عرضه‌ی سایبرپانک ۲۰۷۷ به عقب نخواهد افتاد

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
تاریخ عرضه سایبرپانک 2077

ادامه‌ی بحران جهانی ویروس کرونا چندان اجازه‌ی پیش‌بینی رویدادهای آینده را به افراد نمی‌دهد، ولی شرکت بازی‌سازی سی‌دی پراجکت از تغییر نکردن تاریخ عرضه سایبرپانک ۲۰۷۷ مطمئن است. این شرکت به تازگی با تاکید بر این موضوع که مراحل توسعه‌ی بازی مثل گذشته، ولی در خانه، ادامه دارند، گفته که برنامه‌ی عرضه‌ی بازی در شهریور ماه پابرجاست.

عرضه‌ی بازی «سایبرپانک ۲۰۷۷» (Cyberpunk 2077) در ابتدا برای هفته‌ی آینده برنامه‌ریزی شده بود؛ با این حال، نه به خاطر ویروس کرونا، بلکه به خاطر حل مشکلات فنی و پرداخت بیشتر بازی، چند ماه پیش شاهد به عقب افتادن عرضه‌ی آن بودیم. در حال حاضر عرضه‌ی سایبرپانک ۲۰۷۷ برای روز ۱۷ سپتامبر برنامه‌ریزی شده است؛ تاریخی که طبق گفته‌ی شرکت سی‌دی پراجکت، تغییر نخواهد کرد.

بازی Cyberpunk 2077

این خبر در حالی منتشر می‌شود که شرکت‌های بازی‌سازی یکی پس از دیگری، عرضه‌ی محصولات و بازی‌های خود را به دلیل بحران پیش‌آمده به خاطر ویروس کرونا، به عقب انداخته‌اند. همین هفته‌ی پیش بود که سونی عرضه‌ی بازی بزرگ The Last of Us: Part II و یکی دیگر از بازی‌های خود را تا اطلاع ثانوی لغو کرد.

شرکت سی‌دی پراجکت با ورود به سال مالی جدید، بیانیه‌ای برای سهامداران منتشر کرده که در کنار آمار و ارقام مالی، درباره‌ی وضعیت توسعه‌ی سایبرپانک ۲۰۷۷ هم صحبت می‌کند.

«آدام کیچینسکی»، مدیر شرکت بازی‌سازی سی‌دی پراجکت، درباره‌ی عرضه‌ی سایبرپانک ۲۰۷۷ گفته است:

«برنامه‌های ما تغییری نکرده‌اند و با قدرت به سمت عرضه‌ی سایبرپانک در ماه سپتامبر حرکت می‌کنیم. چیزی از انگیزه‌ی تیم سازنده‌ی بازی کم نشده و همه‌ی ما ابزارهای لازم برای کار از خانه را در اختیار داریم. بیش از سه هفته است در چنین حالتی به کار ادامه داده‌ایم و نتایج تایید کرده‌اند که می‌توانیم فعالیت‌های‌مان را بدون اختلال ادامه دهیم.»

بازی Cyberpunk 2077

در این بیانیه همچنین آمده است که شرکت سی‌دی پراجکت به خوبی برای کار در دوره‌های چالش‌برانگیز آماده است و این موضوع به لطف اجتناب از قرار دادن شرکت در قرض‌های مالی و فراهم کردن ذخایر نقدی ممکن شده.

همچنین یکی دو روز پیش «آدام بادوفکسی»، مدیر استودیوی سی‌دی پراجکت رد، در توییتر خود نوشت که مراحل رده بندی سنی بازی سایبرپانک ۲۰۷۷ انجام شده‌اند و آن‌ها در حال برطرف کردن باگ‌های نهایی بازی هستند.

عرضه‌ی سایبرپانک ۲۰۷۷ برای روز ۱۷ سپتامبر در نظر گرفته شده است. بازی روی پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و کامپیوتر عرضه خواهد شد.

منبع: یوروگیمر

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما