Clash Royale پایان خواهد داشت

مجید نوردوست ۱۲ دی ۱۳۹۵ | ۱۵:۰۰ ۱۶ بهمن ۱۳۹۷ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

بازی موبایل Clash Royale یکی از بهترین عنوان‌های موجود برای تبلت‌ها و تلفن‌های همراه هوشمند است که می‌توانید آن را تجربه کنید؛ اما اگر از این بازی خسته‌ شده‌اید و روند بدون پایان آن را دوست ندارید، سازندگان بازی برای شما فکرهایی در سر دارند.

این بازی به شکل چند نفره ساخته شده و در واقع نمی‌توان پایانی برای آن در نظر گرفت؛ موضوعی که باعث شده برخی بازیکنان دیگر نخواهند این بازی را ادامه دهند. به‌تازگی چند نفر از توسعه‌دهندگان این عنوان گفته‌اند که در حال کار روی سناریوی جدید برای پایان دادن به این بازی هستند.

سازندگان بازی گفته‌اند که می‌دانند گیمرها از روند تکراری بازی ناراضی هستند و به همین دلیل می‌خواهند این امکان را به وجود بیاورند که گیمرها بتوانند بازی را تمام کنند. در واقع برخی گیمرها زودتر از سایر بازیکن‌ها به تمام محتوای بازی دسترسی پیدا می‌کنند و این موضوع برای آن‌ها کسل کننده می‌شود که باید مسابقه‌های تکراری را پشت‌سر بگذارند.

شاید استودیوی سوپرسل قصد دارد برای بازی مضامینی عرضه کند که به ترتیب بخش‌های جدیدی در بازی ایجاد می‌کنند و هر کدام آن‌ها دارای یک سناریوی خاص و پایانی متفاوت هستند. کاری شبیه به مجموعه‌ی World of Warcraft  که همیشه مضامین مختلفی برای آن عرضه می‌شود؛ اما هر کدام آن‌ها داستان خاص خودشان را دارند.

در حالی که این خبر می‌تواند برای کاربران این بازی خوشحال کننده باشد، هنوز مشخص نیست که این ویژگی کی منتشر می‌شود. به احتمال زیاد در سال آینده شاهد این قسمت خواهیم بود.

منبع: toucharcade

‌‌‌‌

telegram_ad2_1

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

۲ دیدگاه
 1. Avatar طوفان

  این بازی بهترین بازی جهان و تا الان هیچ بازی به این عظمت وجود نداشته در جهان . هیچ وقت یک بازیکن کلش رویال خسته نخواهد شد و اصلا این بازی با کلش آو کلنز قابل قیاس نمی باشد من اکانت بزرگ کلش او کلتز و به خاطر رویال ترک کردم . چون همیشه در کلش ارزو داشتم حریفم انلاین باشه و نه افلاین که در رویال این اتفاق شگفت افتاد چون در کلش شما با اکسپرینس و تجربه بالاخره به موفقیت می رسید چون سیستم به صورت اتوماتیک دفاع می کند ولی در کلش رویال حریف شما یک انسان فیر قابل پیش بینی می باسد که احتمال دارد حماسه ای جدید از هوش خود را به معرض نماش گذارد . طوفان سی و پنج ساله از تخران لیدر کلن ایرانیان لجندز یکی از بزرگترین کلن های لوکال ایران که اتحاد با کلن های بزرگ گلوبال دارد . به امید شادی و خرسندی و زنده باد سوپرسل باهوش ترین نویسندگان بازی در جهان

 2. Avatar قاسم

  یکمی سرورهاش ضعیف تر از خود کلش آو کلن جواب میده
  بعضی ها میگن داره فیلتر میشه ولی بعیده بنظرم
  من که این بازی و خیلی بیشتر از خود کلش آو کلن دوست دارم
  بخاطر پویایی و دو نفره بودنش بیشتر