بازی Dead Island 2 هنوز هم در دست ساخت است؛ ۲۰۲۳ منتظر باشید

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
dead island 2

ناشر بازی جزیره مرده (Dead Island) اعلام کرد که این بازی سال آینده عرضه خواهد شد. طبق اخباری که هفته گذشته اعلام شد شرایط ساخت جزیره مرده ۲ بسیار خوب است. به همین علت اگر همه چیز طبق برنامه پیش برود، این بازی سال آینده عرضه خواهد شد.

در یک جلسه پرسش و پاسخ ناشر این بازی اعلام کرد که این بازی در سال آینده مالی عرضه خواهد شد. حال سال مالی بعدی، اواسط سال ۲۰۲۳ میلادی به اتمام می‌رسد. از ناشر سؤال شد که این بازی زنده است یا نه. طبق پاسخ داده شده، جزیره مرده ۲ در حال ساخت بوده و به‌زودی ما شاهد اخبار بیشتری از آن خواهیم بود. همچنین پروسه ساخت این بازی متوقف نشده و حدود ۱۰ سال است که ادامه داشته است.

البته برخی از کارمندان شرکت ناشر اعلام کردند که نمی‌توانند اطلاعات زیادی از این بازی منتشر کنند. با اینحال گمانه‌زنی‌های بسیاری درباره‌ی این بازی وجود دارد. بازی جزیره مرده ۲ در سال ۲۰۱۴ معرفی شد. از زمان معرفی این بازی با تأخیرهای متعدد و مشکلات بسیاری در طول ساخت مواجه شد.

جزیره مرده 2

حتی سازندگان این بازی هم تغییر کردند. به این معنا که در ابتدا مسؤولان ساخت بازی جزیره مرده ۲ شرکت Spec Ops: The Line Studio Yager بود. سپس ساخت این بازی به شرکت Sumo Digital واگذار شد. در انتها هم در سال ۲۰۱۹ شرکت Deep Silver مسئولیت ساخت این بازی را بر عهده گرفت. پس امکان دارد که در این مدت جزیره مرده ۲ چندین بار از اول ساخته شده باشد.

یکی از عوامل داخلی اعلام کرده که بازی در شرایط خوبی است. به همین دلیل امکان دارد به زودی یک تریلر گیم‌پلی یا مشابه آن از این بازی عرضه شود. همچنین طبق چیزی که انتظار می‌رود ساخت جزیره مرده ۲ تا اواخر سال ۲۰۲۲ میلادی به اتمام می‌رسد. پس عرضه آن به سال بعدی میلادی موکول خواهد شد.

داستان بازی هم به نظر بسیار ساده می‌رسد. شما مسافر یک هواپیما بوده که در یک جزیره سقوط می‌کند. بعد از آن شما باید در این جزیره دوام بیاورید. پس قطعا عناصر ساخت‌و‌ساز و چیزهایی به این شکل در بازی وجود دارند. از طرفی با توجه به مدت زمانی که در حال ساخت است می‌توان انتظار یک عنوان گسترده را داشت. البته با توجه به اینکه روند ساخت بازی فراز و نشیب زیادی داشته امکان دارد که مشکلاتی داشته باشد. به همین دلیل باید صبر کرد و دید که در زمان عرضه می‌تواند مانند شماره ۱ عمل کند یا نه.

منبع: VideoGamesChronicle.com

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما