توم ریدر بعدی در دست ساخت است؛ بازی با آنریل انجین ۵ ساخته می‌شود

۲۰ فروردین ۱۴۰۱ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
tomb raider

شرکت کریستال داینامیکس (Crystal Dynamics) اعلام کرد که عنوان بعدی توم رایدر (Tomb Raider) در دست ساخت است. نکته‌ی مهم اینجاست که این شرکت تصمیم گرفته تا از موتور آنریل انجین ۵ (Unreal Engine 5) استفاده کند.

موتور آنریل انجین ۵ معرفی شد. این موتور پیشرفت خوبی نسبت به شماره قبلی داشته و عناوین بسیاری قرار است با استفاده از آن ساخته شوند. شرکت اپیک (Epic) هم تلاش کرد تا استفاده از این موتور را آسان‌تر بکند. دالاس دیکینسون یکی از کارکنان کریستال داینامیکس گفت:

کریستال داینامیکس یکی از جنبه‌های مهم در عرضه آنریل انجین ۵ است. ما به این موضوع نیز افتخار می‌کنیم. این موتور جدید داستان‌سرایی و گیم‌پلی را به سطح جدیدی می‌برد. به همین دلیل است که ما شوق داریم که اعلام کنیم، عنوان بعدی توم رایدر هم با استفاده از این موتور ساخته خواهد شد.

هدف ما این است که از لحاظ کیفیت و جلوه بصری این بازی را به سطح جدیدی ببریم. به همین دلیل یک تجربه خاص را به طرفداران ارائه خواهیم داد.

تومب رایدر جدید

سه گانه اصلی توم رایدر توانست محبوبیت این مجموعه را دوباره با دنیای بازی‌های ویدیویی بازگرداند.

در حال حاضر توم رایدر جدید در مراحل اولیه ساخت قرار دارد. این بازی قرار است داستان لارا کرافت (Lara Croft) را کامل کرده و خط زمانی ۳ عنوان قبلی را یکی خواهد کرد. سه گانه اصلی توم رایدر داستان لارا را به طور کامل بیان کردند. از اینکه او تنها یک ماجراجو بوده تا اینکه در انتها به یک مبارز واقعی تبدیل شود. حال باید دید که این عنوان جدید چگونه سه گانه اصلی را ادامه خواهد داد.

هنوز اطلاعات زیادی از توم رایدر جدید منتشر نشده است. با این حال طبق چیزی که اعلام شده ما باید مدت زیادی برای انتشار اطلاعات بیشتر از آن صبر کنیم. با این حال این مجموعه به‌شدت پرطرفدار بوده و امیدواریم شرکت سازنده بتواند همچنان عناوین با کیفیت را عرضه کند.

در کنار توم رایدر جدید، استودیو کریستال داینامیکس اعلام کرد که در حال ساخت بازی Perfect Dark برای کنسول‌های ایکس‌باکس است. این بازی به صورت انحصاری بوده و با کمک استودیو ایکس‌باکس هم ساخته خواهد شد. همچنین این استودیو همچنان در حال کار روی عنوان انتقام جویان (Marvel’s Avengers) هم هست. این عنوان در ابتدای عرضه اصلا خوب عمل نکرد با این حال به مرور زمان بهتر شد. حال استودیو همچنان به پیشرفت این بازی فکر خواهد کرد و آن را بهبود خواهد بخشید.

منبع: VG247.com

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه