عرضه‌ی Dead Island 2 باز هم عقب افتاد

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
Dead Island 2

خبر تأخیر بازی جزیره مرده ۲ (Dead Island 2) چیز جدیدی نیست. در حقیقت در این مدت این عنوان با تأخیر زیادی مواجه شده است. به همین دلیل شرکت سازنده نیز از این موضوع مطلع بوده و دیگر تلاش نمی‌کند آن را پنهان کند. بازی جزیره مرده ۲ قرار بود در تاریخ ۱۴ بهمن امسال عرضه شود.

بازی جزیره مرده ۲ یکی از عناوین به شدت مورد انتظار است. به دلیل اینکه شماره ۱ آن توانست یک تجربه بسیار خوب را در اختیار کاربران قرار دهد. بازی جزیره مرده در سبک نقش آفرینی، اکشن و دوام آوری است. جزیره مرده ۱ در سال ۲۰۱۱ عرضه شد. حال با گذشت بیش از ۱۰ سال ما همچنان شاهد عرضه شماره ۲ نیستیم.

بازی جزیره مرده ۲ برای مدت زیادی است که در حال ساخت است. مشکل اینجاست که این مدت زیاد باعث شده تا افراد زیادی از عرضه آن ناامید شده و دیگر شوقی برای این بازی نداشته باشند. شرکت سازنده اعلام کرد که بازی جزیره مرده ۲ در تاریخ ۸ اردیبهشت سال ۱۴۰۲ (۲۸ آوریل سال ۲۰۲۳) عرضه خواهد شد.

Dead Island 2 تأخیر

بازی جزیره مرده ۲ از سال ۲۰۱۴ که معرفی شد ۲ استودیو عوض کرده است!

تیم سازنده در بیانیه خود نوشته که این تأخیر نسبتاً کم است. این تیم در تلاش است تا جزیره مرده ۲ را در بهترین حالت خود عرضه کند و به همین دلیل نمی‌خواهد این بازی هیچ مشکلی داشته باشد. در این میان تیم سازنده در ماه آینده یک تریلر جدید از بازی منتشر خواهد کرد. این تریلر گیم‌پلی بازی را به طرفداران نشان خواهد داد.

بحث تأخیر بازی جزیره مرده ۲ مشکلی جدی شده است. این بازی بسیار دیرتر از زمان مقرر عرضه شده و این باعث ناامیدی طرفداران شده است. افراد زیادی در این مدت منتظر عرضه بازی بودند و شرکت سازنده با دلیل بهتر کردن بازی عرضه را به تأخیر می‌اندازد. بحث اصلی اینجاست که باید دید جزیره مرده ۲ در هنگام عرضه چگونه عمل خواهد کرد. اگر عملکرد این بازی در زمان عرضه بد باشد، شرکت با مشکلی جدی مواجه خواهد شد.

جزیره مرده ۲ در سال ۲۰۱۴ معرفی شد. این بازی از زمان معرفی ۲ استودیو عوض کرده و همواره با تأخیر مواجه شده است. سازنده شماره ۱ این مجموعه شرکت تکلند (Techland) بود. این شرکت پس از چند سال اعلام کرد که قصد دارد روی پروژه دیگر خود یعنی دایینگ لایت (Dying Light) تمرکز کرده و به همین دلیل ساخت جزیره مرده ۲ را رها کرد. از این رو مسئولیت ساخت به عهده شرکت دیگری افتاد. نکته جالب اینجاست که شرکت دوم هم ساخت آن را رها کرده و حال Dambuster در حال ساخت بازی جزیره مرده ۲ است. امیدواریم که این شرکت بتواند از پس عرضه این بازی به بهترین نحو بر بیاید.

منبع: Gematsu.com

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما