دکمه دریافت امتیاز و زمان منقضی شدن امتیازات

۲۳ بهمن ۱۴۰۲ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه

باشگاه مشتریان دیجی‌کالا پر از مأموریت‌های مختلف برای هیجان انگیزتر کردن تجربه خرید از دیجی‌کالا برای کاربران وفادار است. شما به ازای هر خرید جوایزی را در قالب سکه دریافت می‌کنید و می‌توانید از پیشنهادهای مختلف دیجی‌کلاب برای استفاده از خدمات متنوع برندها و سازمان‌های دیگر بهره مند شوید.

برای هدفمندتر شدن استفاده از جوایز دیجی‌کلاب لازم است پس از انجام موفقیت آمیز هر مأموریت، دکمه دریافت امتیاز را فعال کنید. این کار از طریق استفاده از دکمه «دریافت امتیاز» که در صفحه مأموریت‌های دیجی‌کلابی قرار داد انجام می‌شود. بنابراین اگر ماموریتی در دیجی‌کلاب موفقیت‌آمیز انجام شود، جمع‌آوری امتیاز آن مستلزم انتخاب دکمه‌ی «دریافت امتیاز» است. همچنین پس از فعال شدن دکمه، تا ۷ روز برای دریافت آن مهلت خواهید داشت.

محوه فعال کردن دکمه دریافت امتیاز

ماموریت‌های دیجی‌کلاب

دیجی‌کلاب اکنون مأموریت‌های متعددی دارد که می‌توانید برای هر کدام امتیاز دریافت کنید:

 • ثبت سفارش خرید: شما می‌توانید به ازای هر ۱۰ هزارتومان خرید از دیجی‌کالا، ۱ امتیاز از دیجی‌کلاب هدیه بگیرید. (سقف امتیاز برای هر سفارش ۱۵۰ امتیاز است.)
 • ثبت نظر برای خرید: شما می‌توانید برای کالاهایی که خریداری کردید دیدگاه ثبت کنید و پس از تأیید هر کامنت از سوی دیجی‌کالا ۵ امتیاز از دیجی‌کلاب هدیه بگیرید. (سقف امتیاز برای کامنت گذاشتن برای کالاها ثبت ۴۸  دیدگاه در سال است.)
 • تعداد خرید بیشتر در ماه: شما می‌توانید با خرید بیشتر از دیجی‌کالا امتیاز بیشتری نیز دریافت کنید. (برای دیدن تعداد خرید در ماه، به صفحه‌ی ماموریت‌های دیجی‌کلاب مراجعه کنید.)
 • خرید از کالاهای مشخص شده: در بخش مأموریت‌های دیجی‌کلابی برخی از کالاها به تناوب مشخص می‌شوند که با خرید آنها امتیاز بیشتری در مقایسه با کالاهای عادی دریافت خواهید کرد. (این کالاها در بخش مأموریت‌های دیجی‌کلابی به روز رسانی می‌شوند)
 • تکمیل حساب کاربری دیجی‌کالا
 • نصب اپلیکیشن برای اولین‌بار
 • اولین خرید از دیجی‌کالا و دریافت امتیاز بیشتر از دیجی‌کلاب
 • و مأموریت‌های دیگری که به تدریج اضافه خواهد شد

برای دریافت امتیازهای دیجی‌کلابی به چند نکته توجه کنید:

 • فعال شدن دکمه دریافت امتیاز برای ماموریت ثبت سفارش خرید، مشروط به طی شدن مهلت مرجوعی‌ کالاست که این شرایط برای کاربران عادی، ۷ روز و برای دیجی‌پلاسی ها ۳۰ روز است.
 • فعال شدن دکمه دریافت امتیاز برای مأموریت ثبت نظر برای خرید نیز مشروط به تأیید نظر شما توسط دیجی‌کالاست.
 • دریافت امتیاز همچنین کاربر از زمان فعال شدن این دکمه‌، تا ۷ روز برای دریافت امتیاز فرصت خواهد داشت.
به مأموریت‌های دیجی کلاب سر بزنید

 

آخرین فرصت استفاده از امتیازات دریافتی سال ۹۸ و ۹۹ که تا پایان سال ۱۴۰۰ بود تا تاریخ ۱۱ اردیبهشت تمدید شد
امتیازهایی که در سال ۹۸ و ۹۹ دریافت شده بودند، ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ تبدیل به شانس قرعه‌کشی آیفون ۱۳ شدند؛ هر ۱۰ امتیاز معادل ۱ شانس.

 

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

۲۰۸ دیدگاه
 1. Avatar رضا

  یکماه قبل حدود یک وخورده ای خرید کردم اصلا از این امتیاز وقضیه اش خبر نداشتم
  اینک هفت روز وقت بزاری خیلی مسخره اس
  منقضی😂😂

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه