ماه آینده منتظر نمایش بعدی سایبرپانک ۲۰۷۷ باشید

۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
بازی Cyberpunk 2077

شرکت بازی‌سازی سی‌دی پراجکت خبر داده است که برای روز ۱۱ ژوئن سال جاری، رویدادی برای نمایش سایبرپانک ۲۰۷۷ ترتیب داده‌اند؛ رویدادی که قرار است اطلاعات تازه‌ای را از این بازی در اختیارمان قرار دهد.

دقیقا نمی‌دانیم با چه اطلاعات جدیدی در این رویداد طرف خواهیم شد، ولی تصور می‌کنیم این رویداد به صورت منظم تا زمان عرضه‌ی بازی ادامه داشته باشد. سی‌دی پراجکت نام «اخبار نایت سیتی» (Night City Wire) را برای این برنامه انتخاب کرده است که به احتمال دوره‌ای بودن آن اشاره دارد.

در حالی که حتی از نمایش بازی مطمئن نبودیم، «مارچین موموت»، از اعضای مارکتینگ شرکت سی‌دی پراجکت، در توییتر خود با اشاره به این خبر نوشته است که «چیزهای مختلفی نشان داده خواهند شد». در نتیجه حداقل انتظار نمایش بخش‌های مختلفی از گیم‌پلی بازی را در این رویداد خواهیم داشت.

نمایش سایبرپانک 2077

ممکن است سی‌دی پراجکت بخواهد در نمایش روز ۱۱ ژوئن، که در واقع روز معمول برگزاری کنفرانس‌های نمایشگاه E3 است، به صحبت از نسخه‌هایی از سایبرپانک ۲۰۷۷ برای کنسول‌های نسل بعد بپردازد. در حال حاضر می‌دانیم که سایبرپانک ۲۰۷۷ قرار است روی ایکس‌باکس سری ایکس هم پشتیبانی شود و از قابلیت‌های سخت‌افزاری این کنسول استفاده کند. تا روز ۱۱ ژوئن از پلی‌استیشن ۵ هم شنیده‌ایم و احتمال این که سی‌دی پراجکت بخواهد از چگونگی پشتیبانی سایبرپانک ۲۰۷۷ روی پلی‌استیشن ۵ و ایکس‌باکس سری ایکس صحبت کند، چندان دور از ذهن نیست.

بازی سایبرپانک ۲۰۷۷ برای عرضه در روز ‍۱۷ سپتامبر سال جاری در نظر گرفته شده است. با این که بیشتر بازی‌های امسال به خاطر بحران جهانی کووید ۱۹ و اجبار به ادامه‌ی کار از خانه، با تاخیر مواجه شده‌اند، شرکت سی‌دی پراجکت گفته است که آن‌ها از عرضه‌ی سایبرپانک ۲۰۷۷ در تاریخ مشخص شده، مطمئن هستند.

سایبرپانک ۲۰۷۷ در واقع برای عرضه در ماه گذشته برنامه‌ریزی شده بود، اما پیش از شروع مشکلات بیماری کووید ۱۹ تاریخ عرضه‌ی آن به ۱۷ سپتامبر موکول شد.

می‌توانیم در روز ۱۱ ژوئن منتظر برنامه‌ی Night City Wire سی‌دی پراجکت باشیم.

منبع: توییتر

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

۳ دیدگاه
  1. Avatar پویا

    با تقریب خوبی میشه گفت این بازی بدون رقیب بهترین بازی سال و از مهمترین ها تا سالهای بعد خواهد بود مگر اینکه یه مشکل اساسی پیش بیاد که بعید می دونم

  2. Avatar امیدرضا سایه

    یه بمب داره میاد، ویچر ۳ یه شاهکار بود ولی مشکلات ریزی هم داشت این بازی اونجوری نشه خدا میشه ، من از یه بازی که از سال ۲۰۱۱ تا الآن داشتن میساختن خیلی انتظار دارم، سی دی پراجکت رد بهترینع

  3. Avatar آرش دهستان آبکنار

    فقط ای کاش حالت سوم شخص رو هم به بازی اضافه کنن

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه