بازی‌های Command & Conquer شاید بازسازی و دوباره عرضه شوند

۲۱ مهر ۱۳۹۷ | ۱۷:۳۰ ۲۲ مهر ۱۳۹۷ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
بازی جنرالز

شرکت بازی‌سازی الکترونیک آرتز اساسا مجموعه‌ی Command & Conquer و زیرمجموعه‌های آن مانند بازی جنرالز را نابود کرده است. اینکه شماره‌ها و قسمت‌های جدیدی در این مجموعه ساخته نمی‌شود به کنار، الکترونیک آرتز حتی سال‌هاست که استودیوی سازنده‌ی بازی Command & Conquer را منحل کرده است. با این حال، شاید به زودی شاهد عرضه‌ی دوباره یا بازسازی قسمت‌های کلاسیک این مجموعه باشیم.

دو سال آینده، سالگرد ۲۵ سالگی مجموعه بازی‌های Command & Conquer است. الکترونیک آرتز گفته است که در حال حاضر مشغول بررسی برنامه‌ها و ایده‌های مختلفی برای این سالگرد است و ممکن است که بازی‌های قدیمی این مجموعه را بازسازی کنند.

دو سال آینده، سالگرد ۲۵ سالگی مجموعه بازی‌های Command & Conquer است.

این خبر را یکی از تهیه کننده‌های الکترونیک آرتز در رددیت اعلام کرده است. در رددیت مختص مجموعه‌ی Command & Conquer، «جیمز وسلا»، که پیش از این روی بازی‌هایی مثل Command & Conquer 3 و Red Alert 3 کار کرده است، درباره‌ی آینده‌ی این مجموعه صحبت کرده.

او در رددیت نوشته است: «احتمالا بیشتر شما خبر دارید که اخیرا از بازی موبایل Command & Conquer: Rivals رونمایی کرده‌ایم که در دنیای این مجموعه اتفاق می‌افتد. پس از رونمایی این بازی، بازخوردهای شما را شنیدیم: می‌دانیم که می‌خواهید بازگشت این مجموعه به کامپیوتر را ببینید.»

بازی Red Alert 2

در همین راستا، قرار نیست الکترونیک آرتز بازی جدید بسازد، بلکه شاید بازی‌های کلاسیک مجموعه را به صورت بازسازی شده دوباره عرضه کنند.

مجموعه بازی‌های Command & Conquer در سال ۱۹۹۵ کار خود را شروع کرده‌اند. بازی‌هایی مثل بازی جنرالز (Generals) یا Red Alert از زیر مجموعه‌های Command & Conquer محسوب می‌شوند و خود این مجموعه هم بازی‌های زیاد و مختلفی داشته است؛ بازی‌هایی که آخرین شماره‌های آن اصلا بازخوردهای خوبی نداشتند و نهایتا منجر به نابودی مجموعه شدند.

منبع: یوروگیمر

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

۳ دیدگاه
 1. Avatar Danny

  من واقعا دنبال بازیgenerals 2هستم امید وارم بتونم بازیش کنم

 2. Avatar امیررضا

  اتفاقا چند هفته پیش داشتم به دوستم میگفتم که ای کاشکی نسخه ی جدید جنرالز رو دوباره بدن بیرون با یه کیفیت خیلی خفن
  ما که بعد این همه سال بازم این بازی قشنگو داریم بازی میکنیم

 3. Avatar Aref

  هورااااا