آخرین تریلر Destiny 2 منتشر شد

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه

استودیوی بازی‌سازی بانجی (Bungie) می‌خواهد این موضوع را به ما یادآوری کند که زمان زیادی تا عرضه‌ی بازی جدیدش باقی نمانده است. تریلر پیش از عرضه‌ی دستینی ۲ (Destiny 2) منتشر شده است؛ تریلری که بخش‌های هیجان‌انگیزی از این بازی را نشان‌مان می‌دهد.

برخلاف قسمت اول دستینی، دستینی ۲ قرار است داستانی پر و پیمان داشته باشد.

تریلر پیش از عرضه‌ی دستینی ۲ بیشتر روی ضدقهرمان بازی یعنی شخصیت «گال» (Ghaul) تمرکز دارد؛ شخصیتی که طبق گفته‌ی سازندگان بازی، قرار است نقش بزرگی در داستان داشته باشد. گال به همراه ارتش بزرگی که جمع‌آوری کرده به زمین حمله می‌کند و تمام و کمال قدرت گاردین‌ها را از آن‌ها می‌گیرد.

برخلاف قسمت اول دستینی، دستینی ۲ قرار است داستانی پر و پیمان داشته باشد؛ داستانی که با مجموعه‌ای از صحنه‌های سینمایی تعریف می‌شود. دستینی ۲ هم‌چنین طوری ساخته شده است تا بازی‌کننده‌های جدید هم بتوانند از آن لذت ببرند و نیازی به دانستن هیچ اطلاعاتی درباره‌ی بازی اول نیست. می‌توانید تریلرها و مقالات دستینی ۲ را از اینجا بخوانید.

می‌توانید در ادامه، آخرین تریلر دستینی ۲ را ببییند. این بازی در روز ششم سپتامبر روی پلی‌استیشن۴ و ایکس‌باکس وان عرضه خواهد شد. اگر روی کامپیوتر بازی می‌کنید، می‌توانید روز ۲۴ اکتبر دستینی ۲ را روی این پلتفرم تهیه کنید.

دانلود تریلر با کیفیت Full HD

منبع: Gematsuبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما