قابلیت‌های چندنفره به ویچر و سایبرپانک اضافه خواهد شد

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
cyberpunk witcher

در ماه‌های ابتدایی سال ۲۰۲۱ میلادی، در حالی که سی‌دی پراجکت رد همچنان واکنش‌های شدیدی را علیه عرضه‌ی ناموفق سایبرپانک ۲۰۷۷ متحمل می‌شد، این توسعه‌دهنده‌ی لهستانی اعلام کرد که برنامه‌های خود را برای ساخت یک بازی چندنفره در سبک اکشن و نقش‌آفرینی کنار گذاشته است. در آن زمان، استودیو بیان کرد که در عوض به دنبال معرفی ویژگی‌های چندنفره در بازی‌های تک‌نفره‌ی خود به صورت تدریجی است.

آدام کیسینسکی، رییس استودیو در پرسش و پاسخی به‌تازگی گفته که بازی‌های آینده در هر دو مجموعه‌ی ویچر و سایبرپانک، عناصر چندنفره دریافت خواهند کرد. اگرچه این المان‌ها به صورت تدریجی اضافه خواهند شد. او در ادامه فاش نکرد که کدام یک از این دو، اولین اثری خواهد بود که این گام را بر می‌دارد، اما گفت که این روند یک منحنی تدریجی خواهد داشت و سی‌دی پراجکت رد از اولین تلاش خود جهت ساخت این المان‌ها، برای کسب اطلاعات بیشتر درباره‌ی فرآیند و ایجاد آن در پروژه‌های آینده استفاده خواهد کرد.

سایبرپانک 2077

دنباله‌ی سایبرپانک ۲۰۷۷ در ابتدا قرار بود یک بازی چند‌نفره‌ی مستقل از این سری باشد، اما کیسینسکی در ماه مارس گفت که دیگر اینطور نیست. در یک ویدیوی به‌روزرسانی استراتژی‌های استودیو که در آن زمان منتشر شد، او گفت که استودیو در حال ساخت یک سیستم است که به آن امکان می‌دهد المان‌های آنلاین را در بازی‌های آینده‌اش معرفی کند، اما تمرکز اصلی آن روی تجربیات تک‌نفره خواهد بود. او گفت:

بیایید بر این موضوع تأکید کنیم که روند ساخت بازی‌های تک‌نفره و نقش‌آفرینی AAA توسط سی‌دی پراجکت‌ رد تغییر نمی‌کند. آنچه در حال تغییر است، نگاه بلندمدت ما به موضوع بخش آنلاین است. منظور ما از این کار، اطمینان از آمادگی مناسب برای پیاده‌سازی عناصر آنلاین در بازی‌هایمان در بخش‌هایی است که منطقی باشند. ما نمی‌خواهیم زیاد‌ه‌روی کنیم یا DNA تک‌نفره‌ی خود را از دست بدهیم. می‌خواهیم گام‌های متفکرانه‌ای برای ایجاد المان‌های آنلاین باکیفیت برداریم.

ویچر 3

کیسینسکی در ادامه افزود:

ما در حال ساخت یک فناوری آنلاین هستیم که می‌تواند به طور یکپارچه در توسعه‌ی بازی‌های آینده‌ی ما ادغام شود. این فناوری به اجزای آنلاینی که ما برای معرفی در بازی‌های خود انتخاب می‌کنیم، نیرو می‌دهد.

به‌تازگی او تأیید کرده بود که استودیوی سی‌دی پراجکت رد توسعه‌ی هم‌زمان محصولات با بودجه‌ی کلان در هر دو مجموعه را در سال ۲۰۲۲ میلادی آغاز خواهد کرد. قبل از عرضه‌ی سایبرپانک ۲۰۷۷ گفته شده بود که این استودیو‌ی لهستانی زمانی که سایبرپانک عرضه شود به توسعه‌ی نسخه‌ی بعدی ویچر خواهد پرداخت. استودیو همچنین اعلام کرد که نسخه‌های نسل نهمی ویچر ۳ و سایبرپانک ۲۰۷۷ با تأخیر عرضه می‌شوند.

منبع: VGC

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما