Destiny 2 برای PS4 ،PC و Xbox One رونمایی شد؛ اولین تریلر بازی را ببینید

۱۱ فروردین ۱۳۹۶ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۵ دقیقه

حدود چند روز پیش بود که تصویری از قسمت دوم بازی «دستینی» به بیرون درز کرد و در پی انتشار این تصویر، استودیوی بازی‌سازی «بانجی» (Bungie) رسما وجود دستینی ۲ (Destiny 2) را تایید کرد. این استودیوی بازی‌سازی و شرکت اکتیویژن، دیروز رسما از دستینی ۲ رونمایی و اولین تریلر این بازی را منتشر کردند.

دستینی ۲ قرار است در روز هشتم سپتامبر سال جاری میلادی، روی پلی‌استیشن۴، ایکس‌باکس وان و هم‌چنین کامپیوتر عرضه شود.

بانجی درباره‌ی دستینی ۲ گفته است:

Destiny2-1

“دستینی ۲ یک اکشن اول شخص و تکامل قسمت قبلی این بازی یعنی دستینی است. با یک داستان تازه و عمیق و هم‌چنین شروعی جدید برای تمام بازی‌کننده‌ها، دستینی ۲ ماجراجویی‌های تازه‌ای برای بازی‌کننده‌های جدید و قدیمی این مجموعه را در خودش جای خواهد داد.”

سازندگان دستینی ۲ تاکید زیادی روی این موضوع کرده‌اند که دستینی ۲ قرار است یک داستان سینمایی و دراماتیک و شخصیت‌هایی عمیق خواهد داشت. تاکید زیاد روی این موضوع به این دلیل است که مشکل اصلی قسمت اول دستینی، داستان و شخصیت‌های این بازی بودند.

داستان دستینی ۲، ادامه‌ی مستقیم قسمت اول این بازی است. آخرین شهر انسان‌ها توسط نیروهای جدید Red Legion فتح شده است و قدرت محافظان یا همان «گاردین‌ها» (Guardian) هم از آن‌ها گرفته شده است. گاردین‌ها مجبور شده‌اند تا به بخش‌های مختلف کهکشان فرار کنند. در دستینی ۲ باید بازی‌کننده‌ها یا همان گاردین‌ها دوباره پیش هم بیایند و در کنار یکدیگر، نیروهای Red Legion و رهبر آن‌ها یعنی Ghaul را نابود کنند.

مثل دستینی، قسمت دوم این بازی هم سه کلاس «هانتر»، «تایتان» و «وارلاک» را در اختیار بازی‌کننده‌ها قرار می‌دهد. بازی‌کننده‌ها با مجموعه‌ای از قدرت‌های جدید برای هر کلاس روبرو خواهند شد. محیط‌های جدید در منظومه‌ی شمسی هم بخشی از دستینی ۲ را تشکیل خواهند داد.

می‌توانید در ادامه، اولین تریلر دستینی ۲ (Destiny 2) را ببینید.

دانلود تریلر با کیفیت Full HD

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

منبع: Gematsu

telegram_ad2_1

دیجی‌کلاب
برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه