DJI هدست‌های مخصوص کنترل پهپاد را عرضه می‌کند

۴ آذر ۱۳۹۶ | ۱۱:۳۰ ۴ آذر ۱۳۹۶ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

در حال حاضر مسابقات پهپادها جدی‌تر از قبل دنبال می‌شود و با استقبال مخاطبان خاص خود روبرو شده. شاید به همین دلیل هم چندان تعجب‌برانگیز نباشد که شرکت‌های تولیدکننده سخت‌افزار این گروه از کاربران را هدف قرار داده‌اند. شرکت DJI امروز یک مدل جدید از هدست‌های خود را برای کسانی که در این مسابقات شرکت می‌کنند عرضه کرده است. شرکت DJI این مدل را Goggles RE نامیده که RE در آن به معنای نسخه مخصوص مسابقه است.

این هدست با پهپادهایی که تولید شرکت DJI نباشند هم تطبیق‌پذیر هستند. در عین حال می‌توان دو Goggles RE مختلف را به هم متصل کرد و به همراه یک فرد دیگر به تماشای منظره و کنترل پهپاد پرداخت.

DJI ابتدا Goggles را اوایل امسال عرضه کرد. این محصول شبیه به یک هدست واقعیت مجازی است و به کاربران امکان می‌دهد پهپاد خود را از طریق حرکت دادن سرشان کنترل کنند. این هدست امکان دیدن تصویر از زاویه دید پهپاد را هم در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

این هدست با پهپادهایی که تولید شرکت DJI نباشند هم تطبیق‌پذیر هستند. در عین حال می‌توان دو Goggles RE مختلف را به هم متصل کرد و به همراه یک فرد دیگر به تماشای منظره و کنترل پهپاد پرداخت. شرکت DJI هدست Goggles RE را در اواخر ماه میلادی جاری و به قیمت ۵۴۹ دلار عرضه خواهد کرد.

منبع: Ubergizmo


برچسب‌ها :
دیدگاه شما