طراح پلی‌استیشن۴ Death Stranding را بازی کرده است!

امیرحسین میرزایی ۱۹ آذر ۱۳۹۶ | ۱۷:۳۰ ۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
Death Stranding Norman Reedus

«هیدئو کوجیما» برای شرکت در مراسم The Game Awards 2017 و نمایش تریلر جدیدی از بازی خود، به لس آنجلس آمده بود. سونی هم دقیقا یک روز پس از برگزاری مراسم The Game Awards برای طرفدارانش، برنامه‌ای تنظیم کرده بود. افتتاحیه‌ی رویداد PlayStation Experience 2017 با کنفرانسی همراه بود؛ کنفرانسی که در آن بازی یا تریلری جدید نمایش داده نشد. با این حال، هیدئو کوجیما که هنوز به استودیوی خود در توکیو بازنگشته بود، به مراسم سونی آمد تا درباره‌ی بازی Death Stranding صحبت کند.

اینکه می‌دانیم Death Stranding به مرحله‌ای از ساخت رسیده است که می‌توان آن را بازی کرد، و ظاهرا مارک سرنی هم آن را بازی کرده، کمی خوشحال‌مان می‌کند.

کارگردان Death Stranding مثل همیشه به جای اینکه از بازی خود صحبت کند، به حواشی ساخت آن پرداخت؛ طوری که کوجیما بیشتر از موتور پایه‌ی آن‌ها و چگونگی شکل‌گیری همکاری خود با سونی صحبت کرد.

سونی در مراسم افتتاحیه‌ی PlayStation Experience 2017 تریلر جدید بازی کوجیما را دوباره نمایش داد. پس از نمایش این تریلر، «مارک سرنی» که در مراسم سونی حضور داشت، گفت: «نگران نباشید، چهار-پنج ساعت که بازی کنید از تمام اتفاقات داخل تریلر سر در می‌آورید.»

Hideo Kojima PSX 2017

می‌دانیم که مارک سرنی در مراحل شکل‌گیری و ساخت Death Stranding نقش بزرگی ایفا کرده بود. طراح ارشد کنسول پلی‌استیشن۴ به کوجیما کمک کرده بود تا تکنولوژی‌های مورد نیاز برای ساخت بازی را پیدا کند.

اینکه می‌دانیم Death Stranding به مرحله‌ای از ساخت رسیده است که می‌توان آن را بازی کرد، و ظاهرا مارک سرنی هم آن را بازی کرده، کمی خوشحال‌مان می‌کند. کوجیما در مراسم سونی هم‌چنین گفت بخشی که در تریلر، نورمن ریدس در آب است، همین حالا در استودیوی آن‌ها قابل بازی است.

با اینکه به این موضوع در پایان تریلر هم اشاره شده، ولی گرافیک بازی آن قدر بالاست که کوجیما در صحبت‌های خود باز هم گفت که تمام تریلر روی یک پلی‌استیشن۴ پرو رندر گرفته شده است.

فرقی نمی‌کند تریلر جدید Death Stranding را دیده باشید یا نه، پیشنهاد می‌کنیم چند بار دیگر هم آن را تماشا کنید.

بازی فعلا تاریخ عرضه‌ی مشخصی ندارد، ولی می‌دانیم که برای پلی‌استیشن۴ ساخته می‌شود و قرار نیست عرضه‌اش به پلی‌استیشن۵ بکشد.

برچسب‌ها :
دیدگاه شما