کارگردان بازی Days Gone به استودیوی سازنده‌ی توم ریدر پیوست

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
shadow of the tomb raider

جف راس (Jeff Ross) کارگردان بازی روزهای رفته (Days Gone) اعلام کرد که از شرکت بِند (Bend) جدا شده است. او تصمیم گرفته تا به شرکت کریستال داینامیکس (Crystal Dynamics) ملحق شود. این استودیو مسئول ساخت عناوین جدید توم ریدر (Tomb Raider) است. راس نقش کارگردان طراحی (Design Director) را خواهد داشت.

راس این موضوع را در شبکه‌های اجتماعی تأیید کرد. با اینحال هنوز نگفته است که روی چه پروژه‌ای در حال فعالیت است. چندی پیش بود که کریستال داینامیکس اعلام کرد بازی توم ریدر جدید در حال ساخت است. همینطور اینکه این بازی با استفاده از موتور آنریل انجین ۵ ساخته خواهد شد. با توجه به شرایطی که بازی روزهای رفته در آن جریان داشت امکان دارد که راس در حال کار روی سفر بعدی لارا کرافت باشد.

بازی روزهای رفته فروش نسبتاً خوبی را داشت. با اینحال سونی از عملکرد آن ناراضی بوده و ساخت ادامه آن را متوقف کرد. راس چیزی را رسمی اعلام نکرده ولی امکان دارد که برخی از ایده‌های خود را از بازی روزهای رفته به توم ریدر بیاورد. مخصوصاً اینکه تومب ریدر در مراحل اولیه ساخت قرار داشته و فرصت برای تغییر زیادی در آن وجود دارد.

jeff ross

جف راس روی بازی‌هایی مثل سری سایفون فیلتر و هم‌چنین بازی‌های Uncharted Golden Abyss و Darkwatch و Resistance Retribution کار کرده است.

جف راس در توییتر خود نوشت:

من بسیار شوق‌زده هستم که اعلام کنم، قرار است در شرکت کریستال داینامیکس به عنوان کارگردان طراحی کار کنم. البته این تنها چیزی است که می‌توانم اعلام کنم. با اینحال بسیار خوشحال بوده که قرار است با این تیم بسیار خوب همکاری کنم.

بازی تومب رایدر در حال حاضر نیازمند ایده نو است. به دلیل اینکه فرمول این مجموعه تا حد زیادی تکراری شده و نیاز به یک تغییر دارد. حال جف راس از افرادی است که به نوبه خود در بازی روزهای رفته خلاقانه عمل کرد. هرچند این عنوان نتوانست نظر منتقدان را به خود جلب کند اما در طول زمان بهتر شده و فروش بسیار خوبی نیز داشت. حال باید دید که راس می‌تواند روند کار خود را در کریستال داینامیکس پیاده کند یا نه. همینطور اینکه آیا عملکرد این کارگردان در طراحی توب ریدر جدید تا چه حد مؤثر خواهد بود؟

منبع: Destructoid.com

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما