تاریخ عرضه‌ی Dying Light 2 اعلام شد

۹ خرداد ۱۴۰۰ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۳ دقیقه
بازی Dying Light 2

پس از کش‌وقوس‌های فراوان و تأخیر طولانی بازی، بالاخره تاریخ عرضه‌ی جدیدی برای بازی Dying Light 2 اعلام شده است که می‌توانیم انتظار داشته باشیم که این تاریخ عرضه‌ی واقعی و نهایی آن باشد، البته، اگر دوباره اتفاق عجیبی رخ ندهد!

بازی Dying Light 2 پس از معرفی اولیه و نمایش طولانی و فوق‌العاده‌ی گیم‌پلی‌اش که بسیاری را امیدوار کرد، به نظر می‌رسد که مسیر ساخت پرفرازونشیبی را تجربه پشت سر گذاشته باشد. از طرفی بازی با تأخیری طولانی مواجه شد و از طرف دیگر بعضی از اعضای کلیدی تیم توسعه‌ی دهنده‌ی بازی یا به‌اجبار یا به‌دلخواه از استودیو تکلند جدا شدند. همه‌ی این اتفاقات باعث شد که کمی درباره‌ی بازی نگران باشیم اما نمایش تازه‌ی این اثر ما را دوباره به Dying Light 2 امیدوار کرد و ما را به جهان این اثر بازگرداند.

در جریان نمایشی زنده، استودیو تکلند اطلاعات بسیاری را از این اثر معرفی کرد. ابتدا آن‌ها نام کامل و جدید بازی را اعلام کردند که پسوندی به آن اضافه شده است. این بازی قرار است با نام کامل Dying Light 2 Stay Human منتشر شود. علاوه بر این، استودیو سازنده‌ی بازی نمایش جدیدی از این اثر را برای مخاطبان پخش کرد و در نهایت تاریخ عرضه‌ی جدید آن را هم اعلام کرد.

بازی Dying Light 2

اکنون بازی Dying Light 2 Stay Human قرار است در تاریخ ۱۶ آذر ۱۴۰۰ (۷ دسامبر ۲۰۲۱) برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس سری ایکس، کامپیوتر، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان منتشر شود. این بازی در ابتدا قرار بود در بهار ۲۰۲۰ منتشر شود ولی سال گذشته بدون اینکه تاریخ عرضه‌ی جدیدی اعلام شود، استودیو تکلند اعلام کرد که برای ساخت بازی و تحقیق چشم‌اندازهایشان به زمان بیشتری نیاز دارند. اکنون این اثر کمی کمتر از دو سال بعد از تاریخ عرضه‌ی اولیه قرار است به انتشار برسد.

به هر حال، مهم این است که اکنون می‌دانیم قرار است تا قبل از پایان سال جاری میلادی به جهان پر از زامبی Dying Light 2 Stay Human قدم بگذاریم. نمایش جدید بازی به ما نشان می‌دهد که تیم‌ توسعه‌دهنده‌ی این اثر چه تغییراتی را در این سال‌ها و نسبت به نمایش E3 سال ۲۰۱۹ رقم زده‌اند. همچنین جزئیات بیشتری از پیش‌زمینه‌ی داستانی بازی در این نمایش مشخص می‌شود.

در این بازی شما شهری را کاوش می‌کنید که با نام The City شناخته می‌شود و آخرین پناهگاه انسان‌ها در جهانی است که گرفتار ویروس مرگباری شده است. همچون بازی اول شما توانایی انجام حرکات پارکور را در اختیار دارید تا بتوانید مناطق مختلف دنیای بزرگ و اپن ورلد بازی را کاوش کنید. ساخت‌وساز و مبارزات تاکتیکی بخش دیگری از تمرکز این اثر است.

با این حال، یکی از برجسته‌ترین ویژگی‌های بازی Dying Light 2 Stay Human انتخاب‌های مختلف و بزرگی است که در طول مسیر خود در بازی انجام می‌دهید. این انتخاب‌ها می‌توانند تأثیرات عمیق و مهمی را در وقایع بازی و مسیر شما در جهان و داستان آن بگذارند. نقش و اهمیت این انتخاب‌ها را می‌توان از عواقب آن به‌خوبی متوجه شد.

استودیو تکلند برای افرادی که قسمت اول این مجموعه را که در سال ۲۰۱۵ عرضه‌ شده است، تجربه نکرده‌اند، نسخه‌ی ویژه‌ای به نام Dying Light Platinum Edition تدارک دیده است که در واقع بازی اصلی و همه‌ی بسته‌های الحاقی آن را در یک مجموعه جمع کرده است. این نسخه در حال حاضر از طریق استیم، GOG، پلی‌استیشن استور و مایکروسافت استور در دسترس است. قیمت این نسخه در پلتفرم‌های مختلف در حال حاضر با تخفیف بالا ۲۵ دلار است اما در پلی‌استیشن استور کمی قضیه فرق دارد. در واقع، اگر مشترک پلی‌استیشن پلاس باشید، قیمت آن در پلی‌استیشن استور ۲۵ دلار است، در غیر این صورت باید برای آن ۱۰۰ دلار پرداخت کنید.

بازی Dying Light 2 Stay Human هم‌اکنون در فروشگاه‌های دیجیتالی مختلف پیش‌خرید موجود است.

منبع: Gamesradar

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه