تاریخ عرضه‌ی نسخه‌ی کنسولی بازی Crusader Kings 3 اعلام شد

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
crusaders kings 3

دو شرکت پارادوکس (Paradox) و لب ۴۲ (Lab42) سازندگان بازی پادشاهان صلیبی ۳ (Crusader Kings 3) اعلام کردند که نسخه کنسولی این بازی به زودی عرضه خواهد شد. طبق چیزی که اعلام شده این بازی در تاریخ ۹ فروردین (۲۹ مارس) برای کنسول عرضه خواهد شد.

شرکت پارادوکس با همکاری شرکت لب ۴۲ یکی از پویاترین بازی‌های تاریخ را وارد محیط جدیدی کرده است. حال این بازی استراتژی محبوب از شاخصه‌های کنسول‌های بازی استفاده خواهد کرد. در اصل خاص بودن پادشاهان صلیبی به این است که آزادی عمل بسیار زیادی به شما می‌دهد. به این حالت که شما آینده کشور را به طور کامل خودتان تعیین می‌کنید. از ازدواج برای گرفتن یک منطقه تا اعلان جنگ همگی بر اساس انتخاب شما هستند.

نسخه‌ی کنسولی بازی پادشاهان صلیبی ۳ برای این دستگاه‌ها بهینه شده است. به این معنا که شما به راحتی می‌توانید از کنترلر و صفحه بزرگ تلویزیون خود استفاده کنید و کنترل کردن بازی اصلا آزار دهنده نخواهد بود. سیستم مدیریت نقشه جدید به بازیکنان اجازه می‌دهد تا به‌راحتی در آن گشته و بتوانند از کنترلر خود برای مدیریت دنیای بازی استفاده کنند.

بازی پادشاهان صلیبی ۳ از قابلیت‌های کلیدی کنسول‌های نسل ۹ مثل حافظه سریع استفاده می‌کند. به همین علت یک گیم‌پلی به شدت روان را به طرفداران ارائه خواهد داد. حتی این بازی از Adaptive Triggers و Haptic feedback دسته پلی‌استیشن ۵ هم استفاده می‌کند. به همین علت کاربران کنسول نسل نهمی سونی بسیار دقیق‌تر وقایع بازی را درک خواهد کرد.

پادشاهان صلیبی 3 برای کنسول

وارد کردن یک بازی استراتژی به دنیای کنسول‌های بازی اصلا راحت نیست. به دلیل اینکه این بازی‌ها برای کنترلرها اصلا بهینه نیستند. از طرفی تجربه این بازی‌ها با موس و کیبورد به‌شدت لذت‌بخش است. حال اگر شرکت‌های سازنده بتوانند این تجربه موس و کیبورد را وارد دنیای کنترلرها و کنسول‌های بازی کنند بسیار جالب خواهد شد.

بازی پادشاهان صلیبی ۳ یکی از بهترین بازی‌های استراتژی تاریخ است. محیط پویا که دائم در حال تغییر است به همراه طراحی بسیار زیبا و آزادی عمل زیاد همگی چیزهایی هستند که این بازی را از نمونه‌های دیگر متمایز می‌کنند. در اصل بازی پادشاهان صلیبی ۳ می‌تواند شما را ساعت‌ها و حتی روزها درگیر کند، چیزی که در بازی‌های استراتژی دیگر وجود ندارد.

نکته‌ی جالب در این بازی این است که شاه‌ها و تمام شخصیت‌های بازی واقعی هستند. وقایع تا حد زیادی در تاریخ اتفاق افتاده و شما از یک برهه زمانی باید کنترل کشور را بدست بگیرید. شما می‌توانید یک کشور را نابود کرده و یا آن را گسترش دهید تا دنیا را بگیرد. اینکه چگونه عمل خواهید کرد به طور کامل به شما بستگی دارد و بازی تا جایی که بشود برای شما چالش بوجود خواهد آورد.

منبع: Gematsu.com

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگدیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما