عرضه‌ی دیابلو ۴ و اورواچ ۲ به زمانی نامعلوم موکول شد

۱۵ آبان ۱۴۰۰ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
دیابلو 4 اورواچ 2

سال بسیار دیوانه‌کننده‌ای برای اکتیویژن بلیزارد بوده است زیرا اتهامات مختلفی متوجه این شرکت شده، به خصوص سمت بلیزارد که اتفاقاتی نظیر تحقیقات، شکایت و اخراج افتاده است. در حالی که مشخص نیست که همه‌ی این‌ها چه تغییراتی را در پی خواهد داشت، این شرکت همچنان در حال کار بر روی عناوین مختلف است. با این حال، به نظر می‌رسد که برای دو بازی دیابلو ۴ و اورواچ ۲ انتظار بیشتری باید کشید.

این شرکت امروز تأیید کرد که دو عنوان آینده‌ی آن‌ها، نسخه‌ی دوم اورواچ و دیابلو ۴ به تعویق افتاده‌اند. در حالی که هیچ یک از بازی‌ها تاریخ مشخصی نداشتند، اما به نظر می‌رسد که توسعه‌ی آن‌ها بیشتر از حد تصور شده طول خواهد کشید. در یک مقطع شایعه شده بود که بازی اورواچ ۲ قرار است در سه‌ماهه‌ی دوم ۲۰۲۲ منتشر شود و حال با توجه به تأخیر، اکنون بازی ممکن است در اواخر سال ۲۰۲۲ یا حتی ۲۰۲۳ منتشر نشود. این خبر اندکی پس از اعلام این خبر منتشر شد که BlizzCon 2022 طبق برنامه ریزی انجام نمی شود و این رویداد تغییراتی خواهد داشت. بدیهی است که این موضوع شنیدن اطلاعات جدید در مورد این دو بازی را به تأخیر می‌اندازد.

دیابلو 4

بیانیه‌ی اکتیویژن بلیزارد در ادامه آمده است:

همان‌طور که ما با مدیریت جدید در بلیزارد و تغییراتی در توسعه‌ی بازی‌ها، به ویژه در برخی از نقش‌های خلاقانه و کلیدی روبرو شده‌ایم، واضح است که برخی از باز‌‌ی‌های بلیزارد که برای سال آینده برنامه‌ریزی شده‌اند، از زمان توسعه‌ی بیشتری برای دستیابی به پتانسیل کامل خود بهره خواهند برد.

در حالی که ما هنوز در حال برنامه‌ریزی برای ارائه‌ی حجم قابل توجهی از محتوا در سال آینده هستیم، دیابلو ۴ و و اورواچ ۲ نسبت به آنچه پیش‌بینی شده بود با تأخیر برای عرضه برنامه‌ریزی می‌شوند.

اورواچ 2

این شرکت همچنین اعلام کرد که این تصمیمات در جهت بهبود این بازی‌ها گرفته شده است:

این ‌بازی‌ها دو نمونه از بارزترین عناوین صنعت هستند و تیم‌های ما در سه‌ماهه‌ی اخیر گام‌های بزرگی در جهت تکمیل آن‌ها برداشته‌اند. با این حال ما معتقدیم که دادن زمان اضافی به تیم‌ها برای تکمیل روند تولید و رشد منابع خلاقانه‌اشان برای حمایت از این بازی‌ها پس از عرضه، تضمین می‌کند که این نسخه‌ها برای سال‌های زیادی در آینده جوامع بازیکنان خود را خوشحال و درگیر خود کند. این تصمیمات، پیشرفت مالی را که ما انتظار داشتیم در سال آینده ببینیم از بین خواهند برد اما ما مطمئن هستیم که این اقدامی درست برای افراد ما، بازیکنان ما و موفقیت بلندمدت برای مجموعه‌ بازی‌های ما خواهد بود.

هر دو بازی برای عرضه روی کنسول‌های نسل هشتم و نهمی ایکس‌باکس، پلی‌استیشن و رایانه‌های شخصی برنامه‌ریزی شده‌اند. گفتنی است که نینتندو سوییچ هم اووراچ ۲ را دریافت خواهد کرد.

منبع: Gematsu

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

دیجی‌کلاب
برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه