اشتراک EA Access تیر ماه به پلی‌استیشن ۴ می‌آید

۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ | ۱۴:۵۵ ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
اشتراک EA Access

الکترونیک آرتز در ازای دریافت مبلغی به صورت ماهانه یا سالانه، به مشترکان خود بازی‌های زیادی ارایه می‌دهد؛ اشتراکی که به اسم EA Access سال‌هاست روی ایکس‌باکس وان و کامپیوتر قابل خریداری بوده است. سرویس اشتراک EA Access قرار است از تیر ماه امسال در دسترس بازی‌کنندگان پلتفرم پلی‌استیشن ۴ هم قرار بگیرد.

هزینه سالانه اشتراک EA Access سی دلار است.

بازی‌های سرویس EA Access روی پلی‌استیشن ۴ کم و بیش شبیه به بازی‌های این سرویس روی ایکس‌باکس وان است. می‌توانید لیست بازی‌هایی که روی ایکس‌باکس وان ارایه می‌شوند را ببینید و بازی‌های پلتفرم ایکس‌باکس ۳۶۰ را از لیست حذف کنید و نتیجه‌ی نهایی همان لیست پلی‌استیشن ۴ است. مثل ایکس‌باکس وان و کامپیوتر، مشترکان سرویس EA Access ده ساعت زودتر از دیگران می‌توانند به بازی‌های جدید الکترونیک آرتز دسترسی داشته باشند و هم‌چنین به هنگام خرید محتوای دانلودی یا خرید بازی‌های الکترونیک آرتز، تخفیف‌هایی دریافت خواهند کرد.

از نظر قیمتی هم این سرویس روی پلی‌استیشن ۴ تفاوتی با ایکس‌باکس وان ندارد. قیمت اشتراک ماهانه‌ی EA Access روی پلی‌استیشن ۴ برابر با ۵ دلار و قیمت اشتراک سالانه هم ۳۰ دلار است. البته بد نیست به این موضوع اشاره کنیم که نمی‌توان یک سرویس را هم روی پلی‌استیشن ۴ و هم روی ایکس‌باکس وان استفاده کرد.

بازی های PS4 سرویس EA Access

زمانی که سرویس EA Access راه اندازی شد، سونی به الکترونیک آرتز اجازه نداد آن را به پلی‌استیشن ۴ بیاورد. پنج سال پیش، سونی در پاسخ به یکی از خبرگزاری‌ها گفته بود که معتقد هستند سرویس الکترونیک آرتز ارزش بالایی ندارد.

زمان دقیق راه اندازی سرویس EA Access روی پلی‌استیشن ۴ مشخص نیست.

منبع: Eurogamer

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

۲ دیدگاه
  1. Avatar علی

    پادکست سری جدید کی می آید؟؟

    1. هفته بعد.

X