرداد ۱۴۰۱ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
طرز تهیه ماگ کیک شکلاتی

ماگ کیک‌ها نوعی کیک هستند که تفاوت اصلی آن‌ها با دیگر انواع کیک و شیرینی سادگی و سرعت تهیه‌ی آن‌ها است؛ به طوری که هر لحظه که هوس یک کیک خوشمزه کنید می‌توانید با ترکیب مواد اولیه در یک ماگ و گذاشتن آن در مایکروویو آن را تهیه کنید. در این مطلب از مطالب آموزش آشپری تصویری دیجی‌کالا مگ طرز تهیه ماگ کیک شکلاتی را آموزش می‌دهیم که ظرف یک دقیقه آماده می‌شود.

خرید مواد لازم از دیجی‌کالا

طرز تهیه ماگ کیک شکلاتی

ماگ کیک شکلاتی

اگر هوس یک کیک شکلاتی خوشمزه و جذاب کرده‌اید، این ماگ کیک شکلاتی در عرض یک دقیقه و بدون استفاده از تخم‌مرغ آماده می‌شود و می‌تواند یک گزینه‌ی عالی در کنار چای یا قهوه‌ی شما باشد.

طرز تهیه ماگ کیک شکلاتی

مواد لازم

  • بیکینگ پودر، وانیل: یک دوم قاشق چای‌خوری
  • روغن مایع: ۳ قاشق غذاخوری
  • پودر کاکائو: ۳ قاشق غذاخوری
  • نمک: کمی
  • شیر: ۴ قاشق غذاخوری
  • آرد سفید: ۴ قاشق غذاخوری
  • شکر: ۳ قاشق غذاخوری

طرز تهیه ماگ کیک شکلاتی

طرز تهیه ماگ کیک شکلاتی

۱.
برای تهیه‌ی یک ماگ کیک شکلاتی خوشمزه، ابتدا مواد خشک را که شامل آرد سفید، شکر، پودر کاکائو، وانیل، بیکینگ پودر و نمک است را درون ماگ مورد نظر می‌ریزیم و به خوبی مخلوط می‌کنیم.

طرز تهیه ماگ کیک شکلاتی

۲.
در این مرحله، بعد از اینکه مواد خشک را با هم مخلوط کردیم، مواد تر را که شامل شیر و روغن مایع است را به مواد اضافه می‌کنیم و به خوبی مخلوط می‌کنیم تا به یک بافت خمیری و منسجم برسد.

طرز تهیه ماگ کیک شکلاتی

۳.
در آخر برای طعم بهتر و جذاب‌تر شدن کیک، چند تکه شکلات روی مواد قرار می‌دهیم و به مدت یک دقیقه درون ماکروویو قرار می‌دهیم تا کاملا پخته شود. بعد از یک دقیقه، ماگ کیک شکلاتی جذاب ما آماده است.

 

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به‌سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما