تصاویر زمینه آیپد ۱۰ و آیپد پرو ۲۰۲۲ را همین حالا دانلود کنید

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
تصاویر زمینه آیپد

تصاویر زمینه خوب و جذاب می‌توانند در زیباتر شدن ظاهر دستگاه قدیمی شما تأثیر زیادی داشته باشند. اگر به دنبال یک تغییر خاص و متفاوت هستید، پیشنهاد می‌کنیم تصاویر زمینه آیپد ۱۰ و آیپد پرو ۲۰۲۲ را که در این مطلب قرار داده شده‌اند از دست ندهید.

اپل در اکتبر امسال و در جریان یک رویداد نه چندان پر سر و صدا از محصولاتی نظیر آیپد ۱۰ و آیپد پرو ۱۱ و ۱۲٫۹ اینچی رونمایی کرد که در دو مدل پرو تراشه‌ی M2 را به عنوان قلب تپنده شاهد هستیم. این دو سری از آیپدها که در دو دسته‌ی کاملا اقتصادی و کاملا پریمیوم قرار می‌گیرند، به لطف بهره‌مندی از سخت‌افزاری قدرتمند و نرم‌افزاری بهینه و پر از قابلیت‌های خوب می‌توانند نیاز کاربران را در سطوح مختلف برطرف کنند.

در این بین آیپد ۱۰ اینچی تغییرات بسیار خوبی داشته که از جمله این موارد می‌توان به گوشه‌های تخت و ظاهری کاملا جدید اشاره کرد. آیپد پروها جز بهره‌مندی از تراشه‌ی M2 به‌جای M1 تغییرات معنادار زیادی نداشته‌اند. البته پشتیبانی از قلم اپل پنسل را هم نباید فراموش کرد که به کاربران این آیپدها برتری محسوسی در مقایسه با کاربران مدل‌های معمولی می‌دهد. جز این موارد، آیپد پرو ۲۰۲۲ هیچ تفاوت خاصی با نسل قبل ندارد. هرچند با هر محصول جدید، یک چیز که همیشه تغییر می‌کند اما کمتر نامی از آن می‌شنویم، تصاویر زمینه است.

آیپدهای جدید اپل از تصاویر زمینه‌ی زیبا و جذابی بهره می‌برند. برای مدل استاندارد که در چهار رنگ زرد، آبی، صورتی و نقره‌ای در دسترس قرار دارد، اپل در مجموع ۸ تصویر زمینه در نظر گرفته (دو تصویر برای هر رنگ) که یکی برای حالت تیره و دیگری هم برای استفاده در حالت Blind Mode (حالتی که برای کمک به افراد نابینا طراحی شده) است.

آیپد پرو هم در دو رنگ خاکستری فضایی و نقره‌ای در دسترس قرار می‌گیرد که اپل برای هر کدام از آن‌ها هم دو تصویر زمینه در نظر گرفته تا به صورت کلی شاهد ۴ تصویر زمینه باشیم. توجه داشته باشید نسبت تصویر این تصاویر زمینه به گونه‌ای است که بیشتر برای استفاده در تبلت مناسب هستند تا گوشی هوشمند. هرچند در گوشی هم می‌شود آن‌ها را تنظیم کرد اما به احتمال زیاد بخش‌هایی از تصاویر از دست می‌رود.

دانلود تصاویر زمینه آیپد پرو ۲۰۲۲ و آیپد ۱۰ اینچی

منبع: XDA Developers

راهنمای خرید آیفون
برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما