اطلاعات کامل از ‌DLC‌های جدید بازی خیزش توم‌ریدر منتشر شد

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۵ دقیقه

مایکروسافت در جریان مراسم The Game Awards سال ۲۰۱۵، لیست DLC‌های بازی «خیزش توم‌ریدر» را اعلام کرد.

مایکروسافت اعلام کرد که Season Pass بازی «خیزش توم‌ریدر» با قیمت ۲۹٫۹۹ دلار قابل خرید است.

مایکروسافت که در مراسم The Game Awards اولین DLC بازی خیزش ‌توم‌ریدر با نام “Baba Yaga: The Temple of the Witch” را معرفی کرد، اطلاعات بیشتری را در اختیار بازی‌کننده‌ها قرار داد. بازی‌کننده‌ها می‌توانند با پرداخت ۲۹٫۹۹ دلار تمام مضامین قابل دانلود این عنوان را در قالب Season Pass یا به‌صورت جداگانه خریداری کنند.

اولین DLC بازی Endurance نام دارد که در تاریخ ۸ دی ماه (۲۹ دسامبر) در اختیار بازی‌کننده‌ها قرار می‌گیرد. در این قسمت شخصیت لارا در دنیای وحشی و خشن بازی برای زنده‌ماندن تلاش می‌کند. بازی‌کننده‌ها در ابتدای این قسمت هیچ‌ چیز ندارند و تمام المان‌هایی که برای زنده‌ماندن و مبارزه با دشمنان نیاز دارند را باید پیدا کنند.

Baba Yaga: The Temple of the Witch در اوایل سال ۲۰۱۶ منتشر می‌شود. داستان این DLC در سیبری و یک جنگل ممنوعه رخ می‌دهد که هیچ کس نباید وارد آن شود. در این جنگل موجود افسانه‌ای به نام Baba Yaga وجود دارد که لارا باید با او روبه‌رو شود. در این DLC مکانیک‌های جدیدی برای بازی کردن به نمایش می‌آید.

Cold Darkness Awakened به عنوان DLC بعدی بازی شناخته می‌شود که در سال ۲۰۱۶ عرضه خواهد شد. ماجراهای این DLC در زمان جنگ سرد و بازهم در سیبری خواهد بود. لارا در این قسمت هم با دشمنان جدید مبارزه می‌کند.

همراه با این DLCها لباس‌ها، سلاح‌ها و آیتم‌های بیشتری در اختیار بازی‌کننده‌ها قرار می‌گیرد.

در ادامه می‌توانید تریلر منتشر شده از DLC این بازی که Baba Yaga: The Temple of the Witch نام دارد را مشاهده کنید:

تریلر خیزش توم‌ریدر

‌‌‌‌‌‌‌‌

بازی خیزش ‌توم‌ریدر برای ایکس‌باکس ۳۶۰ و ایکس‌باکس وان عرضه شده است. نسخه‌ی پلی‌استیشن۴ و کامپیوترهای شخصی آن هم در پاییز سال ۲۰۱۶ منتشر می‌شود.

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

منبع: Gematsuبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما