در جشنواره یلدای دیجی کالا ۹۹ چه گذشت؟ از پر فروش‌ترین‌ها تا حمایت کاربران برای لبخند کودکان

۹ دی ۱۳۹۹ | ۱۶:۱۵ ۳ خرداد ۱۴۰۰ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه

جشنواره یلدای ۹۹ دیجی‌کالا مانند سال های گذشته در آخرین روز از پاییز ۹۹ برگزار شد. این جشنواره نیز مانند کمپین ۹۹۹۹ دیجی‌کالا که در ابتدای آذر ماه برگزار شده بود توانست با استقبال چشمگیری از سوی کاربران و همراهان دیجی‌کالا روبرو شود.

درادامه آمارهای جالب این جشنواره را ببینید:

گزارش جشنواره یلدای 99 دیجی‌کالا

چند مشتری؟ چند کالا؟

در جشنواره یلدای ۹۹ دیجی‌کالا بیش از ۳۰۰ هزار کاربر به عنوان مشتری از دیجی‌کالا خرید کردند و توانستند تعداد کل کالاهای فروش رفته در جشنواره را به حدود ۲ میلیون کالا برسانند.

جشنواره یلدای ۹۹ دیجی‌کالا چقدر تخفیف داشت؟

آمار تخفیف‌هایی که کاربران توانسته‌اند از یک جشنواره به‌دست آورند، یکی از آیتم‌های جالب توجه در هر فستیوال فروش است. در جشنواره یلدای ۹۹ دیجی‌کالا به طور میانگین برای هر سفارش، ۱۹۰ هزار تومان و به طور متوسط ۲۱ هزار تومان برای هر کالا صرفه‌جویی شد.

میزان بازدید کاربران در طول جشنواره یلدای ۹۹ دیجی‌کالا چقدر بود؟

توجه کاربران نسبت به جشنواره یلدای ۹۹ دیجی‌کالا مانند جشنواره ۹۹۹۹ خیره کننده بود. به طوری که در دو روز جشنواره، بیش از ۲۲ میلیون بازدید انجام شد. این یعنی کاربران در هر روز به اندازه ۱۱ میلیون بازدید از پلتفرم دیجی‌کالا انجام داده‌اند. همچنین آمارهای جشنواره یلدای ۹۹ دیجی‌کالا نشان می‌دهد که ۲۹۰ هزار کاربر در ساعت اول شروع جشنواره در حال بازدید از دیجی‌کالا بودند؛ این تعداد قابل توجه نشان دهنده اهمیت پلتفرم دیجی‌کالا برای همراهان خود است.

فروشندگان در جشنواره یلدای ۹۹ دیجی‌کالا چقدر فروش داشتند؟

در جشنواره یلدای ۹۹ دیجی‌کالا از ۱۰۰ هزار فروشنده مارکت‌پلیس، تلاش شد تا مانند جشنواره ۹۹۹۹ تمامی کسب‌وکارهای متقاضی پس از عبور از فیلترهای نظارتی دیجی‌کالا وارد جشنواره شوند.آمارهای جشنواره نشان داد که هر فروشنده به عنوان کسب‌وکار فعال، توانست به طور متوسط بیش از ۱۴ میلیون تومان فروش داشته باشد.

چه تعداد کالا در دقایق ابتدایی شروع جشنواره یلدای ۹۹ دیجی‌کالا فروخته شد؟

جشنواره یلدای ۹۹ دیجی‌کالا از اولین دقایق بامداد ۲۹ آذر شروع شد. در ساعات ابتدایی شروع این جشنواره، کاربران ۵۲ هزار و ۸۰۰ کالا خرید کردند. در این جشنواره بیش از ۵۰۰ هزار کالا کالاهای تخفیف‌دار بودند.

کدام کالاها در جشنواره یلدای ۹۹ دیجی‌کالا بیش از همه به فروش رسید؟

مشتریان دیجی‌کالا بیش از همه کالا از این کالاها استقبال بیشتری داشتند: زعفران، قرص ماشین ظرفشویی و لامپ. البته علاوه بر این سه کالای پر فروش تعدادی، گوشی‌های موبایل (مشابه تصویر) به عنوان کالاهای پر فروش ریالی رکورد زنند.

گزارش مشارکت کاربران در پویش «باهم به استقبال یلدا»

جشنواره یلدای ۹۹ دیجی‌کالا علاوه بر فروش ویژه، میزبان یک پویش مردمی با هدف حمایت از کودکان کار نیز بود. در کمپین «با هم به استقبال یلدا» ۲۵۸ کاربر حامی با کمک سه سازمان مشارکت کننده در این کمپین، یعنی صبح رویش، انجمن حمایت از کودکان کار، ارفک از دیجی‌کالا به نفع کودکان کار، خرید کردند.

همانطور که در تصویر مشاهده می‌کنید در این پویش، حدود ۳ هزار کالا سفارش داده شد که در مجموع به اندازه ۸۷ میلیون تومان رسید. از این مقدار، نیمی از هزینه‌ها بر عهده دیجی‌کالا بود.

گزارش پویش با هم به استقبال یلدا کمپین مسؤولیت اجتماعی دیجی‌کالا

 

آیا شما هم در جشنواره یلدای ۹۹ دیجی‌کالا به‌عنوان کاربر یا فروشنده شرکت داشتید؟ تجربه خود را با ما در میان بگذارید.

 

دیدگاه شما

۹ دیدگاه
 1. Avatar محمد

  تخفیفای ۹۹/۹/۹ کمی تا قسمتی خوب بود و بعضی محصولات عالی ولی شب یلدا اصلاااا و الکی و سرکاری بود و تک و توک کالایی بود که تخفیف واقعی داشته باشه . قیمتا با تخیف گاها بازم از بازار تو خیلی موارد بالاتر بود .

  1. Avatar Mehdi hoseinpor

   سلام کدتخفیف اگه از تاریخ آن بگذره چطور میتونمازش استفاده کنم

 2. Avatar ناصری

  سلام
  اینستاگرام؟ توی کدوم پُست؟ چرا من پیداش نمیکنم؟

  1. Avatar Dani

   سلام باید در صفحه اینستاگرام دیجی کالا برید در قسمت IGTV اونجا هستش.

   این هم لینک مستقیم ویدیو قرعه کشی :

   https://www.instagram.com/tv/CJQxX67BoOE

 3. Avatar علی

  دمتون گرم تخفیفای ویژه عااالی????❤

 4. Avatar علی

  جوایز یلدای شگفت انگیز سال قبل مربوط به چیلیوری رو بدید بعد قرعه کشی برگزار کنید

  1. سلام وقت بخیر. تحویل جوایز مورد نظر شما به دلیل پایان کار شرکت نامبرده به تعویق افتاده است. با این حال شما می‎‌توانید از بخش پشتیبانی این موضوع را به صورت دقیق و مشخص اعلام کنید تا به همکاران ما در پاسخگویی بهتر کمک کرده باشید.

 5. Avatar محمد

  قرعه کشی اسنوا چی شد پس ؟

  1. سلام وقت بخیر. قرعه کشی به صورت زنده انجام شده است و هم اکنون در صفحه اینستاگرام دیجی‌کالا قابل مشاهده است.

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه